Biletix indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Biletix nedir?

Biletix, etkinlik organizatörlerinin online ve kapıda bilet satmalarını sağlayan bir dijital biletleme platformudur. Türkiye çapında etkinlik yönetimi, mekan yönetimi, gişe satışları ve daha fazlasını içeren çok çeşitli özellikler sunar. En güncel Biletix indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Biletix, 2006 yılında iki girişimci Taylan ve Tolga Akkaya kardeşler tarafından kuruldu. Daha sonra dünyanın en büyük bilet satış ve dağıtım şirketlerinden Ticketmaster’ın da sahibi olan Live Nation Entartainment tarafından satın alındı.

Platform, iyi bir müşteri deneyimi sağlamaya odaklanarak, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Biletix ayrıca, özel bilet türleri ve eklentileri oluşturabilme gibi onu benzersiz kılan bir dizi özellik sunar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.