Beymen indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Beymen nedir?

Beymen, İstanbul merkezli bir lüks moda perakendecisidir. Şirket 2002 yılında Murat ve Ömer Karan kardeşler tarafından kuruldu. Beymen, Gucci, Dolce & Gabbana, Valentino ve Givenchy gibi çok çeşitli lüks markalar sunmaktadır. En güncel Beymen indirim kodu, Beymen kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Beymen’in Türkiye’de 70’in üzerinde mağazası ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Bahreyn, Suudi Arabistan, Irak, Azerbaycan ve Rusya dahil olmak üzere 30 uluslararası lokasyonu bulunuyor. Şirketin amiral mağazası İstanbul’da İstiklal Caddesi’nde yer almaktadır. Beymen’in ayrıca 200’den fazla ülkeye gönderim yapan bir online mağazası var.

Marka, çok çeşitli giyim, aksesuar ve ev dekorasyonu ürünleri sunmaktadır. Beymen, yüksek kaliteli ürünleri ve modern, şık tasarımı ile tanınır. Marka, müşteri hizmetlerine ve lüks bir alışveriş deneyimi sunmaya güçlü bir şekilde odaklanıyor. Beymen, Vogue ve Harper’s Bazaar gibi birçok uluslararası yayında yer aldı.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.