Bershka

Bershka indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Bershka, dünyanın en büyük moda grubu Inditex tarafından 1998 yılında çığır açan bir perakende moda konsepti olarak kuruldu. Bershka, BSK ve Man olmak üzere üç ana çizgiye sahip olan marka, gece giyimi, gündelik, temel, spor, kot pantolon, aksesuar ve ayakkabıdan en son sokak trendlerine ve tasarımlarına kadar geniş bir mevcut stil yelpazesi yaratıyor. Dünyanın dört bir yanındaki Bershka mağazaları, müşterilerini yeni yüzyılın gençlik estetiğine dahil etme felsefesine sadık kalarak avangard tarzları sergiliyor. Moda grubunun ayrıca Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe gibi markaları da bulunuyor.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bershka uygulamasıyla, güzellik ürünleri ve kozmetiklerin yanı sıra; kadınlar için (etekler, bluzlar, botlar), erkekler için (pantolonlar, gömlekler, ceketler) ve aksesuarlar (çantalar, cüzdanlar, mücevherler) için yeni ürünler bulabileceğiniz çevrimiçi mağazaya erişebileceksiniz. Sadece kıyafet almak için değil. Ayrıca tüm kataloğa göz atabilir, en sevdiğiniz ürünleri seçebilir ve bir sonraki alışverişiniz için en son trendlere göre bir liste oluşturabilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply