Benetton indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


United Colors Of Benetton’un Türkiye Web Sitesinde Geçerli Ilk Alışverişinize Özel % 15 Indirim Fırsatı
United Colors of Benetton’un Türkiye web sitesinde geçerli ilk alışverişinize özel % 15 indirim fırsatı

United Colors of Benetton Hakkında

United Colors of Benetton, modaya uygun ve stil sahibi kıyafetleriyle tanınan küresel bir moda markasıdır. Şirket 1965 yılında Luciano Benetton tarafından kuruldu ve bugün Türkiye dahil 120 ülkede 5.000’den fazla mağaza işletiyor. En son Benetton indirim koduBenetton kupon koduUnited Colors of Benetton indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

Şirketin misyonu, “ürünlerinin renkleri aracılığıyla farklı insanlar ve kültürler arasında uyumu teşvik etmektir”. United Colors of Benetton, erkek, kadın ve çocuklar için geniş bir giysi yelpazesinin yanı sıra aksesuarlar ve ev eşyaları sunmaktadır.

Şirket, renkli ve şık kıyafetlerinin yanı sıra sosyal ve politik aktivizmiyle tanınır. Son yıllarda United Colors of Benetton ırkçılık, yabancı düşmanlığı, homofobi, göçmenlik, AIDS, ölüm cezası ve savaşa karşı kampanyalarda yer aldı.

Bazıları bu kampanyaları çok sert veya saldırgan olmakla eleştirirken, bazıları da önemli konulara dikkat çektikleri için onları övdü.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın