Beko

1955 yılında Arçelik’in global markası olarak Koç Holding tarafından kurulan Beko dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetleri ile faaliyet gösteren bir markadır. Avrupa beyaz eşya pazarında ikinci büyük marka olan şirket, İngiltere’nin ise lider markasıdır. Polonya ve Fransa beyaz eşya pazarında da üst sıralarda yer alan şirket; son 5 yılda 2 katın üzerinde bir büyüme ile Avrupa’nın en büyük beyaz eşya pazarı olan Almanya pazarının en hızlı büyüyen beyaz eşya markası olmuştur.

Beko ürünlerinde Koçtaş’a özel indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
Beko ürünlerinde Koçtaş’a özel indirim fırsatı

1955 yılında Arçelik'in global markası olarak Koç Holding tarafından kurulan Beko <meta...Devamını Gör

1955 yılında Arçelik'in global markası olarak Koç Holding tarafından kurulan Beko dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetleri ile faaliyet gösteren bir markadır. Avrupa beyaz eşya pazarında ikinci büyük marka olan şirket, İngiltere'nin ise lider markasıdır. Polonya ve Fransa beyaz eşya pazarında da üst sıralarda yer alan şirket; son 5 yılda 2 katın üzerinde bir büyüme ile Avrupa'nın en büyük beyaz eşya pazarı olan Almanya pazarının en hızlı büyüyen beyaz eşya markası olmuştur.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply