Babbel indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Babbel’de Yaşam Boyu Dil Öğreniminde % 60 Indirim @Babbel: Çevrimiçi İngilizce, İspanyolca, Fransızca Ve Diğer Dilleri Öğrenin
Babbel’de yaşam boyu dil öğreniminde % 60 indirim @Babbel: Çevrimiçi İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Diğer Dilleri Öğrenin

Babbel nedir?

Babbel, insanların arasında konuştukları dil aracılığıyla karşılıklı anlayışını yaratmak amacıyla kurulan bir şirkettir. Bunu başarmak için, insanların kültürler arasında öğrenmesine ve iletişim kurmasına yardımcı olacak bir dil öğrenme sağlayıcıları ağı geliştiriyorlar. En güncel Babbel indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Gerçek kişilerle gerçek durumlarda iletişim kurabilmek için Babbel, Babbel Live ve Babbel for Business, kullanıcılara bunu başarmak için en etkili çözümü sunar.

Teknoloji ve insan zekası, başarılı bir çözümün anahtarıdır. 60.000’den fazla derse ek olarak, 180’den fazla dilbilimci, öğrenme deneyimini iyileştirmek için kullanıcı davranışına göre sürekli olarak ayarlanan 14 dilde el yapımı derslere sahiptir. Bu programın etkinliği Yale Üniversitesi, New York Şehir Üniversitesi ve Michigan Eyalet Üniversitesi’nde yapılan çalışmalarla kanıtlanmıştır.

65’ten fazla milletten 750 kişi, insanları benzersiz kılan çeşitliliği temsil eden Berlin ve New York’taki merkezlerde çalışıyor. Dünya çapında satılan on milyondan fazla aylık abonelikle Babbel, piyasadaki en karlı dil öğrenme uygulamasıdır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.