Azimo

Azimo ile ilk para transferinizde avantaj yakalamak için üye olurken FATIHO8 davet kodunu girebilirsiniz. Eğer bu kod çalışmıyorsa, bize Facebook ya da Instagram üzerinden mesaj atarsanız size yeni bir kod gönderebiliriz.

Azimo dünyanın her yerine para göndermek için en hızlı ve en güvenli çözümlerden biridir. Azimo, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman banka havalesi yapabilmenizi sağlar. İspanya’da ve dünyada en çok kullanılan bir online transfer hizmetidir. 190 ülkede, 80 farklı para birimi ve farklı ödeme yöntemleri ile çalışır.

Azimo’nun avantajları:

Şeffaflık – müşteri ilk andan itibaren komisyonlar ve döviz kurları hakkında bilgilendirilir.
Hızlı – alıcı transferi birkaç saat içinde alır
Güvenlik – İngiltere finans hukukuna tabi bir kuruluştur
Fiyat – transferler bankalara göre% 90 daha ucuz olabilir
Kolaylık – nerede olursanız olun her yerden transfer yapın.

Azimo ile yurtdışına uygun komisyonlarla para transferi
Fırsat
Azimo ile yurtdışına uygun komisyonlarla para transferi
Azimo dünyanın her yerine para göndermek için en hızlı ve en güvenli çözümlerden...Devamını Gör
Azimo dünyanın her yerine para göndermek için en hızlı ve en güvenli çözümlerden biridir. Azimo, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman banka havalesi yapabilmenizi sağlar. İspanya'da ve dünyada en çok kullanılan bir online transfer hizmetidir. 190 ülkede, 80 farklı para birimi ve farklı ödeme yöntemleri ile çalışır. Daha Az Göster

Markalar kampanyalarını dönemsel yaptığından bazen indirim ve kodlar geçerliliğini yitirebiliyor. Bize Facebook ya da Instagram üzerinden hangi markada sorun yaşadığınızı iletirseniz, sizin için başka kampanya var mı diye araştırabiliriz.

Bu fırsatı sevdiklerinizle paylaşın
ÇiçekSepeti [CPI] TR