En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

AXA Sigorta

AXA Sigorta indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Haziran 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

AXA Sigorta
Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

AXA, 54 ülkede 105 milyondan fazla müşteriye, işletmeye ve bireye hizmet veren dünyanın önde gelen sigorta ve varlık yönetimi gruplarından biridir. Bireysel hayat sigortası, grup hayat sigortası, sağlık ve kişisel koruma ürünleri, emeklilik için bireysel ve grup birikim planları dahil olmak üzere şirketin sunduğu birçok ürün bulunmaktadır. Şirket, sunduğu mal ve kaza sigortası ürünlerine ek olarak, perakende bankacılık hizmetleri ile otomobil, ev, mülk ve genel sorumluluk dahil olmak üzere perakende bankacılık ürünleri de sunmaktadır.

Bir acente ağı ve maaşlı bir satış gücünün yanı sıra, AXA ayrıca bireylere ve işletmelere finansal tavsiyeler sunan bağımsız finansal danışmanlar, brokerler ve bankalardan oluşan bir ağa sahiptir. Ayrıca şirket, ürünlerini doğrudan e-posta, posta ve telefon satış kanalları aracılığıyla da satmaktadır. Merkezi Paris, Fransa’da bulunmaktadır.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun