Abone Olun & Tasarruf Edin

avira indirim kodu,avira,avira antivirüs,avira phantom vpn,avira nasıl kullanılır,avira vpn,avira indir,avira nedir,avira antivirüs etkinleştirme kodu,avira discount code,avira etkinleştirme kodu,avira promo code,avira kodu
Güvenlik Çözümlerinde %40 İndirim

Avira İndirim Kodu

Avira indirim kodu ile ödüllü güvenlik çözümlerinde %40 indirim kazanın. VPN, antivirüs, ayarlama araçları, parola yöneticisi ve daha fazlasına sahiptir.


Fırsat

Avira indirim kodu ile ödüllü güvenlik çözümlerinde %40 indirim

İster güvenli alışveriş yapmak, ister anonim olarak gezinmek veya bilgisayarınızı optimize etmek isteyin, Avira dijital yaşamınız için doğru çözüme sahiptir. VPN dahil! 60 Günlük Para İade Garantisi!

Devamını Gör... Daha az göster...

Avira nedir?

Avira, tüm cihazlar için kapsamlı bir güvenlik, gizlilik ve performans araçları paketi sunan bir yazılım şirketidir. Ürünleri arasında antivirüs yazılımı, VPN hizmetleri, sistem hızlandırma araçları ve mobil uygulamalar bulunmaktadır. Cihazlarınızı korumak ve performanslarını artırmak için yazılımlarını şimdi indirebilirsiniz.

Avira Prime, Avira tarafından sunulan en kapsamlı pakettir ve cihazlarınız için hepsi bir arada koruma sağlar. Antivirüs, VPN, sistem hızlandırma araçları ve hem iOS hem de Android için mobil uygulamalar gibi özellikler içerir. Avira Prime ile cihazlarınızın güvende olduğunu ve en iyi performansı gösterdiğini bilirsiniz.

Avira Prime’a ek olarak, Avira farklı ihtiyaçlara hitap eden başka ürün seçenekleri de sunuyor. Avira Internet Security çevrimiçi tehditlere karşı güçlü koruma sağlarken, Avira Free Security temel güvenlik özelliklerini ücretsiz olarak sunar. Ağırlıklı olarak mobil cihazlar kullananlar için Avira Prime Mobile, hem iOS hem de Android için kullanılabilir ve hareket halindeyken kapsamlı güvenlik ve performans optimizasyonu sağlar.

Avira farklı cihazlar ve işletim sistemleri için çeşitli güvenlik özellikleri sunuyor. Antivirüs yazılımları kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına ve casus yazılımlara karşı koruma sağlayarak cihazlarınızı çevrimiçi tehditlerden korur. Buna ek olarak, programlarınızın her zaman en son güvenlik yamaları ile güncel olmasını sağlamak için yazılım güncellemeleri sunar. Güvenli alışveriş ve tarayıcı güvenliği özellikleri, internette gezinirken sizi kimlik avı girişimlerine karşı korur. Avira’nın kapsamlı güvenlik araçları paketi ile cihazlarınızın güvende olduğunu bilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.

Avira’nın Phantom VPN gibi VPN hizmetleri, kullanıcılara gelişmiş çevrimiçi gizlilik ve güvenlik sağlar. Avira’nın VPN’i, internet trafiğinizi şifreleyerek ve IP adresinizi değiştirerek halka açık Wi-Fi ağlarında güvende kalmanızı ve internette anonim olarak gezinmenizi sağlar. VPN hizmetlerine ek olarak Avira, çevrimiçi faaliyetlerinizin korunmasını sağlamak için bir Parola Yöneticisi ve Avira Güvenli Tarayıcı da sunar.

Avira’nın Sistem Hızlandırma araçları Windows sisteminizin performansını optimize etmek için tasarlanmıştır. Gereksiz Dosyaları Temizleme, Pil Tasarrufu, RAM Temizleyici ve Hız Arttırıcı gibi özelliklerle Avira, gereksiz dosyaları temizlemenize, pil ömrünüzü uzatmanıza, belleği boşaltmanıza ve cihazınızın hızını artırmanıza yardımcı olarak sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar.

Avira gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Verilerinizi satmayarak ve devlet kurumları, Büyük Teknoloji şirketleri veya reklam ağları dahil olmak üzere üçüncü taraflarla asla paylaşmayarak veri güvenliğinize öncelik verir. Avira ile kişisel bilgilerinizin gizli ve güvende kalacağına güvenebilirsiniz.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın