AVG indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Avg Secure Vpn Ürününde Geçerli % 70’E Varan Indirim Kampanyası
AVG Secure VPN ürününde geçerli % 70’e varan indirim kampanyası
Tüm Avg Antivirüs Ürünlerinde % 40’A Varan Indirimin Keyfini Çıkarın
Tüm AVG Antivirüs ürünlerinde % 40’a varan indirimin keyfini çıkarın

AVG nedir?

AVG, Windows, Mac ve Android cihazlar için mevcut ürünlerle hem ev hem de iş kullanıcıları için internet güvenliği çözümleri sağlayan bir virüsten koruma yazılımı sağlayıcısıdır. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan ve diğer çevrimiçi tehditlerden korumak için kullanabilirsiniz. En son AVG indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

AVG, birçok özelliğinin yanı sıra, gelen ve giden e-postaları tarayan bir e-posta tarayıcısı ve kötü amaçlı web sitelerini engelleyen bir web tarayıcı uzantısı da dahil olmak üzere, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımlara karşı temel koruma sağlamak üzere tasarlanmış ücretsiz bir virüsten koruma programıdır. Yazılım ayrıca, gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım koruması ve otomatik güncelleme işlevi gibi ek özellikler içeren ücretli bir sürümde sunulmaktadır.

Yazılım Windows, Mac ve Android cihazlar için kullanılabilir. AVG’nin ücretsiz ve ücretli bir sürümü vardır. Yazılımın ücretsiz sürümü temel koruma sağlarken AVG etkinleştirme kodu ile ücretli sürümü, gerçek zamanlı koruma ve güvenlik ayarları dahil olmak üzere birçok özelliği içerir.

Kötü amaçlı yazılımlar, kimlik avı saldırıları ve kimlik hırsızlığı da dahil olmak üzere, AVG’nin ürünleri tarafından korunabilen, kullanıcıların karşılaşabileceği bir dizi çevrimiçi tehdit vardır. AVG’nin amiral gemisi ürünü AVG Internet Security, çevrimiçi tehditlere karşı gerçek zamanlı korumaya ek olarak e-posta koruması, web koruması ve ebeveyn denetimleri gibi özellikler içerir. Ayrıca AVG, ağ güvenliği ürünleri ve e-posta güvenlik çözümleri dahil olmak üzere işletmeler için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

AVG Secure VPN hakkında

En popüler ürünlerinden biri, internet trafiğini şifrelemek ve kullanıcılara internet trafiğini şifrelemelerine olanak tanıyarak web’de anonim olarak gezinme yeteneği vermek için tasarlanmış Sanal Özel Ağ (VPN) yazılımıdır. En yeni AVG VPN kupon kodu ve en son para tasarrufu fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

AVG Secure VPN, hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda kullanılabilir olmasının yanı sıra aynı anda beş farklı bilgisayarda da kullanılabilir.

VPN, askeri düzeyde şifreleme sağlamanın yanı sıra, VPN bağlantısı kesilirse bilgisayarınızın internete bağlanmasını önleyen bir kapatma anahtarına da sahiptir ve DNS sızıntı koruması, yetkisiz erişime karşı koruma sağlar. Ayrıca, ayda sadece 3,99 dolardan başlayan planları vardır ve bu da onu piyasadaki en uygun fiyatlı VPN seçeneklerinden biri yapar.

AVG, 1991 yılında Jan Gritzbach ve Tomáš Hofer tarafından kuruldu. Şirket, bilgisayar virüsü korumasında öncü olarak başladı ve ilk ürünleri virüsleri ilk tespit eden ve temizleyenler arasındaydı. İnternet güvenliği, performans optimizasyonu ve gizlilik araçları o zamandan beri şirketin tekliflerine eklendi.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.