Arzum

Arzum indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılıkla buluşturarak ürettiği ürünlerle kullanıcıların hayatını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük beyaz eşya sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön veriyor. 1967’de ilk Türk ütüsünü, 1968’de ilk Türk mekanik elektrikli süpürgesini, 1991’de ilk Türk mutfak robotunu ve 2003’te ilk elektrikli cezveyi üreten Arzum, 3 yıl garanti uygulamasını devreye alarak garanti süresini uzatan ilk marka oldu. 1966 yılında yerli bir marka olarak dünyaya gelen Arzum, kısa sürede Türkiye’de hemen her evde yerini almış ve başarısını uluslararası boyuta da taşımıştır.

Arzum’da seçili ürünlerde geçerli % 40 indirim kodu

Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılıkla buluşturarak ürettiği...Devamını Gör

Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılıkla buluşturarak ürettiği ürünlerle kullanıcıların hayatını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük beyaz eşya sektöründe Türkiye'de ilklere imza atarak sektöre yön veriyor. 1967'de ilk Türk ütüsünü, 1968'de ilk Türk mekanik elektrikli süpürgesini, 1991'de ilk Türk mutfak robotunu ve 2003'te ilk elektrikli cezveyi üreten Arzum, 3 yıl garanti uygulamasını devreye alarak garanti süresini uzatan ilk marka oldu. 1966 yılında yerli bir marka olarak dünyaya gelen Arzum, kısa sürede Türkiye'de hemen her evde yerini almış ve başarısını uluslararası boyuta da taşımıştır.

Daha Az Göster

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply