En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Arzum indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılıkla buluşturarak ürettiği ürünlerle kullanıcıların hayatını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük beyaz eşya sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön veriyor. 1967’de ilk Türk ütüsünü, 1968’de ilk Türk mekanik elektrikli süpürgesini, 1991’de ilk Türk mutfak robotunu ve 2003’te ilk elektrikli cezveyi üreten Arzum, 3 yıl garanti uygulamasını devreye alarak garanti süresini uzatan ilk marka oldu. 1966 yılında yerli bir marka olarak dünyaya gelen Arzum, kısa sürede Türkiye’de hemen her evde yerini almış ve başarısını uluslararası boyuta da taşımıştır.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.