Arçelik indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Arçelik Hakkında

Arçelik; çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, televizyon ve küçük elektrikli ev aletleri gibi birçok farklı türde ürün üreten çok uluslu bir Türk elektronik ve beyaz eşya üreticisi şirkettir. En güncel Arçelik indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise üçüncü büyük beyaz eşya üreticisidir. Arçelik aynı zamanda elektrikli süpürge ve ütü gibi küçük ev aletlerinin de önemli bir üreticisidir.

Şirket 1955 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Beko, Grundig, Blomberg, Arctic, Leisure, Flavel, Elektra Bregenz, Flavel, Remote Controls ve Forstar gibi farklı markalar altında satılan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Arçelik’in dokuz ülkede üretim tesisi ve 130’dan fazla ülkede satış operasyonları bulunmaktadır. Şirket, Türkiye’de iç pazarın yaklaşık %45’lik payına sahiptir.

Şirketin Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Hindistan’da üretim tesisleri bulunmaktadır. Arçelik, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri olan Koç Holding’e aittir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.