En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Arçelik

Arçelik indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Arçelik

1955 yılında Türkiye’nin en büyük sanayi holdingi ve Fortune 500 üyesi olan Koç Holding’in bir iştiraki olarak kurulan Arçelik, bugün 7 ülkede 18’den fazla üretim tesisi ile dünya çapında dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği üreticisi ve pazarlamacısıdır. Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan. EMEA bölgesinin üçüncü büyük beyaz eşya şirketidir. Arçelik, 33 ülkede pazarlama ve satış organizasyonu ve 30.000 çalışanı ile 145 ülkede mal ve hizmet sunmaktadır.

Arçelik, Türkiye’deki 10 Ar-Ge merkezinin yanı sıra Tayvan, İngiltere, Portekiz ve ABD’deki 4 Ar-Ge merkezine 1000’den fazla araştırmacıdan oluşan özel bir iş gücüyle titizlikle yatırım yapmaktadır. Küresel büyüme hikayesini daha yeşil üretim, doğal kaynakların daha iyi kullanılması ve daha sürdürülebilir iş süreçleri ile tutkuyla besleyen Arçelik’in kurumsal vizyonu “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın”dır.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun