En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Arby’s

Arby’s indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Arby’s

Merkezi Atlanta’da bulunan Arby’s, 1964 yılında Leroy ve Forrest Raffel kardeşler tarafından Ohio Boardman’da kurulmuştur. Dünya üzerinde 3.700’den fazla Arby’s restoranı bulunmaktadır. 2010 yılından itibaren Türkiye hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Arby’s, şu an 50’den fazla şubesiyle yenilikçi menüleri ile lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi konumundadır. Farkı lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel hızlı servis algısını değiştiren Arby’s, sandviçlerinde kullanmakta olduğu gerçek dana etini 4 saat süre ile fırında yavaş yavaş pişirdikten sonra sipariş anında taze olarak dilimlemektedir. Arby’s benzerlerinden hem lezzet hem de görünüş olarak farklı olan ve market fresh sandviçleri, wrapleri, salataları ve leziz kıvırcık patatesleriyle Türk tüketicisinin büyük beğenisini kazanmıştır.

Arby’s siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu
Arby’s siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin...Devamını Gör

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Tıkla para nedir? Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek ödül paradır. 1 Tıkla Para ne kadar? 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Nasıl Tıkla Para kazanılır? Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir

Daha Az Göster
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun