Aras Kargo

Aras Kargo, Türkiye’nin ekspres kargo (CEP) sektöründe öncülerden biri olarak 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Hub, yaklaşık 900 Şube, 4000’den fazla araç filosu ve yaklaşık 14 bin çalışanı ile her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Aras Kargo’nun yeni mobil uygulamasında % 25’e varan indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
Aras Kargo’nun yeni mobil uygulamasında % 25’e varan indirim fırsatı

Aras Kargo, Türkiye'nin ekspres kargo (CEP) sektöründe öncülerden biri olarak 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Hub, yaklaşık 900 Şube, 4000'den fazla...Devamını Gör

Aras Kargo, Türkiye'nin ekspres kargo (CEP) sektöründe öncülerden biri olarak 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Hub, yaklaşık 900 Şube, 4000'den fazla araç filosu ve yaklaşık 14 bin çalışanı ile her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply