Apple

Apple indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Apple, Steve Jobs ve Steve Wozniak tarafından California’da kurulan; tüketici elektroniği, işletim sistemi, Mac’ler, iPod’lar, iPhone’lar ve iPad’ler gibi çevrimiçi hizmetler üreten ve satan çok uluslu bir Amerikalı teknoloji şirketidir. Türkiye dahil 25 ülkedeki 510 perakende ve çevrimiçi mağazasıyla 137.000 tam zamanlı çalışanı istihdam etmektedir. Apple’ın ürünleri arasında iPhone akıllı telefon, iPad tablet, Mac bilgisayar, iPod taşınabilir medya oynatıcı, Apple Watch akıllı saat, AirPods kablosuz kulaklıklar, HomePod akıllı hoparlör, AirTag takip cihazı ve Apple TV medya oynatıcı yer alır. Ayrıca macOS, iOS, iPadOS, watchOS ve tvOS işletim sistemlerini, iTunes (Apple Music) medya oynatıcısını, Safari web tarayıcısını, Shazam müzik tanımlayıcısını da geliştirir.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Şirket, Amazon, Google, Microsoft ve Facebook ile birlikte dünyanın en büyük teknoloji şirketi ve dünyanın en değerli şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda Samsung ve Huawei’den sonra dünyanın en büyük üçüncü cep telefonu üreticisidir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply