Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Antalya Sandland Giriş Ücreti Kodu

Antalya Sandland kum müzesinde eşsiz bir macera yaşayın! Özel Antalya Sandland Giriş Ücreti Kodu ile özel indirimlerin kilidini açın ve giriş biletlerinde tasarruf edin.
0 / 5 Puan: 4.67

Puan:

Bilet.com’da Sandland Antalya Kum Heykel Müzesi biletlerinde %35 indirim fırsatı

Devasa boyutlarda yüzlerce kum heykele ev sahipliği yapan Sandland Antalya Kum Heykel Müzesi’nde hayranlık duyacağınız unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Antalya Sandland nedir?

Antalya Sandland Kum Heykel Müzesi, Antalya’da bulunan eşsiz ve heyecan verici bir cazibe merkezidir. Bu devasa kum havuzu, dünyanın her yerinden getirilen farklı türde kumlarla doludur. Kumun farklı renkleri güzel ve büyüleyici bir etki yaratır. En güncel Antalya Sandland giriş ücreti kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Antalya Sandland’ı ziyaret edenler, çukurda yürümenin, kumun farklı renklerine hayran olmanın ve hatta oturup dinlenmek ve manzaranın tadını çıkarmanın keyfini çıkarabilirler. Ayrıca çukurun çevresine yerleştirilmiş bir dizi restoran ve kafe vardır, böylece ziyaretçiler uzun bir keşif gününden sonra yakıt ikmali yapabilirler.

İster fotoğraf çekmek için eşsiz bir yer arıyor olun, ister sadece yeni bir şey deneyimlemek isteyin, Antalya Sandland kesinlikle görülmeye değer!

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir