AnadoluJet

AnadoluJet uçak bileti indirim ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Herkese uygun fiyatlı uçuş hizmeti vermek amacıyla yola çıkan AnadoluJet, Anadolu’nun hava yolu ulaşım ihtiyaçlarını çok daha ekonomik bir şekilde karşılamak için 36 uçaklık filosu ile 43 havalimanı ve 80 güzergahta uçuş gerçekleştiren bir Türk Hava Yolları markasıdır. AnadoluJet, yolcularının rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamaları için müşterilerine ücretsiz bagaj hakkı ve uçak içi yemek hizmetleri, araç kiralama olanakları ve diğer avantajlı ek hizmetleri sunarak kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. AnadoluJet 29 Mart 2020 tarihi itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dış hat uçuşlarına da başlamıştır.

Setur’da ​250 TL ve üzeri yurt içi AnadoluJet uçak bileti alımlarınızda geçerli 50 TL indirim kodu

Setur, 1964 yılı ortalarında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde...Devamını Gör

Setur, 1964 yılı ortalarında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde faaliyet göstermesine olanak tanıyan kararın çıkarılması üzerine Koç Holding tarafından kurulmuştur. Duty free hizmetleri veren bir firma olarak faaliyetlerine başlayan Setur, günümüzde de bu alandaki çalışmalarını da sürdürmektedir.

Daha Az Göster

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply