Amazon promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Amazon.com.tr Ramazan Alışverişinizde % 70’E Varan İndirimler
Amazon.com.tr Ramazan Alışverişinizde % 70’e Varan İndirimler
Amazon’da 150₺ Ve Üzeri Kitap Alışverişine % 5, 300₺ Ve Üzeri Kitap Alışverişine % 10 Indirim!
Amazon’da 150₺ ve üzeri kitap alışverişine % 5, 300₺ ve üzeri kitap alışverişine % 10 indirim!
Amazon Prime Ile Amazon.com.tr’de Ücretsiz Hızlı Kargo Hizmeti + Diziler, Filmler Ve Oyunlar Ayda Sadece 7.90 Tl - 30 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatıyla
YENİ MARKA
Amazon Prime ile Amazon.com.tr’de ücretsiz hızlı kargo hizmeti + Diziler, Filmler ve Oyunlar ayda sadece 7.90 TL - 30 gün ücretsiz deneme fırsatıyla
Amazon Alışverişlerinizde % 10 Iade Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Amazon alışverişlerinizde % 10 iade veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Amazon Türkiye hakkında

Amazon, kitap, müzik ve elektronik dahil olmak üzere çeşitli ürünler satan bir çevrimiçi perakende devidir. Amazon, 1994 yılında Jeff Bezos tarafından çevrimiçi bir kitapçı olarak kuruldu. Ama artık marketten ev aletlerine ve giyime kadar aklınıza gelebilecek hemen her kategoride ürün satıyor. En yeni Amazon indirim kodu, Amazon promosyon kodu ve en son para tasarrufu fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

Türkiye sitesinde kitaplar, müzik, TV programları, filmler, ev eşyaları ve moda dahil olmak üzere çok çeşitli ürün ve hizmetler mevcuttur. Amazon Prime üyesi olarak, uygun satın alımlarda iki günlük ücretsiz gönderim, diğer ürünlerde özel fırsatlara ve indirimlere erişim ve belirli filmlerin ve TV şovlarının reklamsız akışına sahip olacaksınız.

Ayrıca Amazon, AmazonBasics, Amazon Elements, Amazon Go, Amazon Kindle Fire HDX 8.9″ Tablet, Amazon Echo ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli farklı markalar altında kendi özel etiketli markalarının çoğunu sunmaktadır.

Şirket ayrıca, işletmelerin Amazon’un altyapısını kullanarak kendi uygulamalarını ve hizmetlerini dağıtmalarını sağlayan bir bulut bilişim platformu olan Amazon Web Services’i de işletmektedir.

Sonuç olarak, gelir açısından dünyanın en büyük İnternet perakendecisi ve piyasa değerine baktığımızda Alibaba Group’tan sonra piyasa değeri açısından ikinci sırada yer alıyor.

Amazon Prime nedir?

Amazon Prime, Amazon.com.tr’den satın alınan ürünlerde hızlı ücretsiz teslimat, Prime Video ile seçili TV şovlarının ve filmlerin akışı, Kindle kitap ve müziklerinde özel fırsatlar ve Amazon’un Alexa sesine erişim gibi avantajlar sunan bir üyelik programıdır. En son Amazon Prime indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Alexa nedir?

Alexa, Amazon’un sesli asistanı ve dijital asistanıdır. Alarm kurma, akıllı ev cihazlarını kontrol etme ve daha fazlası gibi görevlerde size yardımcı olur. Onun yardımıyla hava durumunu öğrenmek, hatırlatıcı ayarlamak veya müzik dinlemek gibi şeyleri kolayca yapabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın