Amazon

Amazon indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Amazon; kitap, müzik, film, ev eşyaları, elektronik, oyuncak ve diğer birçok ürünü doğrudan veya diğer perakendeciler ile dünya genelindeki milyonlarca müşterisi arasında aracı olarak satan bir internet sitesi ve mobil uygulamadır.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Amazon.com.tr, milyonlarca ürünü uygun fiyata satın almanızı ve siparişlerinizi her yerden yönetmenizi sağlar. Kitaptan elektroniğe, bebek ürünleri ve oyuncaktan telefona kadar milyonlarca ürünün fiyatını karşılaştırın, yorumlarını okuyun, ürünleri arkadaşlarınızla paylaşın ve siparişlerinizin durumunu kontrol edin. Binlerce üründe geçerli ertesi gün teslimat fırsatı ile mobilden hızlı ve rahat alışveriş yapın.

Amazon.com.tr mobil alışveriş uygulaması ile aradığınız ürünün fiyatını karşılaştırabilir, ürün hakkındaki yorumları okuyabilir ve kolayca Günün Fırsatlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, siparişinizin teslimat durumu ile ilgili detayları takip edebilmek için anlık posta bildirimlerine kaydolabilirsiniz. Mobil alışveriş uygulamasında, tıpkı Amazon.com.tr masaüstü web sitesinde olduğu gibi Alışveriş Sepetinize, İstek Listelerinize, ödeme seçeneklerine, sipariş geçmişinize ve “Şimdi Al” ayarlarına erişiminiz vardır. Amazon.com.tr mobil alışveriş uygulaması, tüm satın alma ve kişisel bilgileri korumak için Amazon’un güvenli ve şifreli sunucularını kullanır.

* “Şimdi Al” özeliği ile tek tıkla sipariş imkanı, Müşteri Hizmetleri, İstek Liseleri’ne erişim ve sipariş takibi gibi özeliklerden faydalanın

* Günün Fırsatlarını inceleyin ve yeni fırsatlar geldiğinde istediğiniz zaman haberdar olun

* Hediye Rehberi ile hediye alacağınız kişinin özeliklerini kolayca seçip önerilen hediyeleri inceleyin

* Tek bir mobil alışveriş uygulaması üzerinden dünyadaki diğer Amazon alışveriş uygulamalarına erişin

* E-posta, SMS, Facebook, Twitter ve daha fazlası aracılığıyla ürünleri paylaşın

* Siparişinizin teslimat durumunu takip edebilmek için otomatik posta bildirimlerine kaydolun

* Tüm işlemlerin şifreli işlendiğini bilerek, dilediğiniz ürünü güvenle satın alın

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply