Abone Olun & Tasarruf Edin

Amazon indirim kodu,Amazon promosyon kodu,Amazon Prime indirim kodu
Alışverişlerinin %5'i hesabına iade

Amazon İndirim Kodu

Amazon indirim kodu ile Prime üyelerine her şeyde %5 indirim. Elektronik, elektrik, hepsi bir arada telefonlar, LED, mutfak, oyun konsolları ve daha birçok şey bir arada.


Kupon Kodu

ininal kart ile Amazon, Etsy, Alibaba ve Aliexpress’te %10 nakit iade!

ininal mobil uygulamasından ücretsiz başvurunuzu yaparken bu kodu kullanarak kazanın. ininal ile 7/24 para gönderin, online alışveriş yapın, faturalarını ödeyin, döviz alıp satın! Sayısız avantajlarıyla ininal, özgür ve güvenli ödeme yoludur.

ininal kartı ile online alışveriş harcamalarında aşağıda yaptığı "Amazon" "Etsy" "Alibaba" "Aliexpress" alışverişlerinde harcamanın %10’u, harcama yapılan ininal karta nakit iade edilecektir. Nakit iade kapsamına giren işyerleri yurtdışı e-ticaret siteleridir. Amazon, Etsy, Alibaba ve Aliexpress’in Türkiye merkezli e-ticaret sitelerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamına girmemektedir. https://tr.aliexpress.com/ , https://www.amazon.com.tr/ , Amazon TR Mobil uygulaması, Aliexpress TR Mobil uygulaması alışverişleri; Amazon Prime üyelik ödemeleri kampanya kapsamı dışındadır. Kullanıcı kampanya kapsamında en fazla 100 TL nakit iadesi kazanabilir. Kullanıcının tek seferlik harcamasında %10 nakit iade edilir.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Anında Kullanın
Fırsat

Nays Kart ile E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazanın

Kampanya 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır. Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır. Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir. Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır. Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsat

Amazon Prime üyelerine özel, alışverişlerinin %5’i Amazon hesabına iade

Prime üyelerine özel, 11 Mart-9 Nisan arasında alışverişlerinin %5'i Amazon hesabına iade. Sen de hemen alışverişe başla. *400 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde ve toplamda 20 alışverişe kadar geçerlidir.

Devamını Gör... Daha az göster...

Amazon Hakkında

Günümüzün dijital çağında Amazon, kolaylık, çeşitlilik ve yenilikle eşanlamlı bir isim haline geldi. Geniş ürün yelpazesi, rakipsiz fırsatları ve Amazon Prime gibi olağanüstü hizmetleriyle Amazon, alışveriş yapma ve eğlenceyi deneyimleme şeklimizde devrim yarattı.

Amazon’un etkisi ve erişimi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kökenlerinin çok ötesine yayıldı. Şirket, Amazon Türkiye’nin kısa süre önce faaliyete geçmesi de dahil olmak üzere dünya çapında bir varlık oluşturma konusunda önemli adımlar attı. Bu genişleme, Türkiye’deki müşterilerin geniş bir ürün yelpazesine rahatça erişmesine ve Amazon’un ünlü müşteri hizmetlerinin avantajlarından yararlanmasına olanak tanıyor.

Amazon’un öne çıkan özelliklerinden biri de abonelik hizmeti Amazon Prime’dır. Amazon Prime ile üyeler ücretsiz ve hızlı kargo, Amazon Prime Video’da sınırsız film ve TV şovu izleme ve hatta Amazon Prime Games aracılığıyla ücretsiz oyunlar gibi bir dizi özel avantaja erişim kazanıyor. Amazon Prime’ın sunduğu kolaylık ve değer, onu dünya çapında milyonlarca abone arasında favori haline getirmiştir.

Amazon Prime’ın avantajlarının ötesinde, platform farklı ihtiyaçlara cevap vermek için henüz Türkiye’de olmasalar bile çok çeşitli hizmetler sunuyor. Müzik tutkunları için geniş bir şarkı kütüphanesi sunan Amazon Prime Music’ten, taze ürünleri doğrudan kapınıza getiren bir market teslimat hizmeti olan Amazon Fresh’e kadar Amazon, müşteri memnuniyetini artırmak için hizmet tekliflerini yenilemeye ve genişletmeye devam ediyor.

Çevrimiçi platformların sayısının artmasıyla birlikte, hizmet sağlayıcının güvenilirliğinden ve güvenilirliğinden emin olmak çok önemlidir. Amazon, müşteri memnuniyeti, güvenilir sevkiyat ve güvenli ödeme süreçlerine olan bağlılığıyla güçlü bir itibar kazanmıştır. Bununla birlikte, çevrimiçi alışveriş yaparken dikkatli olmak ve en iyi uygulamaları takip etmek her zaman önemlidir.

Amazon dünyasına ilişkin araştırmamızı sonlandırırken, platformun alışveriş yapma, eğlenceye erişme ve çeşitli hizmetlerden yararlanma şeklimizde devrim yarattığı açıktır. Amazon, küresel genişlemesinden Amazon Prime’ın gücüne ve sunduğu bir dizi hizmete kadar e-ticaret ortamını şekillendirmeye devam ediyor. İster kolaylık, ister çeşitlilik, isterse tasarruf arıyor olun, Amazon dünya çapında milyonlarca kişi için gidilecek bir yer olmaya devam ediyor.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin