Allianz promosyon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Allianz Hakkında

Allianz Sigorta, 70’den fazla ülkede faaliyet gösteren çok uluslu bir Alman finansal hizmetler şirketidir. Dünyanın en büyük finansal hizmetler şirketlerinden biridir. Ana faaliyet alanları sigorta ve varlık yönetimidir. Şirket 1890 yılında kurulmuştur ve merkezi Münih’tedir. En yeni Allianz promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Allianz, bireyler, aileler ve işletmeler için hayat sigortası, sağlık sigortası, mülk ve kaza sigortası ve seyahat sigortası dahil olmak üzere çok çeşitli sigorta ürünleri sunmaktadır. Allianz, risklerinizi yönetmenize, varlıklarınızı korumanıza ve sağlıklı, mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olacak bir dizi ürün ve hizmet sunar. Şirket, varlık yönetimi, bankacılık ve emeklilik planlama hizmetleri de sunmaktadır.

Allianz, araba, ev, hayat ve seyahat sigortasına ek olarak, emeklilik planlaması ve üniversite tasarruf planları gibi yatırım ürünleri ve hizmetleri de sunmaktadır. Şirket, Standard & Poor’s’tan A+ derecesine sahiptir ve dünyanın en büyük sigortacılarından biridir.

İnsanlar Allianz’ı birçok nedenden dolayı seviyor. Bu lider küresel çeşitlendirilmiş finansal hizmetler şirketi, müşterilerine çeşitli ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Allianz, güçlü markası ve itibarı ve yenilikçi ürünleri ile yıllar içinde birçok müşteri kazanmıştır.

Allianz, uzun bir başarılı operasyon geçmişine sahip, finansal olarak güçlü bir şirkettir. Allianz, geniş bir küresel ağa sahiptir ve müşterilerine kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi sunabilmektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.