En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Alınıyor

Alınıyor indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Aliniyor.com ile ev, ofis, dış mekan gibi yapısal ürün ihtiyacınızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken; sevimli dostlarımızın ve bizlerin aksesuar, kişisel bakım, moda ve diğer ihtiyaçlarını, anneler ve bebekleri için en iyisini karşılıyor. Alınıyor, içerisinde 1000 ‘den fazla kategorisi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek adreste topluyor.

SADECE KUPONIGO'DA!
Alınıyor.com alışverişlerinizde geçerli SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kodu

Aliniyor.com ile ev, ofis, dış mekan gibi yapısal ürün ihtiyacınızı...Devamını Gör

Aliniyor.com ile ev, ofis, dış mekan gibi yapısal ürün ihtiyacınızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken; sevimli dostlarımızın ve bizlerin aksesuar, kişisel bakım, moda ve diğer ihtiyaçlarını, anneler ve bebekleri için en iyisini karşılıyor.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Sizin yerinize moda, teknoloji, kişisel bakım ürünleri, sevimli dostlarınızın, evinizin ve araçlarınızın tüm ihtiyaçlarını takip eden Alınıyor, aradığınız her şeyi en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar getirmekte. Alınıyor, kullanıcıların tercihlerini takip ederek, fırsat ürünlerinde ihtiyacınız olan ürünün, indirimli ve en hızlı kargo imkânı ile sahip olmanızda yardımcı olur.

Kampanyaları kaçırmadan takip edebileceğiniz mobil uygulamalarımız ile dilediğiniz yerde, istediğiniz markanın ürününe, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Mağaza sahipleri için tasarlanmış olan, “Satıcı Paneli” ile muhasebenizi ve en çok satış yaptığınız ürünlerin takibini tek panelde kontrol edebilirsiniz. E-ticaret sorunlarına, gerçekleştireceği dokunuşlar ile hem kullanıcıları hem de mağaza sahiplerinin yanında olan Alınıyor, herkese mutlu alışverişler diler.

E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutarken, üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlıyor. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Alınıyor ekibi, üreticilerin isteklerini iyi bilir ve üreticilere en kârlı satış imkânını sunar.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.