Alınıyor

Aliniyor.com ile ev, ofis, dış mekan gibi yapısal ürün ihtiyacınızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken; sevimli dostlarımızın ve bizlerin aksesuar, kişisel bakım, moda ve diğer ihtiyaçlarını, anneler ve bebekleri için en iyisini karşılıyor. Alınıyor, içerisinde 1000 ‘den fazla kategorisi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek adreste topluyor.

SADECE KUPONIGO'DA!
Alınıyor.com alışverişlerinizde geçerli SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Alınıyor.com alışverişlerinizde geçerli SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kodu

Aliniyor.com ile ev, ofis, dış mekan gibi yapısal ürün ihtiyacınızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken; sevimli...Devamını Gör

Aliniyor.com ile ev, ofis, dış mekan gibi yapısal ürün ihtiyacınızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken; sevimli dostlarımızın ve bizlerin aksesuar, kişisel bakım, moda ve diğer ihtiyaçlarını, anneler ve bebekleri için en iyisini karşılıyor.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Sizin yerinize moda, teknoloji, kişisel bakım ürünleri, sevimli dostlarınızın, evinizin ve araçlarınızın tüm ihtiyaçlarını takip eden Alınıyor, aradığınız her şeyi en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar getirmekte. Alınıyor, kullanıcıların tercihlerini takip ederek, fırsat ürünlerinde ihtiyacınız olan ürünün, indirimli ve en hızlı kargo imkânı ile sahip olmanızda yardımcı olur.

Kampanyaları kaçırmadan takip edebileceğiniz mobil uygulamalarımız ile dilediğiniz yerde, istediğiniz markanın ürününe, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Mağaza sahipleri için tasarlanmış olan, “Satıcı Paneli” ile muhasebenizi ve en çok satış yaptığınız ürünlerin takibini tek panelde kontrol edebilirsiniz. E-ticaret sorunlarına, gerçekleştireceği dokunuşlar ile hem kullanıcıları hem de mağaza sahiplerinin yanında olan Alınıyor, herkese mutlu alışverişler diler.

E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutarken, üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlıyor. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Alınıyor ekibi, üreticilerin isteklerini iyi bilir ve üreticilere en kârlı satış imkânını sunar.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply