İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Alibaba Promosyon Kodu

Haftalık İthalat ve İhracat İndirimi
Bir sonraki satın alımınızda harika fırsatlar elde etmek için en son Alibaba promosyon kodunu ve indirimlerini kullanın! Bugün Alibaba ile çevrimiçi alışveriş yaparak büyük tasarruflar elde edin.
0 / 5 0

Puan:

İşletmenizde Tasarruf Etmek için Alibaba'nın Haftalık İthalat ve İhracat Fırsatlarını Kontrol Edin

Ödüllü Uluslararası Ticaret Sitesinde kaliteli Üreticiler, Tedarikçiler, İhracatçılar, İthalatçılar, Alıcılar, Toptancılar, Ürünler ve Potansiyel Müşteriler bulun. Alibaba.com'da İthalat ve İhracat

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Alibaba.com Hakkında

Alibaba, işletmelerin tüm dünyadaki müşterilere ürün satmasını sağlayan Çinli bir e-ticaret şirketidir. Alibaba, işletmelerin ürünlerini satmaları için bir platform sunması bakımından Amazon’a benzer, ancak aynı zamanda işletmelerin ürün alıp satabilecekleri kendi pazarına da sahiptir. En son Alibaba promosyon kodunuAlibaba indirim kodunu ve en son para tasarrufu fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

Alibaba, 1999 yılında, internetin dünyanın her yerinden işletmeleri ve tüketicileri birbirine bağlama potansiyelini gören Çinli bir girişimci olan Jack Ma tarafından kuruldu. Ma, Alibaba’yı Çinli üreticilerin ve tedarikçilerin ürünlerini uluslararası alıcılara satmaları için çevrimiçi bir pazar yeri olarak başlattı. Bugün, Alibaba, 80 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve 10 milyondan fazla aktif satıcısı ile dünyanın en büyük çevrimiçi işletmeler arası ticaret platformudur.

Şirket, mütevazı başlangıcından bu yana uzun bir yol kat etti; 2014 yılında Alibaba, New York Menkul Kıymetler Borsası’nda 25 milyar dolar toplayarak Jack Ma’yı Çin’in en zengin adamlarından biri haline getiren ilk halka arzını (IPO) gerçekleştirdi. Alibaba artık küresel e-ticarette önemli bir oyuncu ve misyonu “her yerde iş yapmayı kolaylaştırmak” tır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Ofis & İş Dünyası Fırsatları

En iyi ofis ve iş dünyası fırsatlarından oluşan özenle hazırlanmış listemizle bütçenizden en iyi şekilde yararlanın. Mobilyadan teknolojiye kadar her şeyde tasarruf etmek için indirim kodlarımızı kullanın.