İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

AJet Promosyon Kodu

%10'a Varan İndirim Fırsatı
AJet İndirim Kodu bir sonraki AJet (AnadoluJet) uçuşunuzda büyük tasarruf sağlayın. Favori destinasyonlarınıza uçuşlarda özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanın.
0 / 5 0

Puan:

AnadoluJet hakkında

AnadoluJet, düşük maliyetli bir Türk havayolu şirketidir ve Türk Hava Yolları’nın bir yan kuruluşudur. 2008 yılında kuruldu ve şu anda 22 yurtiçi ve 42 uluslararası destinasyona tarifeli seferler düzenliyor. En güncel Anadolujet promosyon kodu, Anadolujet indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Ana üssü İstanbul Havalimanı’dır. AnadoluJet, Economy ve Business Class olmak üzere iki tür bilet sunmaktadır. Economy Class biletlerde iade yapılabilir, Business Class biletlerde ise iade yapılmaz. Her iki sınıfta da kayıtlı bagaj için 20 kg ve el bagajı için 8 kg’lık aynı bagaj hakkı sunulmaktadır.

Havayolunun sık uçan yolcu programı Miles&Smiles olarak adlandırılır ve dört üyelik tipi sunar: Classic, Elite, Elite Plus ve Senators. Üye olmak için öncelikle Miles&Smiles internet sitesine üye olmanız gerekmektedir. Ardından AnadoluJet veya anlaşmalı havayollarından herhangi biri ile uçarak ya da anlaşmalı bayilerde kredi kartınızı kullanarak mil toplamaya başlayabilirsiniz.

AnadoluJet, yolcularının rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamaları için müşterilerine ücretsiz bagaj hakkı ve uçak içi yemek hizmetleri, araç kiralama olanakları ve diğer avantajlı ek hizmetleri sunarak kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir