Airdroid indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Airdroid Uygulamasında Yıllık Planlarda % 37 Tasarruf Edin
KAMPANYA
AirDroid uygulamasında yıllık planlarda % 37 tasarruf edin

AirDroid, cihazınızı bir web tarayıcısından kablosuz...Devamını Gör

AirDroid, cihazınızı bir web tarayıcısından kablosuz olarak kontrol etmenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. AirDroid ile Android cihazınızla bilgisayarınız arasında dosya aktarabilir, bilgisayarınızdan metin mesajları gönderip alabilir ve hatta Android cihazınızı bilgisayarınız için uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Daha Az Göster

Airdroid nedir?

AirDroid, cihazınızı bir web tarayıcısından kablosuz olarak kontrol etmenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. En son Airdroid indirim koduAirdroid aktivasyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

AirDroid ile Android cihazınızla bilgisayarınız arasında dosya aktarabilir, bilgisayarınızdan metin mesajları gönderip alabilir ve hatta Android cihazınızı bilgisayarınız için uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca Android cihazınızdan ekran görüntüleri alabilir ve ekran görüntüleri kaydedebilirsiniz. AirDroid, her bir Android kullanıcısı için olmazsa olmaz bir uygulamadır.

Airdroid Cast nedir?

AirDroid Cast, Android cihazınızı bir TV’ye veya başka bir uyumlu ekrana kablosuz olarak bağlamanıza izin veren AirDroid uygulamasının bir özelliğidir. Bu, cihazınızın ekranını daha büyük ekrana yansıtmanıza olanak tanıyarak fotoğrafları, videoları ve diğer içerikleri odadaki diğer kişilerle paylaşmayı kolaylaştırır. En son Airdroid Cast indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Ekranla birlikte gelen uzaktan kumandayı veya oyun kumandasını kullanarak Android cihazınızı TV veya ekrandan kontrol etmek için AirDroid Cast’i de kullanabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.