Abone Olun & Tasarruf Edin

Airdroid indirim kodu,airdroid business,airdroid kullanımı,airdroid premium aktivasyon kodu,airdroid activation code,airdroid file transfer,airdroid ekran yansıtma,airdroid ne işe yarar,airdroid nasıl kullanılır,airdroid indir,airdroid aktivasyon kodu,airdroid desktop,airdroid app,airdroid premium,airdroid nedir,airdroid web,airdroid giriş,airdroid
Çok Satanlarda Yıllık %37 İndirim

AirDroid İndirim Kodu

AirDroid indirim kodu ile dosyalarınızı cihazlar arasında yönetin, uzaktan kontrol edin, ekranları yansıtın ve SMS ile bildirimleri yönetin.


Fırsat

AirDroid indirim kodu ile AirDroid’de yıllık %37 tasarruf edin

AirDroid, mobil cihazlar arasında dosyaları yönetmenize, cihazları uzaktan kontrol etmenize, ekranları yansıtmanıza ve SMS ve bildirimleri yönetmenize olanak tanır. Devamını Gör... Daha az göster...

AirDroid nedir?

AirDroid, sektörün önde gelen uzmanlarından AirDroid tarafından geliştirilen kapsamlı bir mobil cihaz yönetim çözümüdür. Dosya aktarımı, uzaktan erişim, uzaktan destek, cihaz güvenlik yönetimi, izleme ve uyarılar, Kiosk modu ve diğerleri gibi birçok özellik sunarak mobil cihazları yönetmek için çok yönlü bir araç haline getirir.

AirDroid Business Solutions, işletmelerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Android cihazların sorunsuz bir şekilde yönetilmesine olanak tanıyarak iş sürekliliği ve maliyet tasarrufu sağlar. AirDroid Uzaktan Destek ile işletmeler, katılımlı ve katılımsız cihazlar için BT yardımı alabilir, üretkenliği ve verimliliği artırabilir.

Kişisel ihtiyaçlar için AirDroid, kullanıcıların telefonlarına herhangi bir bilgisayardan erişmelerine ve yönetmelerine olanak tanıyan AirDroid Personal ve çeşitli cihazlar arasında ekran yansıtma ve uzaktan kontrol sağlayan AirDroid Cast gibi farklı çözümler sunar. Ayrıca, ebeveynlerin çocuklarının cihaz kullanımını izlemelerine ve yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir özellik olan AirDroid Ebeveyn Kontrolü de bulunmaktadır.

Ödüllü 7/24 müşteri desteği ile AirDroid, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her an hızlı yardım almalarını sağlar. Ayrıca sektör lideri güvenlik koruması sağlayarak hassas verileri korur ve mobil cihazların gizliliğini ve bütünlüğünü sağlar. 99,99’luk güvenilir çalışma süresi ile kullanıcılar, AirDroid’in ihtiyaç duydukları her an ulaşılabilir olacağına güvenerek mobil cihazları için kesintisiz yönetim ve destek sağlayabilirler.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin