Airbnb indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Airbnb nedir?

Airbnb, gezginlerin kiralık tatil evi rezervasyonu yapmasına ve seyahat deneyimleri satın almasına olanak sağlayan bir web sitesi ve mobil uygulamadır. Sunduğu çözüm ile ev sahiplerinin de evlerindeki ekstra alanlarını kiralamalarına, misafirlere mesaj göndermelerine ve rezervasyonlarını yönetmelerine olanak tanır. En son Airbnb indirim koduAirbnb promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Her gün Airbnb’deki milyonlarca ev Sahibi; dünyayı her yerden yaşamaya, çalışmaya ve oyun oynamaya davet ediyor. Dünyanın birçok ülkesinde, yakın veya uzak benzersiz kaçamaklar arasından seçim yapın. Gözlerden uzak bir sahil evinden şehrin kalbindeki bir daireye kadar her şeyi bulun ve hemen uygulamada zaman ayırın.

İlhama açık mısınız? Hedefiniz esnek olduğunda en benzersiz konaklamaları keşfedin. Varış noktanız için “Esneğim”i seçin ve kubbelerden ağaç evlere kadar türünün tek örneği konaklama kategorilerine dalın. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza uyan daha fazla seçeneği keşfetmek için bir yıl öncesine kadar esnek tarihlerle arama yapabilirsiniz.

Dışarı çıkın ve rehberiniz olarak yerel bir uzmanla keşfe çıkın ya da koltuğunuzdan yeni bir yere dalın. Yalnız gidin, özel bir grup etkinliği için rezervasyon yapın veya bir gruba katılın ve yeni biriyle tanışın. Herhangi bir yaş veya ilgi alanı için Deneyimlere göz atın ve favorilerinizi ayırtın, kaydedin veya paylaşın.

Nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissedin. Airbnb uygulaması Ev Sahibinizle sohbet etmenize, rezervasyonunuz hakkında en güncel bilgileri almanıza ve yalnızca uzman Ev Sahiplerinin bilebileceği yerel her şey hakkında en iyi bilgileri alarak seyahatinizden en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır. Varış Rehberleri ile check-in sorunsuzdur; doğrudan uygulamanıza teslim edilirler ve adres, giriş bilgileri ve diğer faydalı ipuçlarını içerirler.

Airbnb’de alanınızı ekstra gelire dönüştürün. Doğrudan Airbnb uygulamasından listeleyin, ardından ev sahipliği yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan desteği ve rehberliği alın. Hayallerinizi finanse etmenin ve bir başkasının bir sonraki büyük macerasına ilham vermenin harika bir yolu.

AirCover, her Airbnb Sunucusu için baştan sona korumadır. 1 milyon dolar sorumluluk sigortası, 1 milyon dolar hasar koruması ve daha fazlasını içerir. Her zaman dahildir ve her zaman ücretsizdir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.