Airbnb

Airbnb kupon kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Airbnb, gezginlerin kiralık tatil evi rezervasyonu yapmasına ve seyahat deneyimleri satın almasına olanak sağlayan bir web sitesi ve mobil uygulamadır. Sunduğu çözüm ile ev sahiplerinin de evlerindeki ekstra alanlarını kiralamalarına, misafirlere mesaj göndermelerine ve rezervasyonlarını yönetmelerine olanak tanır.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Her gün Airbnb’deki milyonlarca ev Sahibi; dünyayı her yerden yaşamaya, çalışmaya ve oyun oynamaya davet ediyor. Dünyanın birçok ülkesinde, yakın veya uzak benzersiz kaçamaklar arasından seçim yapın. Gözlerden uzak bir sahil evinden şehrin kalbindeki bir daireye kadar her şeyi bulun ve hemen uygulamada zaman ayırın.

İlhama açık mısınız? Hedefiniz esnek olduğunda en benzersiz konaklamaları keşfedin. Varış noktanız için “Esneğim”i seçin ve kubbelerden ağaç evlere kadar türünün tek örneği konaklama kategorilerine dalın. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza uyan daha fazla seçeneği keşfetmek için bir yıl öncesine kadar esnek tarihlerle arama yapabilirsiniz.

Dışarı çıkın ve rehberiniz olarak yerel bir uzmanla keşfe çıkın ya da koltuğunuzdan yeni bir yere dalın. Yalnız gidin, özel bir grup etkinliği için rezervasyon yapın veya bir gruba katılın ve yeni biriyle tanışın. Herhangi bir yaş veya ilgi alanı için Deneyimlere göz atın ve favorilerinizi ayırtın, kaydedin veya paylaşın.

Nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissedin. Airbnb uygulaması Ev Sahibinizle sohbet etmenize, rezervasyonunuz hakkında en güncel bilgileri almanıza ve yalnızca uzman Ev Sahiplerinin bilebileceği yerel her şey hakkında en iyi bilgileri alarak seyahatinizden en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır. Varış Rehberleri ile check-in sorunsuzdur; doğrudan uygulamanıza teslim edilirler ve adres, giriş bilgileri ve diğer faydalı ipuçlarını içerirler.

Airbnb’de alanınızı ekstra gelire dönüştürün. Doğrudan Airbnb uygulamasından listeleyin, ardından ev sahipliği yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan desteği ve rehberliği alın. Hayallerinizi finanse etmenin ve bir başkasının bir sonraki büyük macerasına ilham vermenin harika bir yolu.

AirCover, her Airbnb Sunucusu için baştan sona korumadır. 1 milyon dolar sorumluluk sigortası, 1 milyon dolar hasar koruması ve daha fazlasını içerir. Her zaman dahildir ve her zaman ücretsizdir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply