Airalo

Dünyanın neresinde olursanız olun, asla birden fazla SIM kart taşımanıza gerek kalmayacak. Airalo ile seyahatiniz boyunca 190’dan fazla E-SIM’e erişin. Fiziki sim kart gerektirmeyen E-SIM destekli akıllı telefonunuz ile anında sim kart alabilir ve internete bağlanabilirsiniz.

% 30 indirim
airalo logo
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Airalo ile tüm dünyadaki e-sim kart alımlarınızda geçerli % 30 indirim kodu

Dünyanın neresinde olursanız olun, asla birden fazla SIM kart taşımanıza gerek kalmayacak. Airalo ile seyahatiniz boyunca 190'dan fazla E-SIM'e erişin. Fiziki sim kart...Devamını Gör

Dünyanın neresinde olursanız olun, asla birden fazla SIM kart taşımanıza gerek kalmayacak. Airalo ile seyahatiniz boyunca 190'dan fazla E-SIM'e erişin. Fiziki sim kart gerektirmeyen E-SIM destekli akıllı telefonunuz ile anında sim kart alabilir ve internete bağlanabilirsiniz.

Daha Az Göster

Küresel bağlantının keyfini çıkarmak için dünya genelinde 190’dan fazla ülke ve bölge için uygun fiyatlarla (4,50 dolardan başlayan fiyatlarla) eSIM seyahat mobil veri paketlerimizden birini satın almanız yeterlidir. Çift SIM’li iPhone veya iPad’inize bir veri paketi ekleyin ve maceralarınız sırasında bağlantıda kalma konusunda asla endişelenmeyin. Özgürlüğe ‘alo’ deyin!

eSIM nedir?

eSIM, yerleşik bir SIM teknolojisidir. Dijital bir SIM kart olarak düşünün. Kullanıcıların SIM tepsileri ve pinleriyle uğraşmasını gerektirmek yerine; eSIM, cihazınızın belleği içinde çalışır.

eSIM veri planı nedir?

eSIM veri planı, doğrudan eSIM uyumlu cihazınıza indirebileceğiniz, ön ödemeli, yalnızca veri içeren bir plandır. Şu anda bulunduğunuz ülkede yerel operatörler ne olursa olsun, hafif bir ön ödemeli plan veya sanal veri SIM’i olarak düşünün, ancak bu eski okul plastik SIM kart olmadan cebinizde kolayca kaybedebilirsiniz. eSIM gerçek bir teknolojik devrimdir ve onu eSIM özellikli cihazınıza getiriyor! Fiziksel bir SIM kart aramaya gerek kalmadan uygun fiyatlarla terel verilere erişim elde edebilirsiniz. eSIM’inizdeki verileri kullanırken kendi telefon numaranızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Airalo kimler için uygundur?

Airalo seyahat eden herkes için mükemmel bir çözümdür – ister denizci, ister havayolu çalışanı olun ya da diğer ülkelerdeki arkadaşlarınızı ziyaret ederken mobil verilerin keyfini çıkarmak istemeniz fark etmez. Airalo size sürekli bağlantı sağlamak ve sorunlarınızı çözmek için burada.

Nasıl eSIM satın alabilirsiniz?

Adım 1: Airalo uygulamasını yükleyin

Adım 2: Hedefiniz için bir eSIM bulun (Airalo’nun 190’dan fazla ülke ve bölge için eSIM’leri vardır ve ortaklar ve veri paketleri listemizi genişletmek için 7/24 çalışıyoruz.)

Adım 3: eSIM’inizi satın alın ve kurun Kurulum, bir QR kodunu taramak veya size gönderilen özel bir kodu yazmak kadar kolaydır. Airalo hesabınızla eSIM’lerinizi de yönetebilir ve doldurabilirsiniz.

Adım 4: İstediğiniz zaman bağlantının tadını çıkarın!

Cihaz uyumluluğu ülkeden ülkeye değişebilir. Taşıma sırasında bağlantınız kesilmez. Bir eSIM ile, vardığınızda ve hemen bağlandığınızda hizmetinizi kolayca etkinleştirebilirsiniz. Bir eSIM, bir uygulama aracılığıyla işlenir ve işleri herkes için kolaylaştırır. Planları değiştirmek çok daha kolay. Her Airalo eSIM veri planı ön ödemelidir ve sözleşme gerektirmez, böylece istediğiniz zaman hizmetinizi tamamlayabilir veya hizmetinizi değiştirebilirsiniz. Fiyatlar net ve adildir. Birden fazla eSIM’i tek bir cihazda saklayabilirsiniz. Bu size veri planlarınızı önceden satın alma ve bunları varışta etkinleştirme özgürlüğü verir.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply