En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Airalo nedir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, asla birden fazla SIM kart taşımanıza gerek kalmayacak. Airalo ile seyahatiniz boyunca 190’dan fazla E-SIM’e erişin. Fiziki sim kart gerektirmeyen E-SIM destekli akıllı telefonunuz ile anında sim kart alabilir ve internete bağlanabilirsiniz.

% 30 indirim
Yurtdışına çıkarken anında eSIM kart satın alabileceğiniz Airalo’da geçerli arkadaş davet kodu

Dünyanın neresinde olursanız olun, asla birden fazla SIM kart...Devamını Gör

Dünyanın neresinde olursanız olun, asla birden fazla SIM kart taşımanıza gerek kalmayacak. Airalo ile seyahatiniz boyunca 190'dan fazla E-SIM'e erişin. Fiziki sim kart gerektirmeyen E-SIM destekli akıllı telefonunuz ile anında sim kart alabilir ve internete bağlanabilirsiniz.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Küresel bağlantının keyfini çıkarmak için dünya genelinde 190’dan fazla ülke ve bölge için uygun fiyatlarla (4,50 dolardan başlayan fiyatlarla) eSIM seyahat mobil veri paketlerimizden birini satın almanız yeterlidir. Çift SIM’li iPhone veya iPad’inize bir veri paketi ekleyin ve maceralarınız sırasında bağlantıda kalma konusunda asla endişelenmeyin. Özgürlüğe ‘alo’ deyin!

eSIM nedir?

eSIM, yerleşik bir SIM teknolojisidir. Dijital bir SIM kart olarak düşünün. Kullanıcıların SIM tepsileri ve pinleriyle uğraşmasını gerektirmek yerine; eSIM, cihazınızın belleği içinde çalışır.

eSIM veri planı nedir?

eSIM veri planı, doğrudan eSIM uyumlu cihazınıza indirebileceğiniz, ön ödemeli, yalnızca veri içeren bir plandır. Şu anda bulunduğunuz ülkede yerel operatörler ne olursa olsun, hafif bir ön ödemeli plan veya sanal veri SIM’i olarak düşünün, ancak bu eski okul plastik SIM kart olmadan cebinizde kolayca kaybedebilirsiniz. eSIM gerçek bir teknolojik devrimdir ve onu eSIM özellikli cihazınıza getiriyor! Fiziksel bir SIM kart aramaya gerek kalmadan uygun fiyatlarla terel verilere erişim elde edebilirsiniz. eSIM’inizdeki verileri kullanırken kendi telefon numaranızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Airalo kimler için uygundur?

Airalo seyahat eden herkes için mükemmel bir çözümdür – ister denizci, ister havayolu çalışanı olun ya da diğer ülkelerdeki arkadaşlarınızı ziyaret ederken mobil verilerin keyfini çıkarmak istemeniz fark etmez. Airalo size sürekli bağlantı sağlamak ve sorunlarınızı çözmek için burada.

Nasıl eSIM satın alabilirsiniz?

Adım 1: Airalo uygulamasını yükleyin

Adım 2: Hedefiniz için bir eSIM bulun (Airalo’nun 190’dan fazla ülke ve bölge için eSIM’leri vardır ve ortaklar ve veri paketleri listemizi genişletmek için 7/24 çalışıyoruz.)

Adım 3: eSIM’inizi satın alın ve kurun Kurulum, bir QR kodunu taramak veya size gönderilen özel bir kodu yazmak kadar kolaydır. Airalo hesabınızla eSIM’lerinizi de yönetebilir ve doldurabilirsiniz.

Adım 4: İstediğiniz zaman bağlantının tadını çıkarın!

Cihaz uyumluluğu ülkeden ülkeye değişebilir. Taşıma sırasında bağlantınız kesilmez. Bir eSIM ile, vardığınızda ve hemen bağlandığınızda hizmetinizi kolayca etkinleştirebilirsiniz. Bir eSIM, bir uygulama aracılığıyla işlenir ve işleri herkes için kolaylaştırır. Planları değiştirmek çok daha kolay. Her Airalo eSIM veri planı ön ödemelidir ve sözleşme gerektirmez, böylece istediğiniz zaman hizmetinizi tamamlayabilir veya hizmetinizi değiştirebilirsiniz. Fiyatlar net ve adildir. Birden fazla eSIM’i tek bir cihazda saklayabilirsiniz. Bu size veri planlarınızı önceden satın alma ve bunları varışta etkinleştirme özgürlüğü verir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.