Air Arabia promosyon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Air Arabia Hakkında

Air Arabia, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Güney Asya’da 90’dan fazla noktaya tarifeli seferler düzenlemektedir. Air Arabia, Arab Air Carriers Organisation üyesidir. En yeni Air Arabia promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Gelişen bir Emirlik havayolu şirketi olan Air Arabia, başarılı bir Emirlik girişimcisi olan Majesteleri Şeyh Abdullah bin Muhammed Al Thani tarafından Şubat 2003’te kuruldu ve Sharjah’dan Bangalore’ye tek bir rotada çalışan iki uçakla 28 Ekim 2003’te faaliyete başladı.

Takip eden yıllarda Air Arabia hızla büyüdü ve şu anda BAE, Fas ve Mısır’daki üç merkezden dünya çapında 100’den fazla noktaya 68 Airbus A320 uçağından oluşan modern bir filo işletiyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.