Abone Olun & Tasarruf Edin

agoda app cover
Otel rezervasyonunuz için %5 indirim

Agoda İndirim Kodu

Agoda'nın indirim kodu ile bir sonraki otel rezervasyonunuz için %5 indirim kazanabilirsiniz. Ücretsiz iptal mevcuttur! Temiz otellerde, evlerde ve uçuşlarda daha fazla indirim!


Kupon Kodu

100$’a varan İNDİRİM için şimdi rezervasyon yaptırın

Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

%7’ye varan İNDİRİM için şimdi rezervasyon yaptırın

Ücretsiz iptal mevcut! - Temiz otellerde, evlerde ve uçuşlarda indirimler - En iyi fiyat garantisi! - 20 Milyondan Fazla İnceleme Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Agoda nedir?

Agoda, uçuş ve konaklama rezervasyonu için geniş bir hizmet yelpazesi sunan popüler bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Kullanıcı dostu web sitesi ve uygulaması ile Agoda, gezginlerin ucuz uçuşları ve uygun fiyatlı otelleri kolayca bulmalarına ve rezervasyon yapmalarına olanak tanıyarak seyahat düzenlemelerini planlamak ve organize etmek için uygun bir platform haline getirir.

39 dilde ve para biriminde mevcut 3,9 milyondan fazla konaklama ile kullanıcılar en uygun oteli, tesisi, villayı, evi veya BnB’yi kolayca bulabilir. Agoda’nın kullanıcı dostu platformu, sorunsuz ve kişiselleştirilmiş bir otel arama deneyimi sağlamak için filtreler, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, harita görünümleri, yerel bilgiler ve 28 milyondan fazla doğrulanmış yorum sunar.

Otel rezervasyon hizmetlerine ek olarak Agoda, uluslararası veya yurt içi uçuş rezervasyonu için sorunsuz bir deneyim sunar. Uçuşları ve fiyatları neredeyse gerçek zamanlı olarak karşılaştıran benzersiz arama motoruyla, gezginler dünya çapında 200 havayolunda en iyi fırsatları bulabilir ve düşer düşmez rezervasyon yaptırabilirler.

Agoda’nın Üye Teklifleri ve Son Dakika Fırsatları gibi çok çeşitli indirimleri ve özel teklifleri, gezginlerin dünyayı güvenle keşfetmelerine ve rezervasyonlarında %80’e kadar tasarruf etmelerine olanak tanır. İster uçuş rezervasyonu yapsınlar, ister otel bulsunlar ya da unutulmaz bir tatil planlasınlar, Agoda büyük tasarruflar sağlar ve kullanıcıları için sorunsuz bir seyahat deneyimi sunar.

Agoda’nın müşteri hizmetlerine olan bağlılığı, kullanıcı dostu platformunun ve geniş hizmet yelpazesinin ötesine uzanmaktadır. Agoda, 7/24 çok dilli müşteri desteği ile gezginlerin seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri her türlü sorun veya endişelerini gidermek için her zaman, her dilde yardım alabilmelerini sağlar. Müşteri desteğine olan bu bağlılık, Agoda’nın sağlamaya çalıştığı sorunsuz ve uygun maliyetli seyahat deneyimini daha da geliştirmektedir.

 

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin