En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Adobe

Adobe indirme kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Adobe

Adobe, ABD merkezli, Kaliforniya bulunan, Dünya’nın 10 büyük grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettir. Creative Cloud size Adobe Photoshop CC, Illustrator CC, XD ve InDesign CC dahil olmak üzere dünyanın en iyi yaratıcı uygulamalarının en son sürümlerini, milyonlarca Adobe Stock varlığı ve doğrudan yerleşik olarak bulunan yeni premium görüntüleri sunar.

adobe logo
Adobe için aktif bir kampanyamız olmadığı için sizi diğer fırsatları yakalamaya davet ediyoruz

Adobe Photoshop ve 20’den fazla uygulama dahil olmak üzere en iyi...Devamını Gör

Adobe Photoshop ve 20’den fazla uygulama dahil olmak üzere en iyi çalışmanızı oluşturmak için doğru uygulamaları edinin

Daha Az Göster

Hareket halindeyken dosyalarınızı yönetmek, yazı tiplerini yüklemek, öğreticileri görüntülemek ve uygulamaları keşfetmek için Creative Cloud’u yanınıza alın. Nerede olursanız olun, hepsi cihazınızda.

Creative Cloud’da kayıtlı çalışmanızı indirin, paylaşın ve önizleyin. Photoshop belgelerini, Lightroom fotoğraflarını, Kitaplıkları, bulut belgelerini, PDF’leri, XD prototiplerini ve mobil kreasyonları çevrimdışı bile görüntüleyin. Dosyaları uygulama içinden ve Google Drive, Dropbox, iCloud ve Apple’ın Dosya uygulamasından Creative Cloud’a yükleyin. Film rulonuzdan ve Adobe Stock’tan yeni kitaplıklar oluşturun.

Adobe Fonts ile yazı tiplerine göz atın, yükleyin ve oluşturun. Creative Cloud planınızla 1.300 yazı tipine ücretsiz, 17.000 yazı tipine erişin. Belgelerdeki eksik yazı tiplerini bulun. Tüm cihazlarınızda yazı tiplerini etkinleştirmek için mobil cihazınıza yükleyin.

En sevdiğiniz uygulamalarla ilgili ilgi çekici eğiticileri izleyin, yeni beceriler, ipuçları ve püf noktaları öğrenin. İlerlemenizi takip edin ve web’de kaldığınız yerden devam edin.

Ücretsiz, temel Creative Cloud üyeliği dosya senkronizasyonu ve paylaşımı için 2 GB ücretsiz depolama alanı içerir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun