Adobe

Adobe indir ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Adobe, ABD merkezli, Kaliforniya bulunan, Dünya’nın 10 büyük grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettir. Creative Cloud size Adobe Photoshop CC, Illustrator CC, XD ve InDesign CC dahil olmak üzere dünyanın en iyi yaratıcı uygulamalarının en son sürümlerini, milyonlarca Adobe Stock varlığı ve doğrudan yerleşik olarak bulunan yeni premium görüntüleri sunar.

Adobe Creative Cloud’da % 60’ın üzerinde tasarruf etme fırsatı

Adobe Photoshop ve 20’den fazla uygulama dahil olmak üzere en iyi...Devamını Gör

Adobe Photoshop ve 20’den fazla uygulama dahil olmak üzere en iyi çalışmanızı oluşturmak için doğru uygulamaları edinin

Daha Az Göster
2 Ay Ücretsiz
Adobe Spark’ı 2 ay ücretsiz kullanma fırsatı

Tüm beceri düzeyleri için birkaç tıklamayla çarpıcı görüntüler...Devamını Gör

Tüm beceri düzeyleri için birkaç tıklamayla çarpıcı görüntüler ve videolar oluşturun. Tüm premium özellikleri ve modelleri iki ay boyunca ücretsiz edinin.

Daha Az Göster
Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Hareket halindeyken dosyalarınızı yönetmek, yazı tiplerini yüklemek, öğreticileri görüntülemek ve uygulamaları keşfetmek için Creative Cloud’u yanınıza alın. Nerede olursanız olun, hepsi cihazınızda.

Creative Cloud’da kayıtlı çalışmanızı indirin, paylaşın ve önizleyin. Photoshop belgelerini, Lightroom fotoğraflarını, Kitaplıkları, bulut belgelerini, PDF’leri, XD prototiplerini ve mobil kreasyonları çevrimdışı bile görüntüleyin. Dosyaları uygulama içinden ve Google Drive, Dropbox, iCloud ve Apple’ın Dosya uygulamasından Creative Cloud’a yükleyin. Film rulonuzdan ve Adobe Stock’tan yeni kitaplıklar oluşturun.

Adobe Fonts ile yazı tiplerine göz atın, yükleyin ve oluşturun. Creative Cloud planınızla 1.300 yazı tipine ücretsiz, 17.000 yazı tipine erişin. Belgelerdeki eksik yazı tiplerini bulun. Tüm cihazlarınızda yazı tiplerini etkinleştirmek için mobil cihazınıza yükleyin.

En sevdiğiniz uygulamalarla ilgili ilgi çekici eğiticileri izleyin, yeni beceriler, ipuçları ve püf noktaları öğrenin. İlerlemenizi takip edin ve web’de kaldığınız yerden devam edin.

Ücretsiz, temel Creative Cloud üyeliği dosya senkronizasyonu ve paylaşımı için 2 GB ücretsiz depolama alanı içerir.

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply