Adidas indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Adidas Hakkında

Adidas, futbol, ​​basketbol, ​​koşu ve antrenman dahil olmak üzere çok çeşitli sporlar için ürünler üreten dünyanın en büyük spor giyim üreticilerinden biridir. Şirket 1949 yılında Adolf Dassler tarafından Almanya’da kuruldu ve bugün merkezi Herzogenaurach’tadır. En son Adidas indirim koduAdidas promosyon koduAdidas kupon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Hem sporcular hem de spor meraklıları için ayakkabı, giyim, ekipman ve aksesuarlar dahil olmak üzere bir dizi ürün sunan Adidas’ta ister en son teknolojiyi arıyor olun, ister evin etrafında giymek için rahat spor ayakkabılar arıyor olun, herkes için bir şeyler var.

Adidas, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yenilikler yapmakta ve ürün yelpazesini genişletmektedir. Adidas, koşu ayakkabıları, basketbol ayakkabıları ve futbol ayakkabılarının yanı sıra antrenmanınız sırasında sizi serin ve kuru tutan performans kıyafetleri sunar. Şirket ayrıca futbol topları ve basketbol topları da dahil olmak üzere çeşitli sporlar için çeşitli ekipmanlar satmaktadır.

İnsanların Adidas’ı sevmesinin birçok nedeni vardır. Bazı insanlar Adidas ürünlerinin stilini ve tasarımını severken, diğerleri şirketin kaliteye olan bağlılığını takdir ediyor. Ek olarak, birçok kişi Adidas’a sürdürülebilirliğe ve toplum katılımına öncelik veren sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak değer vermektedir.

İhtiyaçlarınızın ne olduğu önemli değil, Adidas’ın hepsine uyan bir ürünü var. Adidas, kalite ve yeniliğe kendini adamıştır, bu nedenle en üst düzeyde performans göstermeleri için onlara güvenebilirsiniz. İster üst düzey bir sporcu olun, ister yeni başlıyor olun, Adidas başarılı olmanıza yardımcı olacak doğru donanıma sahiptir.

Adidas’ın Tarihçesi

Adolf Dassler, kardeşinin ayakkabı fabrikası Dassler Brothers Ayakkabı Fabrikası’ndan ayrıldıktan sonra 1948’de Adidas’ı kurdu. Adidas adı, Adolf’un takma adı Adi ve soyadından türetilmiştir.

Gençlik yıllarında Dassler, annesinin Almanya’daki çamaşır odasında ayakkabı yapmaya başladı ve sporculara daha iyi çekiş gücü sağlayan çivili koşu ayakkabıları yarattı. Muhammed Ali ve Jesse Owens da dahil olmak üzere o zamanlar sporun en büyük isimlerinin çoğu, popülerlik kazandıkça ayakkabı tasarımlarını giydi.

1972’de Adidas, tarihteki en popüler spor ayakkabılardan biri haline gelen Stan Smith tenis ayakkabısını tanıttı. Ayrıca 1984 yılında yenilikçi tasarımlarıyla futbolda devrim yaratan ilk çift Predator futbol kramponunu piyasaya sürdüler. Bugün Adidas, spor giyiminden sokak giyimine kadar her şeyi üretiyor.

Adidas, Muhammed Ali, David Beckham ve Kanye West gibi ikonik figürler tarafından onaylandı ve her biri Adidas’ın bugünkü ev ismi haline gelmesine katkıda bulundu.

Buna ek olarak, Adidas, FIFA Dünya Kupası ve Olimpiyat Oyunları da dahil olmak üzere dünya çapındaki en büyük spor etkinliklerinden bazılarına sponsor oldu ve bu da onlara ürünlerini pazarlamak için mükemmel bir platform sunuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.