ABBYY indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Abbyy Finereader Pdf Standard, Corporate Veya Finereader Pdf Programlarında Geçerli % 30 Indirim Kodu
KUPON KODU
ABBYY FineReader PDF Standard, Corporate veya FineReader PDF programlarında geçerli % 30 indirim kodu
Mac Ve Windows Için Abbyy Finereader Pdf Standard, Corporate Veya Finereader Pdf Programının Ilk Yılında % 10 Indirim
KUPON KODU
Mac ve Windows için ABBYY FineReader PDF Standard, Corporate veya FineReader PDF programının ilk yılında % 10 indirim

ABBYY nedir?

ABBYY , yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirketidir. İşletmeler ve bireyler için metin tanıma, belge dönüştürme ve dil çevirisi dahil olmak üzere çok çeşitli ürün ve hizmetler sunarlar. En son ABBYY indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

ABBYY, 1989 yılında Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü’nde bir araştırma projesi üzerinde çalışan bir grup Rus bilim adamı tarafından kuruldu. Amaçları, herhangi bir dildeki metni tanıyabilen bir bilgisayar programı geliştirmekti. Sonuç, piyasada bulunan ilk OCR (optik karakter tanıma) yazılım programlarından biri olan ABBYY FineReader oldu.

O zamandan beri ABBYY, yapay zeka ve makine öğrenimi alanında yenilik yapmaya devam etti. Son yıllarda aralarında ABBYY FlexiCapture, ABBYY Lingvo ve ABBYY Business Card Reader’ın da bulunduğu birkaç yeni ürün geliştirdiler. Ayrıca Datawatch Corporation ve Raytion GmbH gibi diğer şirketleri de satın aldılar.

ABBYY’nin ürünleri, öğrenciler, eğitimciler, iş dünyası uzmanları, devlet kurumları ve bireysel tüketiciler de dahil olmak üzere dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın