Abone Olun & Tasarruf Edin

a101 cover
Online Market Alışverişinize Özel İndirim

A101 İndirim Kodu

Market masraflarınızı kesmenin yollarını mı arıyorsunuz? Bir sonraki satın alımınızda inanılmaz tasarrufların kilidini açmak için A101 indirim kodumuzu kullanın.


Fırsat

A101’de Online Market Alışverişinize Özel İndirimler

A101'de cep telefonu, çamaşır makinesi, bilgisayar gibi tüm elektronik ve daha yüzlerce kategoride binlerce ürünler, aldın aldın ve haftanın yıldızları fırsatı ile kapında!

Devamını Gör... Daha az göster...
Şimdi Başvurun
Kupon Kodu

Tosla Kart ile market veya restoran ödemelerini yap, Tosla’da 100 TL kazan!

Tosla uygulamasına kayıt olurken bu kodu girin ve Tosback fırsatlarından yararlanmaya başlayın. Tosla'ya TL yükleyin, ücretsiz eft deneyimini yaşayın!

Tosla Kart’ın ile yapacağın tüm fiziki yerel ve zincir market veya cafe-restoran ödemelerinde toplam 100 TL’ye varan hediye hesabına anında iade edilir. Tosla Kart’ın ile yapacağın her alışverişte %10, toplam 100 TL hediye kazanabilirsin Kampanyadan ilk 25.000 kişi faydalanabilir. Bu kampanya, internet alışverişlerini kapsamamaktadır. Kampanya fiziki market ve fiziki restoranlardan yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanman için her işlem tutarının minimum 100 TL ve üzeri olması gereklidir. Kampanyadan hediye TL kazanmak için Tosla'da kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanyaya katılımından sonra hediye TL kazanmaya başlayabilirsin.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Anında Kullanın
Fırsat

Ramazan alışverişlerini seçili süpermarketlerde Nays Kart’ınla yap, %15 hediye para kazan

Kampanya döneminde Nays Kart ile A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişler için %15 hediye para kazanabilirsin. Hediye para kampanyası seçili marketlerin online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan veya kasadaki POS cihazlarından karekod ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.

Devamını Gör... Daha az göster...
Kupon Kodu

ininal kart ile yapacağınız 1500 TL ve üzeri Market & Restoran harcamalarınızda, 150 TL nakit iade!

ininal mobil uygulamasından ücretsiz başvurunuzu yaparken bu kodu kullanarak kazanın. ininal ile 7/24 para gönderin, online alışveriş yapın, faturalarını ödeyin, döviz alıp satın! Sayısız avantajlarıyla ininal, özgür ve güvenli ödeme yoludur.

ininal Kart ile yapılan Market ve Restoran harcamalarında online veya fiziki alışverişlerde yapılacak tek seferde 1.500 TL ve üzeri harcamalarda 150 TL nakit iade verilecektir. Kampanya tüm fiziki veya sanal ininal kartlarda geçerlidir. Ödül tutarının kazanılabilmesi için harcama yapılan iş yerinin 5300, 5309, 5310, 5311, 5331, 5399, 5411, 5422, 5441, 5451, 5462, 5499 ,5811,5812,5814 MCC kodlarına dahil poslarından ödemenin tamamlanması gerekmektedir. Her kullanıcı kampanya dönemi boyunca kampanyadan 1 kez yararlanabilecektir.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

A101 nedir?

A101, Türkiye’de cep telefonu, market, bilgisayar, elektronik ve daha fazlası gibi kategorilerde binlerce ürün sunan bir perakende zinciridir. Ayrıca, müşterilerine harika fırsatlar sunmak için “aldın aldın” (bir alana bir bedava) ve “haftanın yıldızları” gibi özel teklifleri de vardır.

A101, 2022 sonu itibarıyla Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’in üzerinde mağazasıyla faaliyet göstermekte ve ülkenin en yaygın perakende zinciri konumundadır. A101, 70.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile perakende sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan A101, kaliteli gıda ve tüketim mallarını en düşük fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Gerekli denetim, kalite ve tedarik standartlarını karşılayan ürünleri özenle seçerek sadece müşteri onaylı ürünlerin raflarında yer almasını sağlamaktadır.

A101, fiziksel mağazalarının yanı sıra müşterilerine uygun online alışveriş seçenekleri de sunuyor. Bugüne kadar 10 milyondan fazla indirilen A101 Kapıda mobil uygulaması ile Türkiye’nin her iline aynı gün teslimat sağlıyor.

Ayrıca, birden fazla kampanyayı tek bir yerde birleştiren A101 Plus uygulaması, geleneksel perakende ile dijital dünya arasında köprü kurarak kullanıcılar arasında en popüler uygulamalardan biri haline geldi.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin