1Password kupon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


1Password Parola Yöneticisi Uygulamasının Bireysel Ve Aile Planlarında Indirim Kazanın
1Password parola yöneticisi uygulamasının Bireysel ve Aile planlarında indirim kazanın

1Password nedir?

1Password, tüm platformlarda ve cihazlarda kullanılabilen bir parola yöneticisinde ödüllü bir tasarım ve sektör lideri güvenlik sunar. Birey, aile veya işletme olmanız fark etmeksizin parolalarınızı korumanıza yardımcı olabilir. 1Password 8 ile tek tıkla sitelere güvenli bir şekilde giriş yapabilir ve formları doldurabilirsiniz. En güncel 1Password kupon kodu, 1Password 8 indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

1Password 8 kullanarak, bir saniye bile çaba harcamadan güçlü parolalar oluşturabilir ve web sitelerinde ve uygulamalarda oturum açabilirsiniz. Uygulama her platformu ve web tarayıcısını kapsayarak bilgilerinizi korumanızı kolaylaştırır.

Oturum açma bilgilerini, kredi kartlarını, belgeleri ve diğer önemli bilgileri ihtiyacı olan kişilerle güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Yani artık gizli bilgilerinizi başkalarına sızdırmaya gerek yok. Ekip üyelerinizden veya aile üyelerinizden biri hacklenirse, erişimlerini kurtarmalarına yardımcı olurken onların oturumlarını da açık tutabilirsiniz.

Formları doldurmak, ödeme ayrıntılarını göndermek ve web sitelerine ve uygulamalara giriş yapmak yalnızca tek bir tıklama alır. Ayrıca, acil durumlarda gizli tutmak istediğiniz özel notların yanı sıra pasaport ve kimlik gibi önemli belgeleri saklamanıza, yazılım lisanslarınızı korumanıza ve tıbbi kayıtlar tutmanıza olanak tanır.

Kullanıcı, herhangi bir cihazda, herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda çevrimiçi olduklarında 1Password’den verilerine erişebilir. Apple Watch ya da Face ID ile cihazlarının kilidini anında açabilir veya tek seferlik parolalara erişmek için kimlik doğrulayıcı olarak kullanabilirler.

1Password hesabı uçtan uca şifrelenir ve uygulamada sakladığınız bilgilerin şifresini çözmek için yalnızca siz anahtarlara sahipsiniz. Hangi siteleri ziyaret ederseniz edin veya hesabınızda ne saklarsanız saklayın, bilgilerinizin hiçbirini göremiyorlar ve sistemleri cihazınız çalınsa bile verilerinizi hırsızlıktan veya bilgisayar korsanlığından korumak için tasarlanmıştır.

Watchtower, üyeliğinize ekleyebileceğiniz ek bir avantajdır ve potansiyel tehditleri oluşmadan önce tespit eder. Watchtower, mümkün olan en kısa sürede değiştirebilmeniz için zayıf, yeniden kullanılmış veya güvenliği ihlal edilmiş parolaları algılar.

1Password, işletmenizin altyapısıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir, böylece çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Tüm veri ihlallerinin %80’i zayıf, yeniden kullanılan veya paylaşılan kimlik bilgilerine kadar izlenebilir. 1Password, ekibinizin en savunmasız varlıklarını ve şirket sırlarınızı korumak için tasarlanmıştır. Binlerce işletme, işlerini ve verilerini güvende tutmak için 1Password’e güveniyor ve 100.000’den fazla işletme zaten kullanıyor.

Yöneticiler, etki alanı ihlali raporlamasını kullanarak, bir veri ihlali sırasında şirketin e-posta adreslerinden veya kimlik bilgilerinin güvenliğinin ihlal edilip edilmediğini öğrenebilir ve yeni kullanıcılar sağlayabilir veya güvenliği ihlal edilmiş hesapları kolaylıkla kurtarabilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.