Marka Ekle

Kuponigo, alışveriş tutkunlarının popüler mağazalardan çevrimiçi alışveriş yaparken tasarruf etmesine yardımcı oldu. Şimdi sizin de çevrimiçi mağazanızı, hizmetinizi veya kupon kodunuzu Kuponigo'da tanıtmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Üç adımda markanızı ekleyelim


Kuponigo’ya eklenmesini istediğiniz markanızın adını, kampanya bilgilerinizi ve varsa kupon kodunuzu [email protected] adresine mail gönderin.

Gönderdiğiniz mail üzerinden size ulaşıp detayları konuşacağız, logonuzla marka bilgilerinizi isteyeceğiz ve markanızı Kuponigo’nun arşivine ekleme işlemlerine başlayacağız.

Dünyaca ünlü güvenli online ödeme yöntemi Stripe ile size ulaştıracağımız link üzerinden kampanya/kupon kodu başına tek seferlik hizmet bedelini ödedikten sonra markanızı yayına alacağız.

Ödeme Linki: https://buy.stripe.com/8wMcOC7Ee2Jd2o8fYZ

Neden markanız Kuponigo’da yer almalı?

Bize sıkça sorulan soruları derleyerek, sizi neden Kuponigo’yu da tercih etmeniz gerektiğini sorular ve cevaplarla aktarmaya çalışacağız.

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

FIFA Online 4 [CPP] TR