Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

350'den fazla markasıyla İstanbul'un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi burada.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

2014’de hizmete açılan Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi, 350’den fazla markasıyla; giyim markalarından hediyelik eşya dükkanlarına, ev/yaşam ürünlerinden teknoloji marketlere, kozmetikten mücevherata, hipermarketlerden spor ürünlerine kadar alışverişe doyamayacağınız geniş bir kategori yelpazesi sunuyor. Torunlar GYO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve kapasite açısından İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi olan Mall of İstanbul AVM, İstanbul’un bilinen 7 tepesinden ilham alınmış yenilikçi ve şık dizaynıyla göz dolduruyor. 

Alışveriş merkezinin tam ortasında geniş bir yer kaplayan 2 katlı kapalı eğlence merkezi konsept sunan Moipark ise birinci katında 10 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için, ikinci katında ise 4 ila 10 yaş arası çocuklar için eğlenceli vakitler geçirten oyuncaklar ve lunapark üniteleri sunuyor.

Öneri İçerik
150+ İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi – En İyi AVM’ler

Bir araya getirdiğimiz benzersiz İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi ile İstanbul'daki 150'nin üzerinde alışveriş ortamını keşfedin. Modadan elektroniğe, perakende terapisinde kendinizi şımartmak için mükemmel bir yer bulun.

Şimdi Okuyun

Cinetech sinema, Moi Sahne eğlence alanı, yemek alanları ve dinlenme alanlarıyla her ihtiyaca erişen Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi, gün içinde sayısız misafire ev sahipliği yapıyor. 

AVM yanında bulunan 175 oda kapasitesiyle Mall of İstanbul Hilton Otel hizmeti şehir dışından gelen ziyaretçilere sunuluyor. Lüks ve konforun bir arada yaşandığı Mall of İstanbul Hilton Otel dinlenmek için en ideal konaklama alanlarından biridir. Alışveriş merkezinin üstünde yer alan Mall of İstanbul Residence ise manzaralı konumu ultra lüks mimari dokunuşlar ile tasarlanarak konforlu bir yaşam alanı sunuyor. 

TEM otoyolunun kenarında Başakşehir İkitelli bölgesinde bulunan Mall of İstanbul AVM’ye Masko metro durağı üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. 

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 76A, 76O, 78B, 78G, 79Ş, 82S, 89F, 98H, 142E, 144M, 146A, 146K, 146M, 146T H-3, MK31 (Demirciler Sitesi Durağı)

Metro: M9 Bahariye – Olimpiyat Metrosu (MASKO İstasyonu)

Adres: Ziya Gökalp, Süleyman Demirel Blv No:7, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir