Abone Olun & Tasarruf Edin

Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi

Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

350'den fazla markasıyla İstanbul'un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi burada.


2014’de hizmete açılan Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi, 350’den fazla markasıyla; giyim markalarından hediyelik eşya dükkanlarına, ev/yaşam ürünlerinden teknoloji marketlere, kozmetikten mücevherata, hipermarketlerden spor ürünlerine kadar alışverişe doyamayacağınız geniş bir kategori yelpazesi sunuyor. Torunlar GYO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve kapasite açısından İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi olan Mall of İstanbul AVM, İstanbul’un bilinen 7 tepesinden ilham alınmış yenilikçi ve şık dizaynıyla göz dolduruyor. 

Alışveriş merkezinin tam ortasında geniş bir yer kaplayan 2 katlı kapalı eğlence merkezi konsept sunan Moipark ise birinci katında 10 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için, ikinci katında ise 4 ila 10 yaş arası çocuklar için eğlenceli vakitler geçirten oyuncaklar ve lunapark üniteleri sunuyor.

[lasso ref=”150-stanbul-alveri-merkezleri-listesi-en-yi-avmler” id=”50476″ link_id=”4555″]

Cinetech sinema, Moi Sahne eğlence alanı, yemek alanları ve dinlenme alanlarıyla her ihtiyaca erişen Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi, gün içinde sayısız misafire ev sahipliği yapıyor. 

AVM yanında bulunan 175 oda kapasitesiyle Mall of İstanbul Hilton Otel hizmeti şehir dışından gelen ziyaretçilere sunuluyor. Lüks ve konforun bir arada yaşandığı Mall of İstanbul Hilton Otel dinlenmek için en ideal konaklama alanlarından biridir. Alışveriş merkezinin üstünde yer alan Mall of İstanbul Residence ise manzaralı konumu ultra lüks mimari dokunuşlar ile tasarlanarak konforlu bir yaşam alanı sunuyor. 

TEM otoyolunun kenarında Başakşehir İkitelli bölgesinde bulunan Mall of İstanbul AVM’ye Masko metro durağı üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. 

Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 76A, 76O, 78B, 78G, 79Ş, 82S, 89F, 98H, 142E, 144M, 146A, 146K, 146M, 146T H-3, MK31 (Demirciler Sitesi Durağı)

Metro: M9 Bahariye – Olimpiyat Metrosu (MASKO İstasyonu)

Adres: Ziya Gökalp, Süleyman Demirel Blv No:7, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

İstanbul'dan Londra'ya gelir gelmez, tasarruf yapmanızı sağlayacak ekonomik ipuçları ve püf noktalarıyla dolu bir web sitesi olan Kuponigo'yu kurdum. Web geliştirme ve tasarım konusundaki yeteneğimle güzel ve işlevsel web siteleri hazırlarken, yazılarımla da insanlara tasarruf etmeleri için güç veriyorum. Klavyeye yapışmadığım zamanlarda, daha az sıradan bir hayata denk geleceksiniz - belki arada sırada şehirden kaçmak ya da söylenen bir iki Eurovision marşı.

Düşüncenizi Paylaşın