Yıl boyunca 400’den fazla markadan indirim ve fırsatları sunarak sizlere ciddi oranlarda tasarruf ettirdik. Yeni yıla girerken, tasarruf etmenin de ötesine geçerek aynı zamanda sizlere kazandırmak da istiyoruz. Bu kapsamda Kuponigo e-posta bültenine abone olanlara 10 adet Milli Piyango Çeyrek Yılbaşı Bileti hediye edeceğiz. Yani paradoks gibi! E-posta bültenimiz zaten sizlere kazanmanın tüyolarını verirken, üstüne bir de Milli Piyango bileti kazandırıyor. Kuponigo’dan kazandığınız bilet belki sizi milyoner yapacak ve üstüne tekrar kazanacaksınız. Eğer büyük ikramiye size çıkarsa bizi de unutmazsınız değil mi 🙂 ?

Gelin şartları konuşalım

Kuponigo bildiğiniz gibi sizlere markalardan indirim ve kupon kodları sunuyor. Bu kez yine aynı şeyi yapacağız ve yılbaşına yaklaşırken e-posta bültenimize abone olan herkesin e-posta adresine; Milli Piyango Çeyrek Yılbaşı Bileti alırken kullanılabilen 10 adet bonus kupon kodu göndereceğiz. Size ise bu bonus kuponlardan birini millipiyangoonline.com adresinden hesabınıza tanımlayarak yılbaşı biletinizi almak kalıyor! Yani istediğiniz numarayı kendiniz seçebileceksiniz.

Gözünüz yılbaşına doğru e-posta kutunuzda olsun, fırsat her an kapınızı çalabilir! Her şey net anlaşıldıysa aşağıdan e-posta adresinizi bırakarak bültenimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz;

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Şartlar ve Koşullar

  • Bu kampanya bir çekiliş olmayıp, yılbaşından birkaç gün önce e-posta bültenimize abone olan herkese göndereceğimiz 10 adet Milli Piyango Çeyrek Yılbaşı Bileti bonus kupon kodlarını içeren e-posta bültenimizi kapsamaktadır.
  • 10 adet Milli Piyango Çeyrek Yılbaşı Bileti bonus kupon kodu Trendyol üzerinden ekibimizce satın alınacak ve 10 adet aynı bonus kupon kodu yılbaşından birkaç gün önce tüm e-posta bülteni abonelerimize aynı anda gönderilecektir.
  • E-posta bülteninden alınan bonus kupon kodları millipiyangoonline.com adresinden hesaplara tanımlanarak yılbaşı biletine dönüştürülerek kullanılabilecektir. Kuponlarının 31.12.2021 14:00’e kadar www.millipiyangoonline.com web sitesi veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden aktif edilmesi ve kupon ile yılbaşı biletinin satın alınması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra kupon aktif edilmiş olsa dahi www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden yılbaşı bileti satın alınamaz.
  • Kuponlar tek kullanımlıktır, bir kupon yalnızca bir defaya mahsus ve tek Milli Piyango Online oyun hesabı için aktif edilebilir. Tüm abonelerimize aynı kod gönderileceği için, en hızlı davranan abonelerimiz bonus kupon kodlarını Milli Piyango çeyrek biletine çevirmeye hak kazanacaktır.
  • Bonus kuponları eskiden de e-posta bültenimize abone olmuş olan herkese gönderilecektir. Kampanyaya katılım ve Kuponigo e-posta aboneliği ücretsizdir.
  • Bu kampanyanın Trendyol, Milli Piyango ya da Sisal Şans ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
  • Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.01.2021 tarihli 58259698-255.05.02-E.694 sayılı izni ile karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
  • Kampanyamız kapsamında herhangi bir çekiliş taahhütümüz olmadığı için noter huzurunda gerçekleşmeyecektir.
  • Kuponigo e-posta bülten aboneliğiyle ilgili şartlara Gizlilik Sözleşmesi bölümünden erişebilirsiniz.
Milli Piyango biletinizi Trendyol’dan anında alma fırsatı
Kodsuz Kampanya
Milli Piyango biletinizi Trendyol’dan anında alma fırsatı

Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması ile dilediğin zaman dilediğin yerden hem Milli Piyango bileti satin alabilir hem Sayısal Loto, Süper Loto...Devamını Gör

Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması ile dilediğin zaman dilediğin yerden hem Milli Piyango bileti satin alabilir hem Sayısal Loto, Süper Loto oynayarak kazanma şansını artırabilir hem de 29 yeni Kazı Kazan oyunu ile eğlencenin tadına varabilirsin. Milyonların favori şans oyunları Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto ve yeni Kazı Kazan oyunları tek uygulamada! Tümüyle yenilenen Türkiye’nin şansı Milli Piyango Şans Oyunları’yla tanışmaya hazır mısın?

Daha Az Göster

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın