Abone Olun & Tasarruf Edin

İstinye Park Alışveriş Merkezi

İstinye Park Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

Avrupa Yakası'nın gözde alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye Park Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi ve bilmeniz gerekenler.


Avrupa Yakası’nın gözde alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye Park Alışveriş Merkezi, 2007 yılında açılarak yerli ve yabancı turistlerin de ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinden biri olmuştur. Birçok kez ‘Yılın Alışveriş Merkezi’ ödülü almış İstinye Park Alışveriş Merkezi’nin ferah ortamı sayesinde alışverişlerinizi sakin ve rahat bir şekilde tamamlama imkânı bulabilirsiniz. Alışveriş Merkezi hem kapalı hem de açık mağazalarıyla alışveriş keyfinizi yükseltmeyi hedefliyor.

300’den fazla mağazası, yemek yeri, kafesi ve sineması bulunan İstinye Park Alışveriş Merkezi‘nin öne çıkan mağazaları arasında lüks giyim ve aksesuar markalarından Hermes, Dior, Beymen, Bottega Venetta, Prada ve Calvin Klein gibi markalar ve teknoloji ürünleri alanında hizmet veren Teknosa, Troy, Samsung, Huawei ve K-Tech gibi mağazalar bulunuyor. İstinye Park AVM içerisinde kafe ve restoranların bulunduğu geniş bir avlu da mevcuttur. 

[lasso ref=”150-stanbul-alveri-merkezleri-listesi-en-yi-avmler” id=”50476″ link_id=”4554″]

Alışveriş merkezinin sinemasını oluşturan Cinemaximum IMAX içerisinde 12 sinema salonu bulunuyor. IMAX teknolojisini ziyaretçileriyle buluşturan Cinemaximum ve İstinye Park, çoğu zaman filmlerin ilk gösterimlerine de ev sahipliği yapıyor. 

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan İstinye Park’a metro hattının İTÜ-Ayazağa durağından kısa bir yürüyüş mesafesiyle ulaşılabilir. Sadece mağazalarıyla değil yan servisleriyle de hizmet veren İstinye Park, 3600 araçlık bir otopark alanına da sahiptir.

İstinye Park Residence evleri de alışveriş merkeziyle aynı mevkide bulunuyor. Birbirlerine uzak olmayan İstinye Park hem siteleriyle hem de alışveriş merkeziyle, şehrin göbeğinde her yere yakın konumuyla oldukça avantajlı durumdadır. 

İstinye Park Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 29B, 29P, 29Ş, 40B, 41C, 41SF, 42, AVR3, AVR3K (İstinye Park Durağı)

Metro: M1 Yenikapı – Hacıosman Metrosu (İTÜ-Ayazağa İstasyonu)

Adres: Pınar, Katar Cd No:11, 34460 Sarıyer/İstanbul

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

İstanbul'dan Londra'ya gelir gelmez, tasarruf yapmanızı sağlayacak ekonomik ipuçları ve püf noktalarıyla dolu bir web sitesi olan Kuponigo'yu kurdum. Web geliştirme ve tasarım konusundaki yeteneğimle güzel ve işlevsel web siteleri hazırlarken, yazılarımla da insanlara tasarruf etmeleri için güç veriyorum. Klavyeye yapışmadığım zamanlarda, daha az sıradan bir hayata denk geleceksiniz - belki arada sırada şehirden kaçmak ya da söylenen bir iki Eurovision marşı.

Düşüncenizi Paylaşın