En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Son zamanların en iyi 8 İstanbul ucuz kahvaltı mekanı fırsatları

İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Kahvaltı, sağlıklı ve zinde bir şekilde güne başlamanız için gereken en önemli öğündür. İnsanların hemen hepsi güne güzel bir kahvaltı ile başlamak ister. Yapılmış olan sağlam bir kahvaltı sizleri o gün içinde zinde tutar, enerjik ve neşeli olmanızı sağlar. Ama çalışan insanlar, öğrenciler vb. durumdaki herkes için sabah sıcak yatağından kalkıp erken saatte kahvaltı hazırlamak oldukça zor gelebilir. Bu nedenle dışarıda kahvaltı yapmak size daha cazip geliyor olabilir.

Tabi bunlar zorunlu haller için geçerliydi. Kahvaltıyı bahane ederek, şehirden uzaklaşıp rahatlamak ve kafa dinlemek isteyen kişilerin de sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Hatta kahvaltı buluşmaları aynı zamanda arkadaşlarınızla buluşup vakit geçirmek için de önemli bir aktiviteye dönüşmüş durumda. Genci yaşlısı her kesimden insanın ulaşabileceği İstanbul ucuz kahvaltı mekanları özellikle üniversite öğrencileri için de kaçınılmaz tercihlerden biri oluyor.

Peki sevdiklerinizle beraber gitmiş olduğunuz bir kahvaltıda sizi neler son derece memnun edebilir? Bol menülü, zengin içerikli muhteşem bir serpme kahvaltı mı yada daha sade ama lezzet odaklı bir kahvaltı tabağı mı? Peki İstanbul açık büfe kahvaltısına ne dersiniz?

Bizler de bundan yola çıkarak sizler için İstanbul’un en iyi kahvaltı mekanlarında bulabileceğiniz çoğu hizmeti bulabileceğiniz İstanbul ucuz kahvaltı mekanı olarak nitelendirebileceğimiz mekanları; detayları, fiyatları ve iletişim bilgileri gibi bilgilerle derlemek istedik. Ucuz olmalarına rağmen hizmet kalitesi olarak neredeyse hiçbir eksiklerinin olmaması; bu mekanlara giden müşterilerin bahsettiği en popüler söylemlerden biri olmuştur.

Gelin şimdi hep beraber fiyat performans açısından uygun olan ve cebimizden az miktarda para çıkarak sevdiklerimizle beraber kaliteli vakit geçireceğimiz İstanbul ucuz kahvaltı mekanlarına göz atalım;

Hollywood City Lounge Üsküdar

uskudar hollywood cafe edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Üsküdar’da bulunan Hollywood City Lounge son zamanlarda yapmış olduğu büyük indirim fırsatları ile dikkat çekiyor. Bol menüsü ve farklı kahvaltı seçenekleri ile müşterilerine İstanbul ucuz kahvaltı imkanı sunan bu mekanda serpme kahvaltı ve açık büfe kahvaltı imkanları bulunmaktadır. Fırsat sitelerinde bulabileceğiniz özel indirim anlaşması da yapan bu mekanda sevdiklerinizle muhteşem ve lezzetli kahvaltı imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu mekanda alttaki rezervasyon butonu aracılığıyla indirimli rezervasyon yaparken KUPONIGO7 indirim kodunu kullanarak ekstra %7 indirim daha kazanabilirsiniz.

Bakırköy Taşhan Business & Airport Hotel

bakirkoy tashan hotel edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Bakırköy’de bir otel olarak hizmet veren Bakırköy Taşhan Business & Airport Hotel; aynı zamanda kahvaltı için de misafirlerini ağırlamaktadır. İstanbul ucuz kahvaltı yerleri açısından diğer mekanlardan onu ayıran özelliği bir otel konforunda olmasıdır. Zengin ve bonkör bir kahvaltı menüsüne sahip olması müşterileri tarafından tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biridir diyebiliriz. Menüsünde kahvaltı tabağı ve serpme kahvaltı seçenekleri bulunmaktadır. İstanbul için oldukça ucuz bir kahvaltı mekanı diyebileceğimiz Bakırköy Taşhan Hotel siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Bu mekanda alttaki rezervasyon butonu aracılığıyla indirimli rezervasyon yaparken KUPONIGO7 indirim kodunu kullanarak ekstra %7 indirim daha kazanabilirsiniz.

Hayal Adası Prinkipos Büyükada

buyukada prinkipos edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Büyükada’da sevdiklerinizle beraber muhteşem, leziz ve ucuz bir kahvaltıya ne dersiniz? İstanbul’un muhteşem denizinin ve ağaçlarının kokusunu içine çekip doğanın keyfini sürerken, kahvaltı yapma şansına da sahip olabilirsiniz. Sizlere bu fırsatı sunan ve İstanbul’un en iyi kahvaltı mekanları arasında gösterilen Büyükada Hotel Prinkipos; konumu ve fiyatları açısından oldukça avantajlı bir durumdadır. Taze ve leziz menüsü ile güne şahane başlama fırsatı sunan Hotel Prinkipos, İstanbul’daki ucuz kahvaltı mekanlarının içinde parlayanlardan bir tanesidir.

Şehristan Cafe & Restaurant

bakirkoy sehristan cafe edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Bakırköy’de bulunan Şehristan Cafe & Restaurant; özellikle ailecek gidilebilecek, çiçekli bahçelerde ve süslü havuz kenarlarında oturabileceğiniz, çocuklarınızın yemyeşil alanlarda koşup eğlenebileceği, üstüne güne zengin ve en doğal ürünler ile başlayabileceğiniz bir kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Serpme kahvaltı menüsü ile müşterilerine eşsiz zamanlar yaşatmaktadır.

Bu mekanda alttaki rezervasyon butonu aracılığıyla indirimli rezervasyon yaparken KUPONIGO7 indirim kodunu kullanarak ekstra %7 indirim daha kazanabilirsiniz.

Riva Teras Cafe

riva teras cafe edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Sevdiklerinizle beraber orman ve deniz manzarası eşliğinde mükemmel bir kahvaltı yapmak için gidebileceğiniz Riva Teras Cafe; lezzetli kahvaltısı ve eşsiz manzarası ile İstanbul’daki en ucuz kahvaltı mekanlarından biri olmasıyla birlikte oldukça dikkat çekiyor. Serpme ve açık büfe kahvaltıları ile müşterilerini bekliyor.

Avcılar Majestic Restaurant & Cafe

avcilar majestic kahvalti edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Avcılar’da güne denizin hemen dibinde dalga sesleri ile beraber harika bir serpme kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Ailenizle beraber tercih edebileceğiniz kaliteli ve nezih bir mekanlardan biri olan Avcılar Majestic Restaurant & Cafe; menüsünün bolluğu ve ucuz olmasıyla dikkat çekmektedir. Zengin bir serpme kahvaltı menüsüne sahip olan Majestic Restaurant her saat diliminde kahvaltı hizmeti vermektedir. İstanbul’da kaliteli, bol ve ucuz kahvaltı arıyoruz diyorsanız burası size göre olabilir.

Bu mekanda alttaki rezervasyon butonu aracılığıyla indirimli rezervasyon yaparken KUPONIGO7 indirim kodunu kullanarak ekstra %7 indirim daha kazanabilirsiniz.

Silivri Selimpaşa Konağı Hotel

selimpasa konagi hotel edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

Eğer kalabalık bir aileyseniz ya da kalabalık bir arkadaş grubuysanız tercih edebileceğiniz en keyifli mekanlardan biri olan Selimpaşa Konağı Hotel; geniş bahçesiyle, büyük balkonlarıyla ve eşsiz deniz manzarası ile sizlere harika bir kahvaltı imkanı sunuyor. İstanbul’un yanı başında hem ucuz hem de geniş kapasiteli bir mekan olarak ön plana çıkan bu yerde; sevdiklerinizle harika ve ucuz bir kahvaltı yapıp muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

Galata Times Boutique Otel

galata times butik otel edited İnternette çok sayıda İstanbul ucuz kahvaltı fırsatları görüyor olabilirsiniz. Şehirdeki kahvaltı seçenekleri çok fazla olunca, kahvaltı yapmak için gidilecek mekanı belirlemek de oldukça zorlu bir süreç olabiliyor.

İstanbul’un en güzide eserlerinden biri olan Galata Kulesi’ne karşı, sevdiklerinizle beraber sizlere eşsiz bir kahvaltı imkanı sunan Galata Times Boutique Hotel; İstanbul’daki en ucuz kahvaltı imkanlarından birini sunmaktadır. Zengin ve rengarenk menüsü ile Beyoğlu’nda müşterilerini bekliyor.


Eğer evde yemek yeme seçenekleri arıyorsanız Kuponigo’daki Yemek Siparişi bölümüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Yakala.co ile şehir fırsatlarında indirimli fiyatlara ek %7 indirim kodu
Yakala.co ile şehir fırsatlarında indirimli fiyatlara ek %7 indirim kodu

yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen...Devamını Gör

yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, almak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiye katlar. Çünkü yakala.co’da yer alan fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Hatta birçok zaman %50’nin de üzerinde bir indirimle karşılaşırsın. Süper lüks yerler, kültürel, sportif, eğlenceli ve öğretici etkinlikler, her gün yenilenen yakala.co fırsatlarında seni bekliyor olacak. İster Boğazın yanı başında yemek, eğlence veya lüks yatla gezi veya masaj keyfi ister Ege’de Akdeniz’de veya yurt dışında tatil ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahip olabilirsin… yakala.co’da mutlaka kendine göre bir fırsat bulursun. Bir Hürriyet iştiraki olan yakala.co’nun daima senin mutluluğunu sağlamak için çalıştığını sakın unutma!

Daha Az Göster

İstanbul’da nerede kahvaltı yapılır?

İstanbul sadece Türkiye için değil, dünya içinde önemli bir metropol şehirdir. Dolayısıyla bu popülerliğin getirmiş olduğu lüks, yüksek imkanlar ve kalite söz konusudur. Standartlar ne kadar artarsa fiyatlarda o kadar artar diye düşünsek de İstanbul özelinde baktığımızda standartları çok yüksek olup gayet ucuz olan mekanlar bulunmaktadır. Sevdiklerimizle beraber dışarıda bir yerde kahvaltı yapmak istediğinizde İstanbul’da bulabileceğiniz bir çok ucuz kahvaltı mekanı vardır. Bakırköy, Adalar, Üsküdar, Beykoz, Polonezköy, Beyoğlu ve Avcılar olmak üzere hemen hemen İstanbul’un her yerinde ucuz kahvaltı mekanları bulunmaktadır.

Kahvaltı için nereye gidilir?

Kahvaltı günün belki de en önemli öğünüdür. Güne sağlıklı ve zinde başlamak için güzel bir kahvaltı her insanın isteği olmuştur. Bazen de kahvaltı bir sosyal aktivite olarak düşünülebilir. İnsanlar sevdikleri ile beraber dışarıda bir mekanda kahvaltı yapmak ister. Peki kahvaltı için nerelere gidilebilir? Bu ucu çok açık bir sorudur. Bir çok seçenek ve imkan bulunmaktadır. Kahvaltı için bir kafeyi de tercih edilebilir ya da bir otel de size eşsiz bir kahvaltı imkanı sunulabilir. Günümüzde yeme-içme sektöründe hizmet veren bir çok mekan kahvaltı imkanı sunmaktadır. Pansiyonlar, hoteller, kafe-bar-bistrolar, restoranlar, belediye tarafından kurulmuş olan sosyal tesisler ve aile çay bahçeleri gibi bir çok seçenek bulunmaktadır.

Bu Fırsatı Paylaşın

Yorumunuzu Bırakın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun