En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Türkiye’de en çok kazandıran güvenilir kripto para borsaları

Türkiye’deki en çok kazandıran güvenilir kripto para borsaları son yıllarda oldukça sorgulanan bir konu olmaya başladı. Kripto para, her geçen gün artan ilgi ile ülkemizde ve dünyada giderek daha popüler hale geldi. Bu nedenle, kripto analizine ve yatırımına girmek isteyen çok sayıda yeni yatırımcı var.

Bu durum neticesinde de kripto para analizi ve yatırımlarına atılmak isteyen, ancak nereden ve ne şekilde başlayacağını bilmeyen ve artıları eksileri nedir diye çok düşünen yatırımcılar; başlangıçta bu atılımlarında biraz çekimser kalıyorlar. Özellikle ülkemizde son dönemlerde yaşanan kripto para vurgunları da bu çekimserlik seviyesini arttırıyor. Bu yazımızda aday kripto para yatırımcılarının başlangıçlarını nereden yapabileceklerine dair tavsiyeler sunmaya çalışacağız.

Medyadaki kripto para sahtekarlıkları haberleri de bu çekimserlik düzeyindeki artışa büyük katkı sağladı. Bu makale ile, okuyucularımıza yatırıma nereden başlayacakları konusunda açıklık getirmelerine ve 2022’nin en karlı kripto para birimi uygulamasını aramalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Öncelikle gelin kripto para nedir ve kripto para ne demek gibi sorulara bir yanıt bulalım. Wikipedia’ya göre kripto para, kriptografi ile güvence altına alınan, sahteciliği veya çifte harcamayı neredeyse imkansız hale getiren dijital veya sanal bir para birimidir. Kripto para borsası nedir sorusuna ise kısaca bu paraların oluşturduğu ekosistem diyebiliriz.

Potansiyel yatırımcıların yapması gereken bir numaralı şey, hangi borsanın en güvenilir ve en iyi kripto para birimi sitesi olduğunu bulmaktır. Peki, Birleşik Krallık’taki en iyi kripto uygulaması hangisi? Her uygulama veya komisyoncu için birçok artı, eksi ve dezavantaj vardır. Kesin bir evet veya hayır olmadığı için bu önemli bilgiler bu makale boyunca açıklanacaktır. Bir kez seçim yapıldıktan sonra aday yatırımcıların şimdiden tam teşekküllü kripto yatırımcısı olma yolunda önemli bir adım attığını söylemek mümkün.

Kripto para yatırımları adına öncelikle aday yatırımcıların en güvenilir kripto para borsası üzerinde durmaları gerekiyor. Peki gerçek anlamda en güvenilir kripto para borsası hangisi? Peki, ülkemizden gerek yerel gerekse global olarak erişebileceğimiz en çok kazandıran güvenilir kripto para borsaları hangisi? Ya da para bazında düşünürsek en iyi Bitcoin borsası hangisi? Gelin bu sorulara da cevap bulabileceğimiz en güncel kripto para siteleri listesine birlikte göz atalım.

Kripto para dünyasındaki her uygulama veya komisyoncu için birçok artı, eksi ve dezavantaj vardır. Kesin bir evet veya hayır olmadığı için makale boyunca sizleri sadece bilgilendireceğiz. Yatırım yapacağınız en iyi mobil uygulamayı bulduğunuzda ise tam teşekküllü kripto yatırımcısı olma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Ek olarak listelediğimiz her borsanın altına özel kampanyalarını da ekledik. Bu sayede sitelere linkler üzerinden ilk kez üye olduğunuzda çeşitli ödüller ve hediye paralar da kazanabilirsiniz.

Türkiye’deki en güncel ve en karlı kripto para uygulamaları listesine göz atın ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulun. Bu yazımızdaki borsaların tamamı kripto para satın alırken kullanabileceğiniz borsalar olup, herhangi bir kripto para yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Bu içerik en son Ağustos 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Crypto.com

Crypto.com
Crypto.com

Crypto.com kripto para borsası ilk olarak 2016 yılında borsa faaliyetlerine başladı ve kısa sürede dünyada, aynı zamanda ülkemizde bilinen bir kripto para piyasası haline geldi. Dünya çapında en güvenilir kripto para uygulaması olarak atfedebileceğimiz güvenilir kripto para borsalarından biridir ve uygun işlem maliyetleri de bu kripto para borsasının öne çıkmasında etkili olmuştur. Bu nedenle en çok kazandıran güvenilir kripto para borsaları listemizde tartışmasız başı çekmektedir.

Hong Kong merkezli bir kripto para borsası olan Crypto.com, özellikle kripto para yatırımlarına başlayacak olan aday yatırımcılara birçok indirim, avantaj, kampanya ve öğretici içerikler sağlıyor. Visa Card altyapısını da destekler ve bu detay güvenilirliği arttıran önemli unsurların başında gelir. 10 milyondan fazla yatırımcıyı bünyesinde barındırıyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Güvenlik için kimlik ve selfie doğrulamaları yapılmadan üye olmak mümkün değildir. Türkçe olarak hizmet veriyor olması da önemli artılarından bir diğeridir.

Crypto.com Exchange kripto para uygulamasında 10 dolar kayıt bonusu kazandıran kupon kodu

Crypto.com Exchange kripto para uygulamasında 10 dolar kayıt bonusu kazandıran kupon kodu

cro10

Fırsat Detayları


Herkesin parasını, verilerini ve kimliğini kontrol etmesi temel bir insan hakkı olduğunu düşünen Cryptocom, kuruluşundan bu yana sorunsuz bir şekilde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC), Dogecoin, USDT, USDC, CRO başta olmak üzere 30 büyük kripto para birimi ile alım-satım işlemlerini yürüten 5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

Binance

Binance
Binance

Binance, 2014’ten bu yana dünyanın en güvenilir ve en yüksek hacimli kripto ticaret borsası olarak gösteriliyor. Unutulmamalıdır ki; güvenilirlik kaygısı sadece Türk kripto para yatırımcılarında değil, aynı zamanda tüm dünyada kripto para yatırımcıları tarafından borsa seçimi konusunda ön planda tutuluyor. Kripto borsalarında en düşük komisyonlardan birine sahiptir. Binance, şu anda hem günlük yatırımcılar hem de büyük şirketler olmak üzere çok sayıda yatırımcının dikkatini çeken, dünyanın en karlı kripto para birimi uygulamalarından biri olarak tanınmaktadır.

Sadece 9 Haziran 2021’de işlem hacmi 29 milyar 833 milyon dolar olarak kayıtlara işlendi. Çin merkezli bir kripto para borsası idi ancak Çin Hükümeti tarafından kripto para yasağı getirilmesinin ardından merkezi şu an Japonya’ya taşındı. Japonya’da da kripto paralara dair katı düzenlemeler yapılınca Malta’da ofisi açıldı.

Yatırımcıların borsaya üye olabilmek adına kimlik bilgileri, selfie vb. birkaç ekstra doğrulama ile üye olmaları gerekiyor. Bu durum da güvenilirlik konusundaki skorunu arttırıyor. (Ülkemizde de artık kripto para borsalarına üye olmak için bu tarz doğrulamalar yapmak gerekiyor)

Türkiye’de ofisi bulunuyor ve Binance TR olarak Türkiye’ye özel bir borsası da mevcut.

Binance kripto para uygulamasında kazandıran arkadaş davet kodu

Binance kripto para uygulamasında kazandıran arkadaş davet kodu

39615116
Binance kripto para uygulamasında kazandıran arkadaş davet kodu

Coinsmart

Coinsmart
Coinsmart

Yüksek güven faktörü, onu Kanada merkezli diğer kripto borsalarından ayırır ve CoinSmart‘ın nispeten yeni olmasına rağmen, kripto para borsası özelinde dünya çapında güvenilirlik konusunda güçlü bir itibar kazanmıştır. Verilerinizin saklanması ve cüzdanlarınızın korunması konusunda ön planda olan ve en çok kazandıran güvenilir kripto para borsaları listemizde yer alan CoinSmart, soğuk depolar ve yüksek güvenlik doğrulamalarıyla kullanıcılarının güvenliği sağlıyor.

7/24 destek alabileceğiniz bir canlı destek hizmeti bulunuyor ancak canlı destekteki tüm süreçler İngilizce olarak ilerliyor. CoinSmart yeni üyelere özel sağladığı promosyonlar ile dikkat çekiyor. Özellikle başlangıç seviyesindeki kripto para yatırımcılarına gerek kolay ara yüzü gerekse çeşitli eğitimleriyle önemli destek sağlıyor. Yeni yatırımcıların kripto para yatırımları konusunda başlangıç seviyesinden çok daha yukarı seviyelere çıkmasına olanak tanıyor.

Hesap oluşturma işlemleri ve hesap doğrulaması adına kimliğinizle birlikte selfie tanımlaması yapmanız gerekiyor. Bu detay da CoinSmart borsasının güven faktörünü arttıran önemli detaylardan biridir diyebiliriz.

Onlarca kripto para birimi ile işlem yapmanıza olanak sağlaması nedeniyle, aktif olarak kullandığınız borsalarda bulamadığınız kripto paralarla işlem yapmanıza imkan tanıyor.

Para yatırma, para çekme, hesap doğrulama ve diğer birçok süreç son derece hızlı bir şekilde ilerliyor. İşlem ücretleri bakımından da oldukça uygun fiyatlıdır. Müşterilerinizden kripto para ile ödeme alabilmeniz adına SmartPay Faturalandırma özelliğini de kurumsal yatırımcılara sunuyor.

Dünyanın en erişilebilir kripto borsası CoinSmart’ta ilk üyeliklerde 15 Euro bonus veren kupon kodu

Dünyanın en erişilebilir kripto borsası CoinSmart’ta ilk üyeliklerde 15 Euro bonus veren kupon kodu

eur15
Kripto borsası CoinSmart’ta 200 dolarlık kripto para yatırımınıza ekstra 50 dolar hediye fırsatı

Kripto borsası CoinSmart’ta 200 dolarlık kripto para yatırımınıza ekstra 50 dolar hediye fırsatı

eur15
Hesap Doğrulaması Gerekli
Kripto borsası CoinSmart’ta 200 dolarlık kripto para yatırımınıza ekstra 50 dolar hediye fırsatı

Nexo

nexo uygulamasi Türkiye'deki en çok kazandıran güvenilir kripto para borsaları son yıllarda oldukça sorgulanan bir konu olmaya başladı. Kripto para, her geçen gün artan ilgi ile ülkemizde ve dünyada giderek daha popüler hale geldi. Bu nedenle, kripto analizine ve yatırımına girmek isteyen çok sayıda yeni yatırımcı var.
Nexo

Nexo, dünyanın önde gelen dijital varlık düzenleyicisidir ve on yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Misyonu, kripto para birimlerinin değerini ve faydasını en üst düzeye çıkaran bir dizi ürün ve hizmet sağlamaktır. Bu ürün yelpazesi, vergi açısından verimli Anında Kripto Kredi Hatları, yüksek verimli bir Kripto Faizi Kazanma ürünü, Gönder ve Öde işlevi ve gelişmiş ticaret ve OTC hizmetlerini içerirken; üst düzey saklama sigortası ve askeri düzeyde güvenlik sağlar.

2018’deki lansmanından bu yana Nexo, 200’den fazla ülkede 4 milyondan fazla kullanıcının varlıklarını yönetiyor, 80 milyar doların üzerinde işlem yapıyor ve 500.000’den fazla aktif kullanıcıya sahip.

Davet koduyla Nexo’ya şimdi kaydolun ve BTC olarak 100$ kazanın

Davet koduyla Nexo’ya şimdi kaydolun ve BTC olarak 100$ kazanın

0j8xmevrlp
Davet koduyla Nexo’ya şimdi kaydolun ve BTC olarak 100$ kazanın

BTC Turk

BTC Turk
BTC Turk

Türkiye’nin ilk kripto para borsası özelliğini taşıyan BTC Turk, 2013 yılından bu yana kripto para yatırımları konusunda üyelerine hizmet veriyor. Günümüzde çeşitli milli takımlar başta olmak üzere, birçok marka veya alanda sponsorluk anlaşmaları bulunuyor. Haliyle bu durum da borsanın güvenilirliğini arttıran önemli unsurlardan biri olarak öne çıkıyor.

Türkiye’nin ilk kripto para alım satım platformu olmasıyla birlikte dünyanın da dördüncü kripto para alım satım platformu olması dikkat çekiyor. 1 milyondan fazla kullanıcı kitlesi ile İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı olan ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre işletilen bir uygulamadır. Borsa devamlı olarak bağımsız kurumlar tarafından denetleniyor ve birçok Türk bankası ile doğrudan anlaşması bulunuyor.

Coinbase

Coinbase
Coinbase

Coinbase 2012 yıllarında temelleri Amerika Birleşik Devletleri’nde atılmış, günümüz şartlarına göre köklü kripto para borsalarından biri olarak en çok kazandıran güvenilir kripto para borsaları listemize girmeyi başaran günümüzün en köklü kripto para borsalarından biridir. Somut kanıtlar peşindeyseniz belirtelim; mevcut piyasada bu platformu kullanan toplam 45 milyondan fazla yatırımcı var. Kolay kullanımı ve basitliği ile kuşkusuz en iyi kripto para uygulamalarından biridir.

İşlem hacminin 2 milyar doları geçmesi, bu borsayı en güvenilir ve global anlamda en büyük borsalardan biri olarak öne çıkarıyor. Türkçe dil desteğinin olması, Türkçe konuşan yatırımcılar açısından da önem teşkil ediyor. Kimlik doğrulama ve selfie doğrulaması ile üye olabilir, kredi kartı ile de yatırım yapabilirsiniz.

Bu bağlantıyı kullanarak Coinbasee kaydolun ve Bitcoinde 8,44 £ kazanın

Coingate

Coingate
Coingate

Litvanya merkezli bir kripto para borsası olan Coingate, 2014’ten beri faaliyet gösteriyor ve kripto para ticareti için bir platform olarak çalışıyor. Kripto para ticareti ve kripto para transferlerine izin vermenin yanı sıra, üyelerine daha birçok kripto para yatırım hizmeti de sunabilmektedir. Belki de en iyi kripto komisyoncusu olarak anılmasa da hâlâ Türkiye’deki en iyi kripto para uygulamalarından biridir!

Coingate veri gizliliğine büyük önem veriyor. Hatta bu durumu sağlamak için dış kaynak desteği alıyor. İşlem ücretlerinin oldukça ucuz olması ve sürekli olarak düzenlediği kampanyalar, özellikle yeni yatırımcıları cezbedecek seçenekler arasında yer alıyor. Hesap oluşturma işlemleri sırasında kimlik ve selfie doğrulamasını zorunlu tutuyor. Ayrıca 7/24 aktif müşteri desteği de bulunuyor.

CoinGate ile kripto paralarınızla dünyaca ünlü markalardan alacağınız hediye kartlarında 130$ dolar ve üzeri işlemde 5$ indirim kodu

CoinGate ile kripto paralarınızla dünyaca ünlü markalardan alacağınız hediye kartlarında 130$ dolar ve üzeri işlemde 5$ indirim kodu

KUPINGO

Fırsat Detayları


Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak entegre etmek isteyen şirketler için ödeme çözümleri geliştirmek olan CoinGate; ayrıca sizlere kripto parayla satılan geniş bir hediye kartı envanteri sunuyor. Kripto paralarınızı CoinGate hediye kuponu mağazasında % 10 daha değerli bir şekilde kullanabilirsiniz.

CoinGate ile e-ticaret sitenizde Kripto Para Sanal POS ile ödeme alma fırsatı

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi...Devamını Gör

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak entegre etmek isteyen şirketler için ödeme çözümleri geliştirmek olan CoinGate; ayrıca sizlere kripto parayla satılan geniş bir hediye kartı envanteri sunuyor. Kripto paralarınızı CoinGate hediye kuponu mağazasında % 10 daha değerli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Az Göster
Sadece Kuponigo'da!
CoinGate ile kripto paralarınızla dünyaca ünlü markalardan alacağınız hediye kartlarında 130$ dolar ve üzeri işlemde 5$ indirim kodu

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi...Devamını Gör

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak entegre etmek isteyen şirketler için ödeme çözümleri geliştirmek olan CoinGate; ayrıca sizlere kripto parayla satılan geniş bir hediye kartı envanteri sunuyor. Kripto paralarınızı CoinGate hediye kuponu mağazasında % 10 daha değerli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Az Göster

Bitlo

Bitlo
Bitlo

Bitlo, İstanbul merkezli ve 2018 yılında tam anlamıyla üyelerine hizmet vermeye başlamış, Türkiye’de en iyi kripto para borsası türkiye konusunda en çok bahsi geçen ve en çok kazandıran güvenilir kripto para borsalarından biridir. Üyelerin veri ve cüzdan güvenlikleri konusunda yüksek koruma seviyesi ile hizmet veren Bitlo, aynı zamanda hem geniş kripto para skalası hem de spesifik kripto para birimleriyle işlem yapılmasına imkan tanıması gibi özellikleriyle de takdir toplayan kripto para borsalarından biri olarak biliniyor.

Canlı destek sistemi sayesinde yatırımcıların istedikleri her an masaüstü siteden veya mobil uygulamalardan destek almaları mümkün hale geliyor. Kimlik ve selfie onayı ile üyeler kripto para işlemleri yapabiliyor. Üyelik onay süreçleri hızlı bir şekilde ilerliyor.

Başlangıç seviyesindeki yatırımcılara hitap ediyor olması, önemli özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Mobil uygulama ve masaüstü sitesinde kolay ara yüzünün yanı sıra, sağladığı eğitimler nedeniyle acemi yatırımcıların seviye olarak aşama kaydetmelerine imkan tanıyor.

Alım satım işlemleri konusunda herhangi bir minimum tutar zorunluluğu bulunmuyor. Haliyle düşük tutarla yatırımlar böylelikle çok daha mümkün bir hal alıyor. Referans sistemi ile çeşitli kampanyaları ile üyelerinin çeşitli yöntemler ile kazançlar sağlamalarına da imkan tanıyor.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.