En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Galataport İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede? Mağazaları ve Ulaşım Bilgileri

Galataport İstanbul Alışveriş Merkezi; Karaköy vapur iskelesiyle, Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü arasındaki güzergahı kapsayan 1,2 kilometrelik sahil şeridi boyunca uzanan bir destinasyon projesi olarak 2021 yılında açılmıştır. Tarihi İstanbul Limanı’nın yeniden inşa edilmesiyle gün yüzüne çıkan projede, İstanbul’un yeniden denizle buluşmasına imkan tanınmıştır.

Tarihi kruvaziyer limani boyunca uzanan Galataport İstanbul AVM, içerisinde Altınyıldız, Adidas, Avva, Beymen gibi giyim mağazalarından BigChefs, Burger King, CookShop gibi aşina olduğumuz restoran ve kafelerin yanı sıra oldukça lüks alternatifleriyle de öne çıkıyor. Teknoloji marketlerden spor mağazalarına, dekorasyon dükkanlarından kuyumculara kadar her ihtiyacı karşılayabilen Galataport AVM, yatırım miktarını katlayan ve çok daha yüksek getiriler sağlayan bir altyapıya sahiptir. 

Bu alışveriş merkezinin iç ihtişamı kadar dış mimarisi de özen gösterilerek tasarlanmıştır. Başta İstanbul halkı olmak üzere tüm ziyaretçiler için keyifli vakit geçirebileceği ve alışveriş yapabileceği yeni bir tesis kazandırılmıştır. İstanbul’un kültürel değerlerini korumak, geliştirmek ve canlı tutmak için atılan Galataport adımı birçok yönden beğeni almış ve bir alışveriş merkezinden beklenenlerin tamamını karşılamıştır. 

Mağazaları dışında tiyatro, sinema ve benzer sosyal aktivitelerin gerçekleştirildiği alanlara da yer verilen Galataport, ferah atmosferiyle aynı anda onbinlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmak üzere donatılmıştır. Çeşitli kültürel etkinlikler içerisinde fotoğraf sergileri, konserler ve planlanan birçok organizasyon katılımcıları ile Galataport’ta buluşuyor.

Açılışıyla birlikte dikkatleri üzerine çeken AVM; İstanbul’un ulaşımı en kolay merkezî lokasyonlarından biri olan Beyoğlu’nda yer alıyor. 2400 araçlık yer altı otoparkı ise bölgedeki otopark sorununu da büyük ölçüde karşılıyor. Galataport İstanbul, 7 milyonu yabancı turist olmak üzere yılda yaklaşık 25 milyon ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor.

1,7 milyar ABD doları tutarında bir yatırımla kurulan ve 29 bin metrekareyi bulan Dünya’nın ilk yeraltı terminali olan Galataport çevre ve alan sorunlarını da çözüme kavuşturmuştur.

Bu arada dilerseniz; İstanbul’un en iyi alışveriş merkezleri listesini incelemek ve diğer alışveriş merkezlerini de keşfetmek için “İstanbul’daki en iyi alışveriş merkezi hangisi?” yazımıza göz atabilirsiniz.

Galataport İstanbul Alışveriş Merkezi mağazaları

adidasDogo StoreKomSamsonite
Alix AvienDoğuş Otomotiv PlusKonyalı SaatSan Kuaför
AltınyıldızDünya Göz OptikLamy StoreSevil
Atölye GözlükEccoLeica-Ara Güler MüzesiShaky
ATÜ DUTY FREEEczaneLTBSkechers
AvvaFiolasLufianSkyCoin
B&GFlowerMaestro ItalySneaks Up
BaqaFratelli DiamantiMama LumaSo Chic
BenettonG- ShockMarks & SpencerSuwen
BeylissGiziaGAPSwarovski
BeymenGMG FirenzeMavi JeansTag Heuer
BirkenstockHennes HermannMikasa MoorTartine Et Chocolat
BreitlingHouse Of SuperstepNjoyTergan
Brothers Barber ShopIn-Formal ErkekOpal OptikTobacco Shop Fuego
Bueno ShoesIn-Formal KadınPançoTurkcell
CacharelJumboPerspectiveTwist
ColumbiaKaracaPologarageİpekyol
Crochet İstanbulKemal TancaPort MobileMachka
D&RKiehl’sQuadranUnder Armour
David WalkerKiğılı ProjectRuck & MaulUS Polo
VDRYatsan

Galataport İstanbul Alışveriş Merkezi Restoran & Kafe Listesi

BaylanDD ScoopİstinyemişSait Balık
BigChefsEspressolabKahve DünyasıSALTBAE Burger
Bodrum MantıGinaKirpi CafeSimit Sarayı
Burger KingGrandma CafeKivaStarbucks
ButterflyGünaydın Köfte & DönerLiman LokantasıThe Populist
Cafe FuegoGünaydın SteakhouseLokum AtölyesiVandal
Cafer ErolHa’bupideMezzalunaWoops
CookshopHafız MustafaMonochrome
CreamsİkonPopeyes
Cremmaİstinye TavukçusuPrince Coffee House

Galataport İstanbul Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 26, 26A, 28, 28T, 30D, 70KE (Kemeraltı & Tophane Durakları)

Tramvay: T1 Bağcılar – Zeytinburnu – Kabataş Tramvayı (Tophane Durağı)

Vapur: Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş Vapuru

Adres: Kılıçali Paşa Mah. Meclis-i Mebusan Cad. No: 8 İç Kapı No: 102, 34433 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Kuponigo’daki Galataport İstanbul Alışveriş Merkezi’ne özel fırsatlar

adidas logo adidas markasının uzun bir geçmişi ve sporla köklü bir bağı var. Hem Sport Performance hem de Sport Inspired kategorilerindeki geniş ve çeşitli portföyü, büyük küresel sporlardan bölgesel taban etkinliklerine ve yerel spor ayakkabı kültürüne kadar uzanmaktadır. Bu, adidas'ın kültürleri aşmasını ve hem oyun alanında hem de saha dışında en tanınmış, güvenilir ve ikonik markalardan biri olmasını sağladı.
avva logo Erkek giyimine yeni bir anlayış getiren AVVA; sofistike, genç ve trend koleksiyonları ile stil sahibi erkek ruhunu yansıtan özgün bir moda dili oluşturmuştur. AVVA, bir Türk markası olarak tüm dünyada modanın beğenisini kazanmaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalitesiyle Türk tekstil sektörünün en önemli markalarından biri haline geldi. Dido Grup, 2000 yılından bu yana küresel çapta kazandığı prestij ve ticari başarı ile Türkiye'deki yatırımlarına devam ederek, bayilik ve kendi mağazaları ile AVVA'yı Türkiye'de güçlü ve bilinen bir konuma getirmiştir. Avva'nın sahip olduğu konsept mağaza sayısı Türkiye'de 80, yurt dışında 35'tir. AVVA bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Suriye ve Libya'da mağazaları bulunan, ürünleri ABD'de 600'den fazla noktada satılan, 120'de tescilli markası olan bir markadır.
benetton logo United Colors of Benetton, kurulduğu 1965 yılından beri, çevreye, insan onuruna ve dönüşüm halindeki topluma saygılı olmaya özen gösterir. Türkiye pazarına giren ilk yabancı moda markası olan United Colors of Benetton; 1985’ten beri, göz alıcı renklerini, benzersiz moda anlayışını, kalitesini, demokratik fiyat anlayışını Türk tüketicisine sunuyor. DNA’sında bulunan renklerin ve trikoların şık, günlük ve sportif stilleri kucakladığı kıyafetleriyle gün içinde değişen duygularımızı ifade etme özgürlüğü tanıyan marka, İtalyan zarafetini yansıtan ürünleriyle her yaş grubuna hitap ederken, zamansız - ikonik parçalarıyla her nesilden moda tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Benetton Dünyasına katılın ve Kadın, Erkek ve Çocuk koleksiyonlarını keşfedin.
beymen
bigchefs logo Gamze Cizreli tarafından 2007 senesinde kurulan BigChefs, kurulduğu yıldan bu yana misafir memnuniyetini merkeze koyarak kısa sürede Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri markası haline gelmiştir. 2009 yılında gerçekleşen Saruhan Tan ortaklığı ile 2011 – 2013 yılları arasında %350 büyüme gösteren BigChefs, 2014 yılında Dubai’ye açılarak yurt dışı yatırımlarına start vermiştir. Türkiye genelinde 25 şubesi, 18 franchise şubesi ve uluslararası alanda 8 franchise şubesi olmakla beraber toplamda 51 şubesi bulunan BigChefs, yılda yaklaşık olarak 7 milyon misafir ağırlamaktadır.
biletix logo Biletix; müzik, spor, sanat ve tiyatro, festivaller ve aile etkinlikleri dahil sevdiğiniz canlı eğlenceler için %100 doğrulanmış bilet satın almanın en hızlı ve en uygun yoludur. Şirketin sahibi dünyanın en büyük bilet satış ve dağıtım şirketlerinden Ticketmaster'ın da sahibi olan Live Nation Entartainment'tır. Biletix uygulaması, Koçsistem tarafından geliştirilmiştir.</p>
boyner Boyner, gıda ve elektronik dışında Türkiye'nin en büyük perakende grubu ve lider mağaza zinciridir. Türkiye’nin 37 ilindeki 117 mağazasında ve boyner.com.tr internet sitesinde kadın, erkek, çocuk, bebek, genç aktif spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine kadar farklı kategorideki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor.
burger king logo 1954'te Dave ve Jim adındaki iki girişimcinin etlere alevde ızgara lezzeti katan hamburger fikri ile ortaya çıkan Burger King markası Türkiye dahil 100'den fazla ülkede 17.000'den fazla restoran işletiyor ve günde 11 milyondan fazla misafire hizmet veriyor.
cacharel
caffe nero logo Caffè Nero, 1997 yılında İngiltere ve ötesine uluslararası tarzda bir kahvehane deneyimi getirme vizyonuna sahip Gerry Ford tarafından kuruldu. Caffè Nero, mağaza sayılarını, satışlarını ve karlılığını yıldan yıla artırmaya devam etti ve Birleşik Krallık, Avrupa ve ABD'deki kasaba ve şehirlerde tanıdık bir buluşma yeri haline geldi. Türkiye dahil mağaza sayıları arttıkça Caffè Nero, birinci sınıf espresso bazlı gurme kahve, otantik İtalyan gıda ürünleri ve her mağazada rahatlatıcı bir atmosfer üzerine kurulu güçlü bir marka kimliği oluşturdu.
columbia logo Merkezi Portland, Oregon'da bulunan Columbia, sektör lideri teknolojilerle güçlendirilmiş ve test edilmiş aktif yaşam tarzı malzemeleri üreten küresel bir dış mekan markasıdır. Giysileri, ayakkabıları ve aksesuarları Kuzeybatı Pasifik mirasını ve pes etmeyen ruhunu yansıtıyor. Türkiye dahil 100'den fazla ülkede gururla ürün satan Columbia, açık hava konusunda uzman bir marka olma yolunda ilerliyor.
cookshop logo İlk şubesini 2008 yılında Nişantaşı'nda açan COOKSHOP püf noktalar, pişirme teknikleri, baharatların kullanımı, yeni tatlar oluşturma isteği ve bunun gibi birçok lezzet dolu bilgi sonucu dünyaya geldi. Marka ayrıca, 2022 senesinde Magnolia Shop by COOKSHOP ve Cookbox by COOKSHOP isminde 2 ayrı konsept geliştirmeye hazırlanıyor.
dr logo Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R, toplumu kitap okumaya, müzik dinlemeye, film izlemeye özendirerek üstlendiği sosyal sorumluluk görevini de yerine getiriyor. D&R, eğlence ve kültür ürünleriyle tüketiciyi buluşturarak, okuyan ve dinleyen bir Türk toplumunun oluşumuna katkıda bulunuyor. 200.000’in üzerinde geniş ürün yelpazesine sahip olan D&R, sizlere oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.
espressolab logo Kendini Türkiye'nin en yenilikçi kahve zinciri olarak tanımlayan Espressolab; gurme kahve kültürüyle dünyanın dört bir yanındaki kahve tutkunlarına farklı tatlar sunuyor. 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi'ndeki ilk mağazasıyla kapılarını açan Espressolab, iyi kahve tutkusunu her geçen gün daha fazla kahve severle paylaşmak için çalışıyor. Dünya markası olma yolunda ilerleyen şirketin yurt içi ve yurt dışında toplam 85 mağazası bulunmaktadır.
gap logo 1969'da Don ve Doris Fisher, San Francisco'daki Ocean Avenue'de ilk GAP mağazasını açtı. Harika bir kot pantolon bulmayı kolaylaştırmak istediler ve yaptılar. Denim ve plak mağazaları bir hit oldu ve dünyanın en ikonik markalarından biri haline geldi. Bugün Türkiye dahil 40'tan fazla ülkede 1400'den fazla mağazada ve çevrimiçi olarak satış yapıyor. New York, Londra, Şanghay, Tokyo ve San Francisco'da genel merkezleri bulunuyor.
hopi
ipekyol logo 1986 yılındaki kuruluşuyla Türk hazır giyim sektörüne katılan Ipekyol, 1989 yılında Nişantaşı’nda Rumeli Caddesi üzerinde ilk mağazasını açmıştır. Bugün yurt içinde 242, yurt dışında 48 mağaza sayısıyla Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Kıbrıs, Kuzey Irak, Kuveyt, Katar, Lübnan, Suudi Arabistan, olmak üzere 10 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.
jumbo logo Jumbo, yıllar içinde yeniliğe ve yaratıcılığa olan inançla büyüdü, en güvenilir markalar arasına girmeyi başardı. Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımla Türkiye ve dünya çapında sayısız ödül kazandı.
kahve dunyasi logo 2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığı ilk mağazasıyla yakaladığı büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 34 şehrine ulaşan Kahve Dünyası, 2011 yılında Londra Piccadilly Circus’ta açtığı ilk yurt dışı mağazasıyla gördüğü ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerine de hız verdi. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerin beğeni ve taleplerinden aldığı güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 190’dan fazla mağaza ile toplam 350’den fazla noktada müşterileriyle buluşuyor.
karaca yeni logo Karaca’nın hikayesi, 1973’te bir babanın  oğullarıyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. Karaca, bu hikayeyi herkese anlatmak için yola çıktı. Anlattıkça, sofrasındaki tabaklar çoğaldı.
kiehls
konyali saat logo Konyalı Saat 1951 yılında Konya’da bulunan “Şen Saatçi” adında tek bir mağaza ile temellerini attı. 70 yıla yakın tecrübesi ile günümüz saat sektöründe mağazacılık denince akla ilk gelen firma olmayı başardı. Kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi duruşu ve müşterisine verdiği güven ile her zaman sadık bir kitle yaratmayı amaç edinmiş Konyalı Saat; sektörün üretim, tasarım, distribütörlük ve mağazacılık alanında lider firmalarından olan Arıkan Grubunun gücü ile bugün Türkiye’nin 16 ilinde 41 mağazası bulunan bir zincir haline geldi. Zincir mağazaları ile büyümeye devam eden Konyalı saat, teknolojinin gelişmesiyle beraber 2011 yılında online satış hizmetine başlayarak; %100 orijinal ürünleri, hızlı çözümleri ve teknik servis desteği ile internet kullanıcısının da sevgisini ve güvenini kazanmayı başardı.
ltb jeans logo
lufian logo 1995 yılında İzmir’de kurulan Ne-Saç dünyaca ünlü markalara tasarım ve üretim hizmeti vererek başladığı yolculuğuna, deneyim ve kalitesini birleştirerek 2005 yılından bu güne Lufian markası olarak devam ediyor. Lufian bu gün erkek casual giyimde rahatlık ve şıklığı buluşturan, ürün ve hizmet kalitesini daima yükselterek hem müşterileri hem de çalışanları için değer üreten, sevilen ve tercih edilen bir dünya markası olma yönünde hızla ilerliyor. Hayatın her alanında erkeklere kendi stillerini yaratma özgürlüğü sunan geniş koleksiyon yapısı sayesinde kalıpların içinde yaşamaktan hoşlanmayan kişilerin kendi farklarını ortaya koymasına imkan sağlıyor. Türkiye’de ve dünyada hızlı büyümesini sürdüren Lufian her sezon çıkardığı yeni koleksiyonlarla hayata eşlik etmeye devam ediyor.
marks spancer logo Marks & Spencer, Türkiye dahil dünyanın farklı bölgelerinde en kaliteli gıda, giyim, ev ürünleri ve finansal hizmetler sunan benzersiz bir perakende zinciridir. 32 milyondan fazla müşteriye hizmet veren 80.000'den fazla çalışan istihdam ediyor. Geleceğin perakende deneyimini şekillendirmeye yardımcı olmak için birinci sınıf teknoloji firmalarıyla ortaklık kurarak müşteri odaklı dijital inovasyonu misyonuyla ilerliyor.
mavi jeans logo
network
nusret saltbae logo Nusr-Et, Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Doğuş Grubu'na ait d.ream (Doğuş Restoran Eğlence ve Yönetim) şirketinin bir parçasıdır. d.ream, sektöre yönelik vizyonu ve yenilikçi bakış açısıyla 2012 yılından bu yana Gıda ve İçecek sektörünün hareket yönünü değiştirmektedir. d.ream bugün 16 ülkede 142 farklı lokasyonda 8.500 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Nusret markası, 2014 yılında Amerikan Konaklama Bilimleri Akademisi tarafından Türkiye'de ilk kez bir restorana verilen 5 Yıldız Elmas Ödülü'ne layık görüldü. Nusr-Et, uluslararası alanda tanınan, yüksek kalite standartları sunan bir marka olmak anlamına gelen 5 Yıldız Elmas Ödülü'nü alarak başarısını uluslararası arenada kanıtladı.
popeyes logo 1972 yılında New Orleans'ta kurulan Popeyes, 40 yılı aşkın bir geçmişe ve mutfak geleneğine sahip; birbirinden lezzetli çıtır tavuk menüleri ve dillere destan kovaları ile meşhur bir fast-food zinciridir. POPEYES®, baharatlı tavuk, tavuk ihaleleri ve diğer lezzetleri içeren benzersiz bir New Orleans tarzı menü ile kendini farklı kılar. Zincirin Louisiana mirasına ve lezzetli otantik yemeklere olan tutkusu, Popeyes'ın ABD'de ve dünya çapında 3.000'den fazla restoranıyla dünyanın en büyük hızlı tavuk servisi yapan restoranlarından biri olmasını sağladı.
samsonite logo 1910 yılında kurulan Samsonite, dünyanın lider bavul markasıdır. Çığır açan araştırma ve geliştirme çalışmaları ve yeniliğe olan bağlılığı ile tanınan Samsonite, başlangıcından bu yana bir dizi endüstri ilkiyle mükemmel bir konuma gelmiştir. Samsonite, geniş bir seyahat, iş, çocuk, gündelik ve kişisel aksesuar ürünleri yelpazesi sunar. Samsonite, her zamankinden daha hafif ve daha güçlü ürünlerle gezginlerin daha ileriye yolculuklarına yardımcı oluyor.
simit sarayi logo Hem Türkiye'de hem de dünyada taptaze simit sunmak, markayı ve lezzeti tüm dünyaya duyurmak ve sevdirmek gibi bir hayalle ortaya çıkan Simit Sarayı, bugün dünyanın her yerinden müşterileri için taze ve lezzetli yemekler sunuyor.
skechers logo Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en büyük ikinci markasıdır. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline gelmiştir. Özellikle yürüyüş, koşu ve günlük ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu sıradışı rahatlık ve renkli tasarımlarla yepyeni bir dönem başlatmıştır. Geçmişten bu yana Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian, Demi Lovato ve Kelly Brook gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, Türkiye’de 2011 yılında tüketiciyle buluşmuş ve kısa süre içerisinde Türk tüketicisi tarafından sahiplenilmiştir. Global anlamda dünyanın en büyük markalarından biri olan Skechers, 190’dan fazla ülkede 1000’in üzerinde mağazasıyla hizmet vermektedir.
so chic
starbucks logo Starbucks mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli 15 yıldız kazanmak için üye olurken Kuponigo Starbucks yıldızlı davet kodunu girebilirsiniz. Eğer YENİ ÜYE OLMANIZA RAĞMEN bu kod çalışmıyorsa Starbucks Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Starbucks; Türkiye dahil 65 ülkede 21.000'in üzerinde mağazasıyla, kahve satın alınması ve kavrulmasında dünyanın bir numaralı şirketidir. Starbucks insanları kahve eşliğinde bir araya getirerek dünyanın en bilinen ve sevilen şirketlerinden biri haline geldi. Ödüllü kahve satın alıyor, kavuruyor ve servis ediyor. Ayrıca perakende mağazaları aracılığıyla İtalyan tarzı espresso içecekleri, soğuk karışımlı içecekleri, lezzetli yemekleri ve birinci sınıf çayları sunuyor.
turkcell logo Turkcell, Türkiye'de kurulmuş bir telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sağlayıcısıdır. Mobil ve sabit ağlar üzerinden ses, data, TV ve katma değerli tüketici ve kurumsal hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Turkcell'in hedefi, birleşik bir mobil ve sabit ağ platformu işleten ve geniş bir yelpazede yenilikçi ürün ve hizmetler sunan bölgede entegre bir iletişim ve teknoloji hizmetleri oyuncusu olmaktır. Turkcell, bireysel ve kurumsal müşterilerinin beklentilerini karşılamak için mobil, sabit ve geniş bant hizmetlerinin tamamını sunmanın önemli olduğuna inanmaktadır.
twist Bugün yurt içinde 73, yurt dışında 8 mağaza ile Twister’ların beğenisine sunulan Twist, Ayaydın-Miroglio grubunun en farklı ve genç tasarımlara sahip markası olarak konumlandırılıyor.
under armour logo Under Armor'un tek bir görevi vardır: sizi daha iyi hale getirmek. Marka, 1996 yılında Maryland Üniversitesi özel takım kaptanı Kevin Plank'ın ağır, terli pamuklu tişörtüne baktığında bir futbol sahasında yaratıldı. Bu nedenle, kendinizi daha fazla zorlamanız için sizi serin, hafif ve kuru tutan bir tişört yaptı. Ve sporcuların giyinme şeklini sonsuza dek değiştirdi. Bugün, UA performans tişörtlerinden çok daha fazlasını yapıyor; sizi daha hızlı yapan ayakkabılar, elementleri alan donanımlar, daha sağlıklı olmanıza yardımcı olacak dijital araçlar... Ancak UA'nın yaptığı her şeyin merkezinde hala inovasyona olan bağlılık yatıyor. Dünyanın dört bir yanındaki ofisleri ile marka, ihtiyaç duyduklarını asla bilmedikleri ve onsuz yaşamayı hayal bile edemeyecekleri performans çözümleriyle sporculara ilham vermeye kendini adamıştır.,
us polo Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan US Polo Assn., bugün hala bu spordan ilham alarak rahat ve şık ürünleriyle modaya yön veriyor. Markanın koleksiyonlarında korunan belirli bir tarz hakim. Klasik U.S. Polo Assn. renkleri ve arması bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da taşımaktadır. Kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden marka hem gençlerin, hem de ailelerin favorisi.
Bu Fırsatı Paylaşın

Yorumunuzu Bırakın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun