İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

İstanbul’da alışveriş merkezi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Forum İstanbul Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi ve bilmeniz gerekenler.
0 / 5 0

Puan:

İlk olarak 2009 yılında misafirlerine kapılarını açan ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul Alışveriş Merkezi; 300’e yakın mağazası, geniş iç ve dış hacmi ile İstanbul’da alışveriş merkezi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başarıyor. 

Son trend ürünlere sahip markalar ve büyük kapasiteli dükkanlarıyla aradığınız herşeyi bulabileceğiniz büyük bir alışveriş ve eğlence dünyası vaad eden Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde Boyner, Decathlon, Zara, Loft, Hummel, E-bebek, Panço gibi zincir giyim mağazalarının yanı sıra aksesuar, kozmetik, dekorasyon, kitap ve spor alanlarında da çeşitli mağazalar bulunuyor.  Ev/yaşam ve teknoloji ürünleri için sayısız alternatifiyle çözümler sunan Koçtaş, IKEA ve MediaMarkt da büyük showroomları ile Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor.

Öneri İçerik
150+ İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi – En İyi AVM’ler

Bir araya getirdiğimiz benzersiz İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi ile İstanbul'daki 150'nin üzerinde alışveriş ortamını keşfedin. Modadan elektroniğe, perakende terapisinde kendinizi şımartmak için mükemmel bir yer bulun.

Şimdi Okuyun

Popüler restoran, kafe ve eğlence merkezleriyle de ünlü olan Forum İstanbul, haftanın her günü 10:00-22:00 arasında hizmetlerini sürdürüyor. Geniş seçeneklerin yer aldığı yemek katında Popeyes, Midpoint, KFC, Mado, HD Döner, Cookshop ve diğer mekanlardan dilediğinizi seçerek alışverişinize kısa bir ara verebilirsiniz. 

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne metro başta olmak üzere çok sayıda toplu taşıma aracıyla ulaşım imkânı bulabilirsiniz. Forum İstanbul AVM için en rahat ulaşım M1 Atatürk Havalimanı – Kirazlı – Yenikapı metro hattının Kocatepe durağı üzerinden sağlanıyor.

Forum İstanbul’da ayrıca görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken 83 metre uzunluğunda bir sualtı okyanus tüneli de mevcuttur. Tünele ev sahipliği yapan SEA Life Akvaryum’da birçok deniz canlısı gözlemlenebilir. Bu akvaryum aynı zamanda Türkiye’de bulunan en uzun okyanus tüneli unvanını da taşıyor.

İstanbul Bayrampaşa Otogarı’nın hemen yanı başında yer alan Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde bulunan bir diğer eğlence alanı ise Cinemaximum sinemalarıdır. Konforlu koltukları, son teknoloji ses sistemi ve vizyondaki filmlerin tamamına erişebileceğiniz bir hizmet sunan Cinemaximum Forum İstanbul AVM’de sinemaseverleri bekliyor. Legoland eğlence alanı ise çocuklu aileler için alışveriş süresince 10 yaşa kadar tüm küçük misafirleri ağırlıyor. 4 boyutlu sinemaları, atölye etkinlikleri ve sayısız eğlence ile Legoland Discovery Center İstanbul, Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’de çocukların severek vakit geçirebileceği bir alan sağlıyor.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 32M AV1, AV2, HT5 (Forum İstanbul Durağı)

Metro: M1 Atatürk Havalimanı – Yenikapı Metro Hattı (Kocatepe İstasyonu) – M1A Kirazlı – Yenikapı Metro Hattı (Kocatepe İstasyonu)

Adres: Kocatepe, Paşa Cd, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye

Bunu Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir