En iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları (Ücretli ve ücretsiz 5 uygulama)

Yabancı dil becerileri artık ülkemiz şartlarında sadece iş hayatında değil, eğitim hayatında ve sosyal hayatta da büyük önem taşıyor. Yabancı dil konusunda da birçok uygulama gerek ücretli olarak gerekse ücretsiz olarak kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışıyor. Öte yandan artık yabancı dil uygulamaları sadece İngilizce ile kalmayıp, diğer birçok dili belirli bir seviyeye kadar öğrenme fırsatını da sizlere sunuyor. Yabancı dil öğrenmenize ve sadece İngilizce değil, diğer dillere de başlangıç yapmanıza olanak sağlayan en iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları ise içeriğimizde yer alıyor!

Busuu (Ücretli ve Ücretsiz)

En iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları ile ilgili olarak Busuu uygulaması da sahip olduğu özellikler nedeniyle dikkat çekmeyi başarıyor. Dil öğrenimi adına sosyal bir ağ ortamının oluştuğu Busuu’da, sadece İngilizce değil diğer birçok dil seçeneği de bulunuyor. A1-B2 aralığında dil öğrenme imkanları tanıyor ve kısmi ücretli bir yabancı dil öğrenme uygulaması olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Busuu Hakkındaki Bazı Detaylar:

 • Henüz başlangıç seviyesinde olan kullanıcılar için uygun bir uygulama ve ücretsiz sürümü dahi İngilizce veya farklı diller adına yeni bilgiler öğrenmenize yardımcı oluyor. Ayrıca ücretli sürümünde daha ileri seviyedeki dil öğrenme seçenekleri bulunuyor. 
 • Kullanıcılar arası etkileşimle daha çok sosyal anlamda yabancı dil öğrenimine teşvik ediyor.
 • Konuşma ve yazma gibi yabancı dil becerilerini geliştirmeyi hedefliyor.
 • 12 farklı dil seçeneği ile hizmet veren Busuu, Android ve IOS gibi her iki platformda da kullanılabiliyor. 
% 50 indirim
busuu logo
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Busuu Premium dil öğrenme kursu 12 ay % 50 indirimli

Busuu, bir dil öğrenmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir uygulamadır. İster temel konularda ustalaşarak ister akıcılık kazanarak olsun, 100 milyondan fazla...Devamını Gör

Busuu, bir dil öğrenmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir uygulamadır. İster temel konularda ustalaşarak ister akıcılık kazanarak olsun, 100 milyondan fazla insan Busuu ile hem kişisel hem de profesyonel olarak bir fırsatlar dünyasının kapılarını aralamayı öğreniyor. Web ve mobil cihazlarda 12 dil kursuyla, öğrencilerin dil engellerini her seferinde bir kilometre taşı olarak aşmalarına yardımcı oluyor.

Daha Az Göster

Cambly (Ücretli)

Cambly, genel olarak ikili diyaloglarla İngilizce öğrenmenize olanak sağlayan bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor. Masaüstü ve mobil uygulama sürümleri üzerinden hizmet vererek, belirli bir ücret karşılığında İngilizce seviyenizi daha üst noktalara taşımanıza yardımcı oluyor. Pratik bilgiler, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle ikili diyaloglar, online dersler ve testler olarak birçok İngilizce öğrenme seçeneği bulunuyor.

Cambly Hakkındaki Bazı Detaylar:

 • Başlangıç seviyesi için ideal ve sınırlı olarak ücretsiz ya da deneme sürümü olarak nitelendirilen seçeneği bulunuyor.
 • Eğitmen seçimi, kullanıcılar tarafından verilen deneyim notlarına göre yapılabiliyor.
 • Konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerilerinin tümünün gelişmesi adına hizmet sağlıyor.
 • Sadece İngilizce dil seçeneği mevcutken, IOS ve Android platformlarında uygulamaları da bulunuyor.
Cambly İngilizce pratik yapma uygulamasında geçerli % 60 indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Cambly İngilizce pratik yapma uygulamasında geçerli % 60 indirim kodu

Cambly uygulaması, İngilizce öğrenenlere native konuşanlarla 7/24 görüntülü sohbet ile yüzyüze görüşme imkanı sağlar. Öğrenciler, İngilizce pratik yapmak ve...Devamını Gör

Cambly uygulaması, İngilizce öğrenenlere native konuşanlarla 7/24 görüntülü sohbet ile yüzyüze görüşme imkanı sağlar. Öğrenciler, İngilizce pratik yapmak ve özgüven kazanmak için ekonomik ve kullanışlı bir yol elde eder. Eğitmenler, dünyanın her yerinden insanların İngilizce pratik yapmasına yardım ederek para kazanıyor.

Daha Az Göster

Memrise (Ücretli ve Ücretsiz)

Oyunlarla İngilizce öğrenme ve sürekli olarak tekrarla öğrenilenleri zihinde kalıcı hale getirme konusunda odaklı Memrise uygulaması, en iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında sahip olduğu bu odak nedeniyle fark yaratıyor. Uygulamanın yabancı dil konusunda bilim, eğlence ve sosyalleşme gibi noktalara yoğunlaştığı kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren fark edilebiliyor.

Memrise Hakkındaki Bazı Detaylar:

 • Ücretsiz olarak yabancı dil konusunda başlangıç seviyesinde olan kullanıcıları belirli bir noktaya getiren bu uygulama, ücretli versiyonuyla da artık içerisinde yer alan yabancı dillerin derinliklerine inmeye yardımcı oluyor.
 • Uygulama eğitmenler veya diğer kullanıcılar arasında bir bağ oluşturmuyor. Daha çok teorik bilgilere dair sesler veya videolar içeriyor.
 • Okuma, yazma ve dinleme becerilerinin gelişimi konusunda etkin bir uygulama olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor.
 • 14 farklı dil seçeneği sayesinde farklı dillerde de derslere erişim sağlanabiliyor. IOS ve Android işletim sistemlerinde mobil uygulaması bulunuyor.
Memrise Pro üyeliklerde 1 yıllık alımlarında geçerli % 50 indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Memrise Pro üyeliklerde 1 yıllık alımlarında geçerli % 50 indirim kodu

Bir dil öğrenmek zor değil. Öğrenmeden konuşmaya geçmek için ihtiyacınız olan her şeyi Memrise ile hızlı bir şekilde elde edin. 60...Devamını Gör

Bir dil öğrenmek zor değil. Öğrenmeden konuşmaya geçmek için ihtiyacınız olan her şeyi Memrise ile hızlı bir şekilde elde edin. 60 milyondan fazla kişiye katılın ve bir dil öğrenmenin en kolay yolu olan Memrise ile bir dil öğrenmeye başlayın.

Daha Az Göster

Duolingo (Ücretli ve Ücretsiz)

Duolingo, eğlencenin ön planda olduğu, rekabet ortamıyla öğrenme arzusunu arttıran ve bol tekrarlarla akılda kalıcılığı sağlayan yabancı dil öğrenme uygulamalarından biridir. Uygulama kullanışlı yapısı nedeniyle sadece yabancı dil için başlangıç seviyesinde değil, aynı zamanda teknoloji kullanımı konusunda başlangıç seviyesinde olan kullanıcılara da hitap ediyor.

Duolingo Hakkındaki Bazı Detaylar:

 • Kullanıcı hesabı dahi gerektirmeden derslere başlamaya imkan tanıyor ve ücretsiz olarak belirli bir noktaya kadar kullanıcıları taşıyor. Ardından bir sonraki nokta için ücretli kullanım gerekiyor.
 • Eğitmenler ya da kullanıcılar arası iletişim seçeneği bulunmuyor. Daha çok sosyal hayatta ikili diyalogların ilerlemesi adına temel yabancı dil becerilerini geliştirmeyi ve belirli bir noktaya getirmeyi amaçlıyor.
 • Dinleme, okuma ve yazma becerilerinin ortalama bir noktaya gelmesi, konuşma olarak da başlangıç seviyesinin bir miktar daha üzerine çıkılmasını hedefliyor.
 • Uygulama içerisinde 23 farklı dil seçeneği bulunuyor. Android ve IOS için kullanılabiliyor.
Duolingo dil öğrenme uygulamasında ücretsiz eğitim kazandıran arkadaş davet kodu
Davet Kodu
Duolingo dil öğrenme uygulamasında ücretsiz eğitim kazandıran arkadaş davet kodu

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil öğrenin! Duolingo, 35'ten fazla dili hızlı, kısa süreli derslerle...Devamını Gör

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil öğrenin! Duolingo, 35'ten fazla dili hızlı, kısa süreli derslerle öğrenmek için eğlenceli, ücretsiz bir uygulamadır. Kelime dağarcığınızı ve gramer becerilerinizi geliştirmek için konuşma, okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yapın. Dil uzmanları tarafından tasarlanan ve dünya çapında yüz milyonlarca öğrenci tarafından sevilen Duolingo; İspanyolca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Almanca, İngilizce ve daha pek çok dilde gerçek konuşmalara hazırlanmanıza yardımcı olur.

Daha Az Göster

Grammarly (Ücretli ve Ücretsiz)

En iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları konusunda en verimli seçeneklerden biri olarak Grammarly, yabancı dil becerilerini geliştirmek isteyen bireylerin karşılarına çıkıyor. Grammarly, diğer uygulamalara göre daha çok kullanıcıların gramer hatalarını düzeltmeyi; konuşma ve yazma eylemleri sırasında daha kurallı İngilizce kullanmalarını amaçlıyor.

Grammarly Hakkındaki Bazı Detaylar:

 • İngilizce beceri düzeyi başlangıç ve bir miktar daha üzerinde olan, aynı zamanda belirli seviyelerde olan kullanıcılar için ideal bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ücretli seçenekleriyle önemli bilgiler edinilebiliyor ancak ücretli sürümü İngilizce imla seviyenizi çok daha farklı bir noktaya taşıyor.
 • Herhangi bir iletişim seçeneği barındırmıyor. Sadece kullanıcıyı İngilizce imla kuralları çerçevesinde sürekli olarak denetliyor.
 • Yazma ve konuşma becerilerinizin en ideal noktaya çıkmasını hedefliyor.
 • Sadece İngilizce dili için kullanılabiliyor. Masaüstü, Android ve IOS sürümleri bulunuyor.
Ücretsiz Kullanım
grammarly logo
Kodsuz Kampanya
İngilizce yazım hatalarınızı otomatik düzelten Grammarly uygulamasını ücretsiz kullanma fırsatı

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi hatalarını düzeltin ve intihali kontrol edin - anında ve ücretsiz! Şimdi indirerek kullanmaya başlayın...Devamını Gör

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi hatalarını düzeltin ve intihali kontrol edin - anında ve ücretsiz! Şimdi indirerek kullanmaya başlayın, kupon kodu gerekmiyor.

Daha Az Göster

Diğer dil öğrenme platformlarının fırsat ve indirimleri için Kuponigo’daki ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Kullanım
grammarly logo
Kodsuz Kampanya
İngilizce yazım hatalarınızı otomatik düzelten Grammarly uygulamasını ücretsiz kullanma fırsatı

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi hatalarını düzeltin ve intihali kontrol edin - anında ve ücretsiz! Şimdi indirerek kullanmaya başlayın...Devamını Gör

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi hatalarını düzeltin ve intihali kontrol edin - anında ve ücretsiz! Şimdi indirerek kullanmaya başlayın, kupon kodu gerekmiyor.

Daha Az Göster
% 50 indirim
lingualeo
Kodsuz Kampanya
Lingualeo Premium dil öğrenme kursu 12 ay % 50 indirimli

Lingualeo.com, oyun formatında İngilizce öğrenmek ve çalışmak için kurulmuş etkileşimli bir çevrimiçi servistir. 6 yılda Lingualeo, Bağımsız Devletler...Devamını Gör

Lingualeo.com, oyun formatında İngilizce öğrenmek ve çalışmak için kurulmuş etkileşimli bir çevrimiçi servistir. 6 yılda Lingualeo, Bağımsız Devletler Topluluğu bölgesinde İngilizce öğrenmek için en popüler uygulama olmayı başararak bu süre içinde aynı zamanda Brezilya ve Türkiye pazarlarına giriş yapmıştır. Şu anda servise kayıtlı 13 milyondan fazla üye, hem Lingualeo web sitesi üzerinde, hem popüler tarayıcılar için geliştirilen tarayıcı eklentisiyle, hem de iPhone, Android ve Windows Phone mobil uygulamalarıyla İngilizce öğreniyor. Kullanıcılar ilgi alanlarına göre konuları seçip verilen görevleri tamamlayarak puan topluyor, kelime dağarcıklarını geliştirip ilerleme durumlarını gerçek zamanlı olarak takip edebiliyorlar.

Daha Az Göster
% 50 indirim
busuu logo
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Busuu Premium dil öğrenme kursu 12 ay % 50 indirimli

Busuu, bir dil öğrenmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir uygulamadır. İster temel konularda ustalaşarak ister akıcılık kazanarak olsun, 100 milyondan fazla...Devamını Gör

Busuu, bir dil öğrenmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir uygulamadır. İster temel konularda ustalaşarak ister akıcılık kazanarak olsun, 100 milyondan fazla insan Busuu ile hem kişisel hem de profesyonel olarak bir fırsatlar dünyasının kapılarını aralamayı öğreniyor. Web ve mobil cihazlarda 12 dil kursuyla, öğrencilerin dil engellerini her seferinde bir kilometre taşı olarak aşmalarına yardımcı oluyor.

Daha Az Göster
rosetta stone
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Rosetta Stone dil öğrenme uygulamasında geçerli limitsiz kullanım kodu

Rosetta Stone, milyonlarca insanın kullanımı kolay yazılımlarla yeni bir dil öğrenmesine yardımcı olma başarısıyla tanınan dünyanın 1 numaralı dil öğrenme...Devamını Gör

Rosetta Stone, milyonlarca insanın kullanımı kolay yazılımlarla yeni bir dil öğrenmesine yardımcı olma başarısıyla tanınan dünyanın 1 numaralı dil öğrenme yazılımıdır. Uygulama 4 dil becerisini etkili bir şekilde öğretir: dinleme-anlama, okuma, yazma ve konuşma. 24’ten fazla dil ve başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm yeterlilik seviyelerini kapsayan bir dil öğrenmenin hızlı ve kolay etkili bir yoludur.

Daha Az Göster

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın
Default image
Erkan Akdağ
Adım Erkan, MAKÜ/ Yönetim Bilişim Sistemleri mezunuyum. 8 yılı aşkın bir süredir çeşitli kategorilerde dijital içerik üreticiliği yapıyorum.
Articles: 5

Leave a Reply