Web Sitenizi Uçuracak En İyi WordPress Eklentileri – Top 21

WordPress ve sağladığı en iyi WordPress eklentileri dünyadaki en popüler site oluşturma ve içerik yönetim sistemlerinden biridir. Büyük işletmeler, küçük işletmeler, bireyler ve aradaki herkes tarafından kullanılır. WordPress’in bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, son derece özelleştirilebilir olmasıdır.

Dünyanın en çok tercih edilen web sitesi altyapısı olan WordPress ve onun e-ticaret altyapısı olan Woocommerce; dünyanın dört bir yanındaki WordPress eklentileri geliştiricileri sayesinde gün geçtikçe daha da mükemmel bir hal alıyor.

Kelimenin tam anlamıyla WordPress için kullanılabilen binlerce eklenti var, bu nedenle hangilerinin zaman ayırmaya değer olduğunu bilmek zor olabilir. Her biri alanında oldukça başarılı olan bu pluginler sayesinde web sitenizi rakiplerinizin web sitelerine karşı oldukça güçlü hale getirebilirsiniz.

İster kendi web sitenizi kendiniz oluşturuyor olun, ister müşterinize profesyonel hizmet veriyor olun bu WordPress blog eklentileri ve işlevleri sizlere muhteşem ürünler ortaya çıkarmanızı sağlayacak. Bu blog gönderisinde, web sitenizi geliştirecek en iyi 21 WordPress eklentisini paylaşacağız. Güvenlikten performansa, SEO’ya ve daha fazlasına kadar bu eklentiler, sitenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır. 

Burada sizlere olmazsa olmaz WordPress eklentileri listesini sunmaktan ziyade, daha çok duyulmamış ve işinize yarayabileceğini düşündüğümüz, tercih edilen WordPress eklentilerini tanıtmak istiyoruz. Ayrıca her birinin altına eklediğimiz kampanyalar ile eklentilerden maksimum faydayı alabilirsiniz.

Typeform

Typeform, WordPress siteniz için özel formlar ve anketler oluşturmanıza izin veren en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Typeform ile müşteri geri bildirimlerini kolayca toplayabilir, müşteri adayları toplayabilir ve iletişim formları oluşturabilirsiniz. Typeform’un kullanımı kolaydır ve onu herhangi bir WordPress sitesi için mükemmel bir seçim haline getiren çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

WordPress web sitelerinin en büyük problemlerinden biri de çoğu zaman iletişim formları oluyor. Hosting sağlayıcılarının PHP mail entegrasyonlarının olmaması ve çoğunun da bunları bilinçli olarak kapatması WordPress geliştiricilerini mecburen bir SMTP server almaya zorluyor. Tam bu noktada dış bir eklenti çözümü hayat kurtarıcı olabiliyor.

Typeform hem ücretsiz hem de premium sürümlerde mevcuttur. Ücretsiz sürüm, tüm temel özellikleri içerirken, premium sürüm, özel markalama, gelişmiş alan türleri ve daha fazlası gibi ek özellikler içerir.

Alanında lider olan Typeform ile web siteniz için form ve anket oluşturma fırsatı

Typeform, son derece çok yönlü bir veri toplama yazılımıdır...Devamını Gör

Typeform, son derece çok yönlü bir veri toplama yazılımıdır. Platform, form ve anket oluşturma konusunda oldukça fazla esneklik sunar. Şablonlar form ve anket tasarım süreçlerini hızlı ve kolay hale getirir. Typeform ücretsiz bir plan sunarken, yazılımın en iyi özelliklerini kullanabilmek için ödeme yapmanız gerekebilir. Ücretsiz planla toplam 10 soru ile sınırlı 3 form oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ayda en fazla 100 yanıt alabilirsiniz.

Daha Az Göster

WriterZen

Yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak en iyi WordPress eklentileri arıyorsanız, WriterZen sizin için mükemmel bir seçenektir. Bu eklenti, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmanıza ve yazınıza odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, her durum için mükemmel kelimeyi bulabilmeniz için yerleşik bir eşanlamlılar sözlüğüne sahiptir.

WriterZen, onu yazarlar için ideal bir araç haline getiren bir dizi özelliğe sahiptir. İlk olarak, kullanımı kolaylaştıran temiz ve basit bir arayüze sahiptir. İkincisi, sınırsız sayıda belge oluşturmanıza olanak tanır, böylece tüm fikirlerinizi tek bir yerde tutabilirsiniz. Üçüncüsü, metninizi biçimlendirmeyi ve resim veya video eklemeyi kolaylaştıran yerleşik bir kelime işlemciye sahiptir. Son olarak, makalelerinizi doğrudan uygulamadan yayınlayabilmeniz için WordPress ile entegre olur.

Daha iyi ve daha hızlı yazmanıza yardımcı olacak bir eklenti arıyorsanız, WriterZen harika bir seçenektir.

Writerzen Ile Içerik Yazma Iş Akışınızı Oluşturmadan Dönüştürmeye Kadar Basitleştirin
KAMPANYA
WriterZen ile içerik yazma iş akışınızı oluşturmadan dönüştürmeye kadar basitleştirin

WP-Rocket

Web sitenizin performansını iyileştirmeye yardımcı olacak en iyi WordPress eklentileri arıyorsanız, WP Rocket‘ten başkasına bakmayın. Eklenti, sayfalarınızın ve yayınlarınızın bir önbelleğini oluşturur ve bunlar daha sonra ziyaretçilere WordPress veritabanı yerine önbellekten sunulur. Bu, web sitenizin yükleme hızını artırabilir ve sunucunuzdaki yükü azaltabilir.

Web sitelerin hızlı açılması artık çok önemli. Bu nedenle çoğu web sitesi; içeriği sıkıştıran ve kaynak tüketimini azaltan cache teknolojisini kullanıyor. Eğer web siteniz henüz bu teknoloji ile tanışmadıysa, WordPress’in lider eklentisi WP-Rocket‘i kurabilir, sitenizi bugün daha hızlı hale getirebilirsiniz.

WP-Rocket ayrıca web sitenizin performansını daha da artırmak için CSS ve JavaScript dosyalarının küçültülmesi ve birleştirilmesi, resimler için LazyLoad ve DNS ön getirme gibi diğer özellikleri de içerir.

WP Rocket Cache Premium eklentisinde tüm aboneliklerde geçerli % 20 indirim kodu @WP Rocket: #1 Numaralı WordPress Önbellek Eklentisi

<a href="https://budgetfitter.com/go/wp-rocket/" rel="noreferrer noopener"...Devamını Gör

SEOPress

SEOPress, web sitenizin SEO’sunu geliştirmenize yardımcı olan en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Başlık optimizasyonu, meta açıklamalar, OpenGraph desteği ve daha fazlası gibi özellikler içerir. Ayrıca, web sitenizi arama motorlarına göndermeyi kolaylaştıran yerleşik bir site haritası özelliğine sahiptir.

WordPress’in bir diğer başarılı SEO eklentilerinden biri olan SeoPress; dahili breadcrumbs yönetimi, yönlendirmeler, schema tagleri, site haritaları ve kırık bağlantı denetleyicisi ile bir WordPress sitesinin ihtiyacı olabilecek çoğu şeyi tek başına sağlıyor.

Bu eklenti, web sitenizi arama motorları için optimize etmenize yardımcı olacak özelliklerle doludur. SEOPress ile başlık etiketlerinizi, meta açıklamalarınızı ve hatta sosyal medya ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Bu eklenti ayrıca, web sitenizin arama sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirmek için harika olan özel kalıcı bağlantılar oluşturmanıza olanak tanır. Genel olarak, SEOPress, arama motorlarında iyi sıralamak isteyen herhangi bir WordPress web sitesi için sahip olunması gereken bir eklentidir.

Wordpress’in En Iyi Seo Eklentisi Seopress’in Pro Versiyonunda Geçerli % 20 Indirim Kodu
KUPON KODU
Wordpress’in en iyi SEO eklentisi SEOPress’in PRO versiyonunda geçerli % 20 indirim kodu

Mailchimp

Mailchimp, güzel e-posta bültenleri oluşturmanıza ve abonelerinizi yönetmenize olanak tanıyan en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Mailchimp ile kolayca bülten oluşturabilir, abonelerinize gönderebilir ve kampanyalarınızın sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Mailchimp’i web siteniz için kayıt formları oluşturmak ve posta listenize yeni aboneler eklemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca Mailchimp’in otomatik yanıtlayıcı özelliği ile yeni abonelere otomatik e-postalar göndererek müşteri adaylarınızla iletişim halinde kalmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Son olarak Mailchimp, çok çeşitli diğer eklentiler ve hizmetlerle entegre olarak web sitenizden veya blogunuzdan posta listenize abone eklemenizi kolaylaştırır.

Mailchimp ile takipçilerinize mail bülteni ile erişme fırsatı

Semrush

Web sitenizi geliştirmeye yardımcı olacak en iyi WordPress eklentileri arıyorsanız, Semrush‘tan öteye gidemezsiniz. Bu eklenti, web sitenizin hızını, güvenliğini ve SEO’yu iyileştirmek de dahil olmak üzere çeşitli görevlerde size yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Semrush ile web sitenizi geliştirmeye yardımcı olacak bir dizi özelliğe erişebileceksiniz. Örneğin, eklenti, web sitenizi tarayacak ve onu engelleyebilecek sorunları belirleyecek bir Site Denetim aracı içerir. Sorunlar belirlendikten sonra Semrush, bunları nasıl çözeceğiniz konusunda size önerilerde bulunacaktır.

Semrush, web sitenizin SEO’sunu iyileştirmeye yardımcı olmanın yanı sıra hızını artırmaya da yardımcı olabilir. Eklenti, CSS ve JavaScript dosyalarınızı küçültmenin yanı sıra resimlerinizi optimize etmeye yardımcı olacak bir dizi araç içerir. Bu özelliklerin tümü, sayfalarınızın boyutunu küçültmeye yardımcı olabilir ve bu da yükleme sürelerinin azalmasına yardımcı olabilir.

Son olarak Semrush, web sitenizin güvenliğini artırmanıza da yardımcı olabilir. Eklenti, kötü amaçlı trafiğin sitenize erişmesini engelleyecek bir güvenlik duvarı içerir. Ayrıca Semrush, web sitenizi bilinen güvenlik açıkları için tarayacak ve bunları nasıl düzelteceğiniz konusunda önerilerde bulunacaktır.

Semrush PRO + Agency Growth Kit ürünlerinde 3 ay boyunca indirim ile web sitenizin SEO gücünü yükseltme fırsatı

Semrush; çevrimiçi görünürlüğü artırmak ve pazarlama...Devamını Gör

Semrush; çevrimiçi görünürlüğü artırmak ve pazarlama içgörülerini keşfetmek için; SEO, içerik pazarlaması, rakip araştırması, PPC ve sosyal medya pazarlamasını tek bir platformdan yönetmenizi sağlayan dünyanın en ünlü araçlarından biridir.

Daha Az Göster

WPForms

WPForms, web sitenizi birçok yönden geliştirecek en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Özel formlar oluşturmanıza ve gönderimleri kolayca yönetmenize olanak tanır. Anketler, anketler ve iletişim formları oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

WPForms, 1 milyondan fazla aktif kurulumla bugün piyasadaki en popüler form oluşturucu eklentisidir. Teknik bir kişi olmasanız bile kullanımı çok kolay olduğu için kullanıcılar tarafından seviliyor. WPForms’u daha da güçlü kılan birçok özellik ve eklenti de vardır.

WPForms çok kullanıcı dostudur ve kullanımı kolaydır. Hem ücretsiz hem de premium sürümlerde mevcuttur. WordPress web siteniz için bir form oluşturucu eklentisine ihtiyacınız varsa, WPForms’u şiddetle tavsiye ederiz.

WordPress web sitelerinin iletişim formu çözümü olan WPForms eklentisinde % 50 tasarruf edin

Barn2 Plugins

Barn2 Plugins, web sitenizi daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli ve en iyi WordPress eklentileri sunmayı hedefleyen bir yazılım şirketidir.

WordPress Woocommerce e-ticaret eklentileri arasında gün geçtikçe yükselen Barn2 Plugins ekibi; profesyonel ve yüksek kaliteli WordPress e-ticaret eklentileri geliştiriyor. Bulk Variations, Discontinued Products, Document Library Pro, EU VAT, Fast Cart, Lead Time, Multiple Email Recipients, Private Store, Product Table, Protected Categories, Quantity Manager, Quick View Pro, Password Protected Categories, Posts Table Pro, Restaurant Ordering, Variation Prices ve Wholesale Pro gibi her biri ayrı bir ihtiyacı çözen eklentiler ile web sitenizi güçlendirmeniz ve satışlarınızı arttırmanız mümkün.

Barn2 Wordpress Woocommerce Eklentilerinde Geçerli % 50 Indirim Kodu
KUPON KODU
Barn2 WordPress Woocommerce eklentilerinde geçerli % 50 indirim kodu

Rank Math

Web sitenizi geliştirmek istiyorsanız, Rank Math‘a göz atmanız gerekir . Rank Math, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olan en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Ayrıca web sitenizi daha SEO dostu hale getirir.

Rank Math’ın kullanımı kolaydır ve herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez. Sadece kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha iyi arama motoru görünürlüğü için web sitenizi optimize etmenize yardımcı olacaktır.

Rank Math ücretsiz bir eklentidir, yani kullanmaya başlamak için herhangi bir para harcamanıza gerek yoktur. Ayrıca tüm büyük WordPress temaları ve eklentileriyle uyumludur. Bu nedenle, web sitenizi iyileştirmenize yardımcı olabilecek bir eklenti arıyorsanız, Rank Math sizin için mükemmel bir seçimdir.

WordPress için en iyi SEO eklentisi olan Rank Math ile sitenizin değerini yükseltme fırsatı

Updraftplus

Updraftplus, WordPress web sitenizi yedeklemenize yardımcı olan en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve onu herhangi bir WordPress web sitesi için olmazsa olmaz yapan birçok özelliğe sahiptir. 

Bir WordPress sitesinin olmazsa olmaz durumlarından biri de bakımıdır. WordPress siteniz zamanla şişebilir, bozulabilir ya da eklenti çakışmalarından dolayı çalışamaz hale gelebilir.

Bu sorundan yola çıkan Updraftplus eklentisi; web sitenizin yedeklerini almanıza yardımcı olurken, öte yandan veritabanındaki gereksiz eklenti artıklarını da temizlemenize yardımcı oluyor. Bu eklenti sayesinde daha temiz ve hızlı bir web siteniz olabilir, yedeklemeleri kolayca planlayabilir, otomatik yedeklemeler ayarlayabilir ve gerekirse web sitenizi geri yükleyebilirsiniz.

Updraftplus Premium Personal Plan Yükseltmelerinde Geçerli Indirim Kodu
KUPON KODU
UpdraftPlus Premium Personal plan yükseltmelerinde geçerli indirim kodu

UpdraftPlus, dünyanın en güvenilir WordPress yedekleme...Devamını Gör

UpdraftPlus, dünyanın en güvenilir WordPress yedekleme, geri yükleme ve klonlama eklentisidir.

Hack saldırıları, sunucu çökmeleri, tehlikeli güncellemeler veya basit kullanıcı hataları WordPress sitenizi mahvedebilir. Bu yüzden UpdraftPlus'a ihtiyacınız var. WordPress sitenizi güvende tutun ve şimdi kurun!

Daha Az Göster

Slider Revolution

Slider Revolution, web sitenizi geliştirmenize yardımcı olabilecek en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Güzel slider’lar ve carousel’ler oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü ve kullanımı kolay bir kaydırıcı eklentisidir. Slider Revolution ile şaşırtıcı efektlere sahip, duyarlı, dokunmatik özellikli, SEO dostu kaydırıcıları kolayca oluşturabilirsiniz.

Slider Revolution, sliderlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirmenize olanak tanıyan özelliklerle doludur. Onların renklerini, yazı tiplerini, düzenlerini ve animasyonlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya düğmeleri ve diğer özelleştirmeleri de ekleyebilirsiniz.

Web sitenizin daha profesyonel ve ilgi çekici görünmesini sağlayacak bir eklenti arıyorsanız, Slider Revolution harika bir seçenektir.

Slider Revolution WordPress eklentisinde geçerli özel indirimler

Slider Revolution, göz alıcı slider bölümleri ve...Devamını Gör

Slider Revolution, göz alıcı slider bölümleri ve zengin, dinamik içerik kazanabilecek tek sayfalık web siteleri gibi çarpıcı görsel öğeler oluşturmak adına kod yazmadan kullanabileceğiniz en gelişmiş WordPress eklentisidir!

Daha Az Göster

AWeber

AWeber, WordPress sitenize bir e-posta abonelik formu eklemenizi sağlayan popüler bir eklentidir. Bu eklenti son derece kullanıcı dostudur ve abone olma formunu özelleştirme, katılım onay mesajı ekleme ve AWeber’in e-posta pazarlama hizmetiyle entegre olma gibi pek çok özellik sunar.

AWeber ayrıca formlarınızı ve haber bültenlerinizi oluşturmayı kolaylaştıran bir sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir. AWeber’ı, abonelerinize listenize kaydolduklarında otomatik olarak gönderilen e-postalar olan otomatik yanıtlayıcılar oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Aweber Ile E-Posta Pazarlamasına Ücretsiz Olarak Başlayın
AWeber ile e-posta pazarlamasına ücretsiz olarak başlayın

AWeber'in sunduğu güçlü ve basit e-posta...Devamını Gör

AWeber'in sunduğu güçlü ve basit e-posta pazarlamasıyla ücretsiz başlayın ve işinizi hızla büyütün. İşinizi veya tutku projenizi hayata mı geçiriyorsunuz? Başlarken e-posta pazarlamasına yatırım yapmaya gücünüzün yetmeyeceğini biliyoruz. Çünkü potansiyel müşterilerinizle ve müşterilerinizle daha anlamlı, uzun vadeli ilişkiler kurabilmek için harika görünen e-postalar ve açılış sayfaları oluşturma becerisine ihtiyacınız var.

Bu nedenle AWeber, herkesin güçlü bir şekilde basit e-posta pazarlama yazılımının sağlam bir sürümüne ücretsiz olarak başlamasına izin verir - zaman kısıtlaması yoktur - kredi kartı gerekmez. AWeber, 20 yılı aşkın bir süre önce küçük işletme e-posta pazarlama alanına öncülük etti. Yıllar boyunca pazar lideri olarak kaldık ve bu sırada 1.000.000’den fazla küçük işletmenin müşterileriyle şaşırtıcı, uzun vadeli ilişkiler kurmasına yardımcı oldu.

Daha Az Göster

Thrive Themes

Güzel, yüksek dönüşüm sağlayan bir WordPress sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir araç seti arıyorsanız, Thrive Themes‘ten başkasına bakmayın . Tema ve eklenti koleksiyonlarının tümü tek bir şey düşünülerek tasarlanmıştır ve sitenizden daha fazla trafik ve dönüşüm elde etmenize yardımcı olur.

En popüler ürünlerinden bazıları, Thrive Architect sayfa oluşturucu (özel sayfalar oluşturmayı kolaylaştırır), Thrive Leads eklentisi (daha fazla potansiyel müşteri yakalamanıza ve e-posta listenizi oluşturmanıza yardımcı olur) ve Thrive Ultimatum eklentisini (çalıştırmanıza izin verir) içerir. satışları artırmak için güçlü kıtlık kampanyaları).

Kısacası, WordPress sitenizi bir sonraki seviyeye taşıma konusunda ciddiyseniz, Thrive Themes’a göz atmanız gerekir.

Başarılı Bir Çevrimiçi İşletme Yaratmak Için Wordpress Temaları Ve Eklentileri Sunan Thrive Suite’i Bugün Alın Ve 300$ Tasarruf Edin!
KAMPANYA
Başarılı Bir Çevrimiçi İşletme Yaratmak için WordPress Temaları ve Eklentileri sunan Thrive Suite’i Bugün Alın ve 300$ Tasarruf Edin!

WP Manage Ninja

WP Manage Ninja, tüm önemli ayarlara ve özelliklere tek bir merkezi konumdan hızlı ve kolay erişim sağlayarak web sitenizin yönetimini kolaylaştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

WP Manage Ninja yüklendiğinde, site başlığınız, kısa açıklamanız, renkleriniz, yazı tipleriniz, logonuz ve daha fazlası gibi şeyleri hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca özel gönderi türleri ve taksonomiler oluşturabilir, kullanıcı rollerini ve izinlerini yönetebilir ve hatta sitenizden veri içe veya dışa aktarabilirsiniz.

Kısacası, WP Manage Ninja, WordPress web sitenizi yönetmeyi çocuk oyuncağı haline getirmenize yardımcı olabilecek güçlü bir eklentidir. Sitenizin yönetimini basitleştirmenin bir yolunu arıyorsanız, bu kesinlikle göz atmaya değer bir eklentidir.

WP Manage Ninja’da Premium WordPress Plugin fırsatları

WPManageNinja, WordPress geliştirme ve web sitesi bakımı konusunda 30...Devamını Gör

WPManageNinja, WordPress geliştirme ve web sitesi bakımı konusunda 30 yıllık birikmiş deneyime sahiptir. Ninja Tables, WP Fluent Forms, WP Pricing Table, AzonPress ve WPPayForm gibi Premium eklentileri satın alarak Wordpress sitenize güç katabilirsiniz.

Daha Az Göster

Shutterstock

WordPress web sitenizde kullanmak için yüksek kaliteli görseller arıyorsanız, Shutterstock harika bir seçenektir. 200 milyondan fazla telifsiz stok fotoğraf, ilüstrasyon ve vektör ile aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir görsel yelpazesi var. Ve görsel başına sadece 0,25 dolardan başlayan fiyatları oldukça makul.

Kullanmak istediğiniz bir resim bulduğunuzda, onu indirin ve WordPress medya kitaplığınıza ekleyin. Ardından, yerleşik resim düzenleyiciyi kullanarak yazılarınıza ve sayfalarınıza ekleyebilirsiniz.

Shutterstock ayrıca tüm resim koleksiyonuna sınırsız erişim sağlayan aylık bir abonelik planı sunar. Web siteniz için çok sayıda görsele ihtiyacınız varsa, bu harika bir seçenek olabilir.

Shutterstock’ta Tüm Stock Fotoğraflarda Ve Videolarda Geçerli % 25 Indirim Kodu
KUPON KODU
Shutterstock’ta tüm stock fotoğraflarda ve videolarda geçerli % 25 indirim kodu
Ücretsiz
Shutterstock Sitesinde Ücretsiz Olarak Toplam 10 Adet Stock Görsel Veren Kupon Kodu
KUPON KODU
Shutterstock sitesinde ücretsiz olarak toplam 10 adet stock görsel veren kupon kodu
Çektiğiniz Fotoğrafları Shutterstock’ta Satarak Para Kazanma Fırsatı
KAMPANYA
Çektiğiniz fotoğrafları Shutterstock’ta satarak para kazanma fırsatı

Sleeknote

Sleeknote, özel formlar ve anketler oluşturmanıza izin vererek web sitenizi geliştirmenize yardımcı olacak en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Sleeknote ile müşteri geri bildirimlerini kolayca toplayabilir, dönüşüm oranlarını artırabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Web sitenize gelen ziyaretçiyi kaçırmamanız adına pop-up çözümleri sunan Sleeknote; ziyaretçilerin davranışlarını algılıyor ve onları çok fazla rahatsız etmeden sizin daimi takipçileriniz haline getirebiliyor. Bir kitle oluşturmak, satışlarınızı artırmak ve ürünlerinizi tanıtmak istiyorsanız, ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz.

Web Sitenizde Satışlarınızı Arttırmak Için Kampanya Oluşturucu Sleeknote’ta Ilk Ay Ücretsiz Kullanım Fırsatı
KAMPANYA
Web sitenizde satışlarınızı arttırmak için kampanya oluşturucu Sleeknote’ta ilk ay ücretsiz kullanım fırsatı

Sucuri

Sucuri, güvenlik söz konusu olduğunda WordPress için en iyi WordPress güvenlik eklentilerinden biridir. Güvenlik duvarı, kötü amaçlı yazılım taraması ve kara liste izleme dahil olmak üzere web siteniz için eksiksiz bir güvenlik çözümü sunar. Sucuri ayrıca, web sitenizi kötü amaçlı yazılımlara ve diğer güvenlik tehditlerine karşı taramak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir WordPress güvenlik eklentisi sunar.

Web sitelerin güvenliği artık çok önemli. Özellikle bir e-ticaret sitesi yönetiyorsanız, kullanıcılarınızın sizde bıraktığı bilgileri korumak sizin asli göreviniz. Olası bir veri kaçakçılığı ve hacklenme durumunda ciddi yaptırımlara maruz kalabilirsiniz.

Bu nedenle çok özel tekniklerle web sitenizi korumayı amaçlayan Sucuri; WordPress eklentisiyle WordPress sitenizi de en ince detaylarına kadar korumayı hedefliyor. Sucuri’nin tavsiyelerine uyarak, sitenizin güvenliğini sağlayabilir ve olumsuz durumların önüne şimdiden geçebilirsiniz.

Sucuri Cdn &Amp; Firewall'Da Web Siteleri Için Hız Ve Güvenlik Fırsatları
KAMPANYA
Sucuri CDN & Firewallda web siteleri için hız ve güvenlik fırsatları

Sucuri CDN & Firewall; küçük işletmeler, kurumsal kuruluşlar ve...Devamını Gör

Sucuri CDN & Firewall; küçük işletmeler, kurumsal kuruluşlar ve web profesyonelleri için oluşturulmuş web sitesi güvenlik çözümleri sunuyor. Ayrıca, 7/24 ulaşabileceğiniz hiçbir ekstra ücret ödemeden profesyonel bir yardıma hizmeti de sağlıyorlar.

Daha Az Göster

Stackpath CDN

Bir WordPress web sitesi sahibi olarak, her zaman sitenizin olabildiğince verimli ve sorunsuz çalıştığından emin olmak istersiniz. Bu, bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak en iyi eklentilerin kurulu olması anlamına gelir. Kesinlikle bahsetmeye değer bir eklenti Stackpath’tir.

Stackpath CDN, içeriği daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde sunmak için uç sunucuları kullanan bir içerik dağıtım ağıdır. Ayrıca, CSS ve JavaScript dosyalarının küçültülmesi gibi sitelerinizi hızlandırmaya yardımcı olabilecek başka özelliklere de sahiptir. Stackpath, WordPress sitelerinin performansını artırmak isteyenler için harika bir seçenektir. Kullanımı kolaydır ve sitenizin genel hızında gerçekten bir fark yaratabilir.

Taahhüt olmaksızın kullandıkça öde fiyatlandırma modeli sunarak onu WordPress web siteleri için esnek ve uygun maliyetli bir seçenek haline getirir. Stackpath CDN ayrıca web sitenizin performansını izleyebilmeniz için gerçek zamanlı raporlar ve analizler sağlar.

StackPath CDN ile web sitenizi hızlandırma fırsatı

StackPath SecureCDN, sitenizi veya uygulamanızı küresel ağa...Devamını Gör

StackPath SecureCDN, sitenizi veya uygulamanızı küresel ağa yerleştirir, böylece her ziyaretçi için daha hızlı yüklenir. İçeriğinizi StackPath sunucularına aktarmak; sayfa yükleme sürelerini, kaynak sunucu performansını iyileştirir ve sitenizi kaba kuvvet saldırılarına karşı korur.

Daha Az Göster

Jivochat

Jivochat, ziyaretçilerinizle gerçek zamanlı olarak etkileşime geçmenizi sağlayan canlı bir sohbet eklentisidir. Ayrıca dönüşüm oranlarını artırmak için kullanılabilecek otomatik davet kampanyaları gibi özellikleri de içerir. Genel olarak Jivochat, web sitenizi geliştirmenize yardımcı olabilecek mükemmel bir eklentidir.

Web sitenize gelen ziyaretçilerle anında birebir konuşmanızı sağlayan canlı müşteri hizmetleri eklentisi Jivochat ile; web sitenizi ziyaret eden kişilerle anlık olarak konuşabilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Eğer bir ürün satıyorsanız bu ürün hakkında daha detaylı bilgi vererek satış yaratabilir ya da onlara teknik destek vererek sorunlarını çözebilirsiniz.

Web Siteniz Için Jivochat Canlı Destek Eklentisinde Geçerli Sadece Kuponigo’ya Özel Indirim Kodu
KUPON KODU
Web siteniz için JivoChat canlı destek eklentisinde geçerli SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL indirim kodu

Gravity Forms

Gravity Forms, herhangi bir WordPress web sitesi için sahip olunması gereken en iyi WordPress eklentilerinden biridir. Formları kolayca oluşturmanıza, yönetmenize ve yayınlamanıza olanak tanır. Gravity Forms ayrıca çeşitli üçüncü taraf hizmetleriyle entegre olmanıza olanak tanıyarak onu herhangi bir web sitesi sahibi için çok yönlü bir araç haline getirir.

Gravity Forms, yeni başlayanlar için bile inanılmaz derecede kullanıcı dostudur. Eklentinin sürükle ve bırak arayüzü, herhangi bir kodlamaya gerek kalmadan özel formlar oluşturmayı kolaylaştırır. Özel kod eklemeniz gerekirse, Gravity Forms yerleşik düzenleyicisiyle bunu kolaylaştırır.

WordPress web sitenizde formlar oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olacak güçlü ancak kullanıcı dostu bir eklenti arıyorsanız, Gravity Forms mükemmel bir çözümdür.

WordPress’in en gelişmiş form çözümlerinden biri olan Gravity Forms, web sitenize çok gelişmiş entegreli formlar koyabilmenizi sağlıyor. Ziyaretçilerinizin bilgilerini toplamak, ödeme almak, iş akışlarınızı otomatikleştirmek ve işinizi çevrimiçi ortamda kurmak için özel web formları oluşturmak için Gravity Forms’u kullanabilirsiniz.

Gravity Forms’ta Wordpress sitenize profesyonel form çözümü için indirim

Gravity Forms, WordPress tabanlı web siteniz için Gelişmiş formlar...Devamını Gör

Gravity Forms, WordPress tabanlı web siteniz için Gelişmiş formlar oluşturmak için en kolay ve en güvenilir araçtır. Müşteri adaylarını kaybetmeyin ve Profesyonel İletişim Formu ile işinizi büyütün.

Daha Az Göster

Blocksy

Web sitenizin performansını artıracak WordPress tasarım eklentileri arıyorsanız, Blocksy mükemmel bir seçimdir. En iyi WordPress eklentilerinden biri olan bu eklenti, web sitenizin kodunu optimize etmek ve yükleme hızını artırmak için tasarlanmıştır.

Ek olarak, Blocksy, web sitenizi daha kullanıcı dostu hale getirecek, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak arayüzü ve duyarlı bir tasarım gibi bir dizi özellikle birlikte gelir.

Blocksy Pro Wordpress Teması Satın Alımlarında Geçerli % 10 Indirim Kodu
KUPON KODU
Blocksy PRO WordPress teması satın alımlarında geçerli % 10 indirim kodu

Yenilikçi, hızlı ve süper özelliklere sahip olan...Devamını Gör

Yenilikçi, hızlı ve süper özelliklere sahip olan Blocksy WordPress teması ile bir sonraki web projenizi kodlama becerisi olmadan dakikalar içinde görsel olarak oluşturabilirsiniz.

Daha Az Göster

Özet

WordPress için pek çok harika eklenti var, ancak bu 21 tanesi en iyi WordPress eklentilerinden bazıları. Hızını ve performansını artırmaktan daha kullanıcı dostu ve duyarlı hale getirmeye kadar çeşitli şekillerde web sitenizi geliştirmeye yardımcı olabilirler.

WordPress sitenizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, bu en iyi WordPress eklentileri başlamak için harika bir yerdir. Bu listede olması gerektiğini düşündüğünüz başka favori eklentileriniz var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Bunu Sevdiklerinizle Paylaşın
Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

Kuponigo by BudgetFitter'in Kurucusu ♥️ #Eurovision Fanı 🎤 Londra Sakini 🇬🇧 FozDigital London'da UI/UX Designer, WordPress/Shopify Developer and SEO/Affiliate Marketing Expert 👨‍💻🚀

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.