En iyi VPN uygulamaları (Ücretli – Ücretsiz) 2022 Mobil ve Masaüstü VPN Rehberi

En iyi VPN uygulamaları, sadece belirli URL’lere erişim sağlayabildiğimiz durumlarda, sınırları aşmak adına önemli kurtarıcılar oluyorlar. Özellikle iş yerlerinde, okullarda, ücretsiz internet ağının olduğu birçok toplumsal alanlarda, sınırların ortadan kalkması ve aynı zamanda verilerimizin korunabilmesi adına VPN uygulamaları büyük önem taşıyorlar. İnternete dair sınırları ortadan kaldıran VPN uygulamaları, böylesi faydalı özelliklerinin yanında veri gizliliği konusunda çeşitli risklerde doğurabiliyorlar. Bu yüzden en iyi VPN uygulamaları içeriğimizde, tüm özellikleri ve faydalı noktalarıyla birlikte, internet erişiminizi özgürleştirecek ve verilerinizi de ihlal etmeyecek şekilde karşınıza çıkıyor. 

VPN ya da özgür internet ihtiyacı sadece masaüstü ya da mobil cihazlarda ihtiyaç olmuyor. Her iki cihaz türü için gerekli olabiliyor. Bu yüzden içeriğimiz masaüstü cihazlarda ve mobil cihazlarda kullanılabilecek, güvenilir VPN uygulamaları özelliklerini içeriyor.

ZenMate (Ücretli)

Anonim olarak web deneyimine önem veren masaüstü cihaz kullanıcılarının en çok tercih ettikleri VPN uygulamalarının başında ZenMate geliyor. ZenMate, dünyanın en geniş sunucu ağına sahip VPN uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

ZenMate Öne Çıkan Özellikleri:

 • Windows 7 ve devamı niteliğindeki işletim sistemlerinde çalışıyor. Kolay kullanımı ile öne çıkıyor.
 • 80 ülkede 4.100 adet sunucu ile hizmet veriyor.
 • Gelişmiş müşteri hizmetleri ve destekleri bulunuyor.
 • DNS ve IP sızma koruması, otomatik kill switch ve yüksek gizlilik içeren şifreleme yöntemleri ile webde gizli kalmayı en temel önceliği olarak belirliyor.
 • Android ve IOS platformlarında kullanılabiliyor.
zenmate logo
Kodsuz Kampanya
ZenMate VPN’e 2.22€’ya kayıt olma fırsatı

Dünya çapında 43 Milyondan fazla kullanıcısıyla ZenMate VPN, bir Sanal Özel Ağ yazılımıdır. Tüm cihazlarınızı ZenMate ile her yerde koruyun...Devamını Gör

Dünya çapında 43 Milyondan fazla kullanıcısıyla ZenMate VPN, bir Sanal Özel Ağ yazılımıdır. Tüm cihazlarınızı ZenMate ile her yerde koruyun. ZenMate'in uygulamalarını tarayıcılarda, mobil cihazlarda ve masaüstünde kullanabilirsiniz. PC, Mac, iOS, Android, Linux, Amazon FireTV, AndroidTV, Chrome ve çok sayıda işletim sisteminde...

Daha Az Göster

Hide.me (Ücretli – Ücretsiz)

Hide.me, en iyi VPN uygulamaları arasında ücretsiz ve güvenli olarak tanımlanabilecek nadir uygulamalardan biri olarak tanımlanabilir. Ücretsiz sürümde dahi yüksek veri koruması ve IP filtrelemesine sahip Hide.me, aynı zamanda ücretli sürümle de kullanıcılarına hizmet veriyor.

Hide.me Öne Çıkan Özellikleri:

 • Windows 7 ve sonraki sürümlerde hizmet veriyor. Ücretsiz kullanımda dahi hız ve gizlilik detayını elden bırakmıyor.
 • 40 ülkede 2000 civarı sunucu ile hizmet veriyor.
 • Ücretsiz sürümde aylık 2 GB kota yer alıyor.
 • 256 bit şifreleme, Open VPN ve IKEv2 gibi önemli güvenlik protokolleri içeriyor.
 • Hem IOS hem de Android işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
Hide.me VPN’de geçerli % 61 indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
Hide.me VPN’de geçerli % 61 indirim fırsatı

20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen dünyanın en hızlı VPN'i hide.me ücretsiz - ücretli paketleriyle VPN kullanmak isteyen herkes için hızlı ve kolay...Devamını Gör

20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen dünyanın en hızlı VPN'i hide.me ücretsiz - ücretli paketleriyle VPN kullanmak isteyen herkes için hızlı ve kolay kurulum uygulamalar sunuyor. Teknoloji konusunda bilgili olmayan kullanıcıların gizlilik ve güvenliklerini kolayca sağlayabilmeleri için oluşturulmuştur. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, "Ücretsiz Planınızı Alın"a tıklamak, "VPN'i Etkinleştir"e dokunmak ve başlamak.

Daha Az Göster

Atlas VPN (Ücretli – Ücretsiz)

Ücretsiz olarak dahi yüksek koruma ve yüksek internet hızı gibi önceliklerle hizmet sağlayan Atlas VPN, ülkemizde en çok tercih edilen VPN uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ücretsiz olmasına karşın can sıkıcı reklamlar içermiyor ve ücretsiz sürümünde dahi ferah bir kullanım sağlıyor.

Atlas VPN Öne Çıkan Özellikleri:

 • Windows 7 ve üstü işletim sistemlerinde çalışıyor.
 • 31 ülkede 750’den fazla sunucu ile hizmet veriyor ve böylelikle stabil bir internet deneyimi sunuyor.
 • Veri gizliliği konusunda AES-256 ve IPSec/IKEv2 gibi şifreleme kombinasyonları ile hizmet veriyor.
 • Ülkemiz şartlarında en uygun fiyatlı VPN uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
 • IOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
% 86 İndirim
atlas vpn logo
Kodsuz Kampanya
Atlas VPN’de % 86 indirim fırsatı

Atlas VPN; güvenliği, anonimliği ve internet özgürlüğünü teşvik eden güvenilir ve gelecek vaat eden ücretsiz bir VPN sağlayıcısıdır.

<!-- /wp:paragraph...Devamını Gör

Atlas VPN; güvenliği, anonimliği ve internet özgürlüğünü teşvik eden güvenilir ve gelecek vaat eden ücretsiz bir VPN sağlayıcısıdır.

Daha Az Göster

Bluf VPN (Ücretli)

Bluf VPN, direkt olarak ücretli olarak kullanılabilen VPN’ler arasında yer alıyor ve kullanıcılarından talep ettiği ücretin büyük bir kısmını yüksek gizlilik nedeniyle talep ediyor. Söz konusu VPN uygulamasının asıl amacı, herhangi bir verinizin üçüncü taraf şahıslar tarafından erişilememesi oluyor ve internette gezinirken, coğrafi sınırlardan çok gizliliğe önem veren kullanıcılar açısından Bluf VPN çok daha ön planda yer alıyor.

Bluf VPN Öne Çıkan Özellikleri:

 • Windows ve Mac gibi masaüstü işletim sistemleriyle birlikte kullanılabiliyor.
 • Aynı hesabı 5 farklı cihaz kullanabiliyor.
 • 55 ülkede 500’den fazla sunucu ile VPN hizmeti sağlıyor.
 • AES-256 bit şifreleme ve kendine has çeşitli koruma özellikleriyle IP ya da DNS sızıntılarına karşı tam koruma sağlamayı amaç ediniyor.
 • Android ve IOS uygulamaları bulunuyor.

Turbo VPN (Ücretli – Ücretsiz)

Mobil cihazlarda yani, Android ve IOS işletim sistemlerinde hizmet vermeyi amaçlayan Turbo VPN, en kullanıcı dostu VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Gizlilik ve güvenlik konusunda biraz şüpheli bir konumda yer alsa da hem sınırsız veri kullanımı hem de buna rağmen ücret ödememe gibi önemli bir detayı kullanıcıları ya da bu VPN uygulamasını kullanmak isteyenleri cezbediyor.

Turbo VPN Öne Çıkan Özellikleri:

 • Sadece Android ve IOS mobil işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
 • Ücretli sürümünde aynı hesap 5 farklı cihazda çalıştırılabiliyor.
 • 13 farklı ülkede 21.000 civarı sunucusunun olduğu belirtiliyor.
 • Ücretsiz olmasına karşın 7-8 farklı ülkeden internet erişimi yapabilmenize olanak tanıyor.

Panda VPN (Ücretli – Ücretsiz)

Panda VPN, adıyla size bir çağırışımda bulunuyor olabilir. Zaten Panda Antivirüs uygulamasının bir VPN modeli olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Genel olarak antivirüs uygulamasıyla birlikte VPN özelliği de sunuluyor ve VPN alanında zirve bir isim olan Hotspot Shield ile iş birliği yaparak, kullanıcılarına internette gezinirken maksimum koruma sağlamayı amaçlıyor.

Panda VPN Öne Çıkan Özellikleri:

 • Windows, MacOS ve Linux gibi işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
 • Ücretli sürümü bir hesapta sadece 3 cihaza izin veriyor.
 • 500’den fazla sunucusu 80+ ülkede yer alıyor.
 • AES 256 bit şifreleme ile gizli bağlantı sağlıyor.
 • Apple ve IOS platformlarında hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri bulunuyor.
Panda VPN’de 50 dolar ve üzeri siparişlerde 5 dolarlık İNDİRİM kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Panda VPN’de 50 dolar ve üzeri siparişlerde 5 dolarlık İNDİRİM kodu

PandaVPN, dünya çapında 1 milyondan fazla İnternet kullanıcısı tarafından kullanılan güvenilir ve birinci sınıf bir çevrimiçi güvenlik çözümüdür. İnternet...Devamını Gör

PandaVPN, dünya çapında 1 milyondan fazla İnternet kullanıcısı tarafından kullanılan güvenilir ve birinci sınıf bir çevrimiçi güvenlik çözümüdür. İnternet trafiğinizi en son güvenlik teknolojisiyle korumak için askeri düzeyde şifrelemeye sahiptir. Bu arada PandaVPN, çoğu cihazınıza bulaşan ve cihazlarınızı koruyan şüpheli web sitelerini otomatik olarak engeller. 68'den fazla ülkede 3.000'den fazla ultra hızlı sunucuyla, herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda herhangi bir cihazda internet deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kesin kayıt tutmama politikası ile kişisel verileriniz ve bilgileriniz kaydedilmeyecek, izlenmeyecek veya günlüğe kaydedilmeyecektir.

Daha Az Göster

Pure VPN (Ücretli – Ücretsiz)

En iyi VPN uygulamaları listesinde Pure VPN, mutlaka bahsi geçmesi gereken VPN uygulamalarından biri olarak yer alıyor. Bu durumun temelinde ise kullanıcı dostu ve aynı zamanda hem yüksek veri hem de yüksek bağlantı gizliliği gibi unsurlar yer alıyor.

Pure VPN Öne Çıkan Özellikleri:

 • Mac, Windows ve Linux gibi masaüstü işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
 • 70 ülkede 6500’den fazla sunucusu ile hız konusunda olumlu deneyimler sağlıyor.
 • Open VPN, Stealth, SSTP, IKEv2, PPTP, AES 256 bit ve daha birçok veri şifreleme yöntemi ile maksimum veri gizliliği sağlıyor.
 • Tek bir satın alma işlemi, 10 farklı cihazın kullanımına imkan tanıyor.
 • IOS ve Android gibi mobil cihazlarda kullanımı mümkün.
PureVPN hizmetini yalnızca 0,99 dolara, 7 gün deneyin
Kodsuz Kampanya
PureVPN hizmetini yalnızca 0,99 dolara, 7 gün deneyin

PureVPN, internet kullanıcılarının sanal bir özel ağ (VPN) kullanarak çevrimiçi güvenliklerini ve gizliliklerini güçlendirmelerine yardımcı olma...Devamını Gör

PureVPN, internet kullanıcılarının sanal bir özel ağ (VPN) kullanarak çevrimiçi güvenliklerini ve gizliliklerini güçlendirmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Hong Kong'da faaliyet gösteren şirket, on yılı aşkın süredir VPN hizmetleri sunuyor.

Daha Az Göster

ClearVPN (Ücretli)

ClearVPN, üreticisi Macpaw’ın ilk kısmında yer alan “Mac” ibaresinden ötürü sadece Mac için tasarlanmış bir VPN olarak düşünülüyor ancak MacPaw, sadece Mac’de değil daha birçok işletim sisteminde çalışıyor. Kişisel ve özelleştirebileceğiniz bir internet deneyimi sunan MacPaw, Clear VPN ile diğer işletim sistemlerine MacPaw ile sadece Mac’e dair VPN hizmeti sunuyor.

ClearVPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Mac işletim sisteminin yanı sıra Windows ile birlikte de kullanılabiliyor. Sadece Windows 10 ile uyumlu çalışıyor.
 • AES 256 bit şifreleme ve diğer son teknoloji gizlilik protokolleri ile maksimum gizlilik sağlıyor.
 • 6 cihazla aynı anda tek hesap bağlantı kurabiliyor. 
 • 7/24 destek sistemi bulunuyor.
 • Android ve IOS ile uyumlu mobil uygulamaları bulunuyor.
ClearVPN’in 1 yıllık aboneliklerinde geçerli % 61 indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
ClearVPN’in 1 yıllık aboneliklerinde geçerli % 61 indirim fırsatı

ClearVPN, herhangi bir içeriğe erişmenize, çevrimiçi etkileşimlerinizi güvence altına almanıza ve tek bir dokunuşla internet hayatınızı...Devamını Gör

ClearVPN, herhangi bir içeriğe erişmenize, çevrimiçi etkileşimlerinizi güvence altına almanıza ve tek bir dokunuşla internet hayatınızı yepyeni bir düzeye getirmenize yardımcı olur. ClearVPN çevrimiçi ihtiyaçlarınıza odaklanır. İster sitelerin engellemesini kaldırmak, bağlantıyı şifrelemek, ister oyun oynamayı geliştirmek isteyin... Uygulama size hazır kısayollar sağlar ve otomatik olarak en iyi boş sunucuyu seçer (böylece uğraşmanız gerekmez).

Daha Az Göster

CyberGhost (Ücretli – Ücretsiz)

Sınırlı olarak ücretsiz kullanım ve ücretli kullanım seçenekleriyle, masaüstü cihaz kullanıcıları için webde gizliliğe büyük bir önem veren CyberGhost, pc için en iyi VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Globalde geniş bir kullanım ve kolay kullanılabilir özellikleriyle dikkat çekiyor.

CyberGhost VPN Öne Çıkan Özellikleri:

 • Windows 7 ve sonrasında çalışabiliyor. Yüksek şifrelemeyle birlikte yüksek hızı kullanım esnasında sağlamayı amaçlıyor.
 • Türkiye kullanıcıları için 40 yüksek hızlı sunucu ve dünya genelinde 90 ülkede 7.490 sunucu ile hizmet sağlıyor.
 • 7 farklı cihaz tek bir hesabı kullanabiliyor.
 • Kayıt tutma politikası yüksek gizlilik içerir ve 256 bit şifreleme ile otomatik kesme anahtarı, gizlilik konusunda en büyük silahlarıdır.
 • IOS ve Android uygulama marketlerinden indirilebiliyor.
CyberGhost VPN
İndirim Kodu - Kupon Kodu
CyberGhost VPN’de 2 ay ücretsiz kullanım ve % 83 indirim veren kupon kodu

CyberGhost VPN, şifreli bir VPN tüneli üzerinden internet trafiğini IP adresleri ve yönlendiren bir yazılım parçasıdır.

CyberGhost VPN, şifreli bir VPN tüneli üzerinden internet trafiğini IP adresleri ve yönlendiren bir yazılım parçasıdır.

Daha Az Göster

Avast Secureline VPN (Ücretli)

Kullanımı basit, korunaklı, orta derece hızlı ve 19 farklı ülkeden bağlantı kurma özelliği sağlayan Avast Secureline VPN, en iyi VPN uygulamaları arasında işte tam olarak saymış olduğumuz bu özellikleriyle dikkat çekiyor. Avast Antivirüs uygulamasıyla birlikte entegre çalışabilen Secureline VPN, böylelikle cihazlarınızın internetteki kimliklerini koruyor ve cihazınızı virüs gibi tehlikeli yazılımlara karşı da çok daha korunaklı hale getiriyor.

Avast Secureline VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Linux, Windows, Mac işletim sistemlerinde çalışıyor ve Chrome uygulamasında da eklenti olarak kullanılabiliyor.
 • Güçlü AES 256 bit şifrelemesi ve kendine has diğer veri şifreleme yöntemleriyle birlikte çalışıyor.
 • 34’den fazla ülkede 700’den fazla sunucu ile hizmet veriyor.
 • Bir hesabı en fazla 5 cihaz kullanabiliyor.
 • IOS ve Android gibi mobil cihazlarda da anonim internet deneyimi sağlıyor.
Avast SecureLine VPN ile % 33 indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
Avast SecureLine VPN ile % 33 indirim fırsatı

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz milyonlarca insanı ve işletmeyi koruyan, dünyanın en güvenilir mobil, Mac ve PC güvenliğinin...Devamını Gör

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz milyonlarca insanı ve işletmeyi koruyan, dünyanın en güvenilir mobil, Mac ve PC güvenliğinin yaratıcısıdır. 30 yılı aşkın bir süre önce kurulan Avast, PC, Mac ve Android için antivirüsün yanı sıra hem ev hem de iş için premium hizmetler içeren portföyüyle siber güvenlik sektörünün öncülerinden biridir.

Daha Az Göster
Avast Premium Security için sınırlı bir süre geçerli % 38 indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
Avast Premium Security için sınırlı bir süre geçerli % 38 indirim fırsatı

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz milyonlarca insanı ve işletmeyi koruyan, dünyanın en güvenilir mobil, Mac ve PC güvenliğinin...Devamını Gör

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz milyonlarca insanı ve işletmeyi koruyan, dünyanın en güvenilir mobil, Mac ve PC güvenliğinin yaratıcısıdır. 30 yılı aşkın bir süre önce kurulan Avast, PC, Mac ve Android için antivirüsün yanı sıra hem ev hem de iş için premium hizmetler içeren portföyüyle siber güvenlik sektörünün öncülerinden biridir.

Daha Az Göster

Vypr VPN (Ücretli)

Vypr VPN, çoğu VPN uygulamasında olduğu gibi ücretsiz kullanım sunuyor ancak bu ücretsiz kullanımın son derece sınırlı olması, bu VPN uygulamasını direkt olarak ücretli sınıfında değerlendirilmesine yol açıyor. İsviçre’de kurulan Vypr VPN, internet gizliliğinin temel bir hak olduğuna kanaat getirilerek faaliyetlerine başlayan bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Vypr VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Mac, Linux ve Windows gibi masaüstü işletim sistemlerinde hizmet sağlayabiliyor.
 • Web gizliliği konusunda AES 256 bit şifreleme yöntemini tercih ediyor ve kullanıcı seçimine göre; PPTP, L2TP/IPsec, Chameleon ve OpenVPN gibi şifreleme yöntemleri de tercih edilebiliyor.
 • 62 ülkede 700’den fazla sunucusundan ötürü hız konusunda ortalama bir sınıfta yer alıyor. Genel olarak hızı yeterli oluyor.
 • Ücretli hesapta 5 cihaz tanımlaması yapılabiliyor.
 • Mobil olarak Android veya IOS gibi işletim sistemlerinde de çalışıyor.
VyprVPN ile Bahar Fırsatı: 12 Aya Kadar Ücretsiz Üye Olun
Kodsuz Kampanya
VyprVPN ile Bahar Fırsatı: 12 Aya Kadar Ücretsiz Üye Olun

VyprVPN, on yıldan fazla bir süredir bir VPN sağlayıcısı olarak sektörüne liderlik yapıyor. Son teknoloji şifreleme ile VyprVPN...Devamını Gör

VyprVPN, on yıldan fazla bir süredir bir VPN sağlayıcısı olarak sektörüne liderlik yapıyor. Son teknoloji şifreleme ile VyprVPN, çevrimiçi bağlanırken kullanıcılarına güvenlik ve gizlilik sunuyor.

Daha Az Göster

McAfee VPN (Ücretli)

İnternet üzerinde bağlantı türünüz ne olursa olsun, her şartta ve her platformda maksimum gizliliği vaat eden McAfee VPN, ücretli olmasına karşın en iyi VPN uygulamaları listesinde mutlaka bahsedilmesi gereken VPN uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. İnternette gezinirken verilerinizin ve bağlantı bilgilerinizin korunmasını sağlayarak, maksimum düzeyde anonim bir internet deneyimi sağlıyor.

McAfee VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Sadece Windows 7 ve sonraki işletim sistemleri için hizmet sağlıyor. Chrome tarayıcı ile eklenti olarak çalışabiliyor.
 • AES 256 bit banka düzeyinde şifreleme ile yüksek gizlilik vaat ediyor.
 • Bir McAfee VPN hesabı 5 farklı cihazda çalışabiliyor.
 • Android ve IOS gibi mobil platformlarda kullanılabiliyor.
VPN destekli McAfee Total Protection ürününde 150 TL indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
VPN destekli McAfee Total Protection ürününde 150 TL indirim fırsatı

30 yılı aşkın sektör liderliğiyle ve dünya çapında 500.000.000’den fazla müşteriyi koruyan antivirüs korumasının öncüleri McAfee artık en...Devamını Gör

30 yılı aşkın sektör liderliğiyle ve dünya çapında 500.000.000’den fazla müşteriyi koruyan antivirüs korumasının öncüleri McAfee artık en yeni ürünü McAfee Total Protection ile cihazlar arası tam güvenliğe öncülük ediyor. Ürünün içinde antivirüs tarayıcısı, VPN, hız optimizasyonu ve parola yöneticisi de yer alıyor.

Daha Az Göster

SurfShark VPN (Ücretli)

Verilerinizin gizliliği adına çeşitli veri gizleme protokolleri ile hizmet veren Surfshark VPN, en uygun fiyatlı VPN uygulamaları arasında öne çıkıyor. Fiyat politikası doğrultusunda sunduğu özellikler ve kaliteli VPN hizmeti, bu uygulamayı diğer VPN uygulamalarına göre bir adım daha öne çıkarıyor.

SurfShark VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • MacOs, Windows ve Linux gibi masaüstü işletim sistemleriyle uyumlu çalışıyor.
 • Verilerinizi saklamıyor, Kill Switch, DNS ve IP sızma korumaları ile tam anonim bir uygulama olarak çalışıyor. Kamuflaj modu ile internet sağlayıcınızın dahi VPN kullanıp kullanmadığınızı anlamasını imkansız hale getiriyor. OpenVPN, AES-256-GCM ve IKEv2/IPsec protokolleri ile yüksek düzeyde anonimlik sağlıyor.
 • Bir hesapla SINIRSIZ cihaz kullanımına olanak sağlıyor.
 • 7/24 canlı destek sunuyor ve 3200’den fazla sunucu ile birlikte çalışıyor.
 • IOS ve Android mobil işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
Surfshark VPN için 24 aylık planlarda % 81 indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Surfshark VPN için 24 aylık planlarda % 81 indirim kodu

Surfshark VPN ile çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi geliştirerek zirvelere taşıyın. Surfshark VPN'i bugün kurun ve uygun bir fiyata birinci...Devamını Gör

Surfshark VPN ile çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi geliştirerek zirvelere taşıyın. Surfshark VPN'i bugün kurun ve uygun bir fiyata birinci sınıf bir deneyimin keyfini çıkarın. Dünya çapında 3200 sunucuyu sınırsız cihazda kullanın.

Daha Az Göster

Hola VPN (Ücretli – Ücretsiz)

Hola VPN, tam olarak bir VPN olarak nitelendirilemiyor ancak P2P çalışma mantığıyla, genel olarak özgür internet isteğinizin önemli bir bölümünü karşılıyor. Ücretsiz bir servis olması en önemli özellikleri arasında yer alıyor ve P2P çalışma mantığına sahip olmasına karşın herhangi bir kayıt tutmuyor olması, kullanıcı adaylarını da şaşırtıyor.

Hola VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Windows ve Mac OS gibi masaüstü işletim sistemlerinde çalışıyor ve Chrome, Firefox, Opera ve birkaç tarayıcıda eklenti olarak kullanılabiliyor.
 • Ücretsiz sürümü güvenlik konusunda zaafiyetler içeriyor ancak ücretli sürümü çok daha korunaklı bir VPN hizmeti sağlıyor.
 • Tek bir hesapla 10 cihaz bağlanabiliyor.
 • IOS ve Android sürümleri uygulama marketlerinde bulunuyor.
% 50 İndirim
Hola VPN’de 1 yıllık plan için % 50 indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Hola VPN’de 1 yıllık plan için % 50 indirim kodu

Hola VPN; interneti daha hızlı, daha açık ve daha ucuz hale getirmek için gelişmiş teknolojileri kullanarak kurulan bir VPN uygulamasıdır.

<!...Devamını Gör

Hola VPN; interneti daha hızlı, daha açık ve daha ucuz hale getirmek için gelişmiş teknolojileri kullanarak kurulan bir VPN uygulamasıdır.

Daha Az Göster

Ivacy VPN (Ücretli)

Tam anlamıyla bir VPN ve tam anlamıyla anonim internet deneyimi kavramları, Ivacy VPN premium sürümüyle VPN kullanıcılarının karşılarına çıkıyor. Üst düzey veri şifreleme yöntemleri, her an destek, hızlı internet ve daha birçok özel VPN servisi ile internet kullanıcılarının bir VPN uygulamasından tüm beklentilerini karşılıyor.

Ivacy VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Windows, Mac, Linux ve hatta akıllı TV gibi birçok işletim sistemi ya da platformda kullanılabiliyor.
 • Verilerinizi; AES 256 bit, IKeV, IPsec, L2TP, TCPA, UD ve OpenVPN ile gizliyor. IP ya da DNS sızıntılarında ise Kill Switch devreye giriyor.
 • 100’den fazla farklı konumda 3500 ve daha fazla sunucusu bulunuyor.
 • 10 cihaz bir hesapla VPN hizmeti alabiliyor.
 • Mobil olarak IOS ve Android’e kullanılabiliyor.
ivacy vpn
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Ivacy VPN 2 ve 5 yıllık alımlarda % 10 indirim kodu

Ivacy VPN, dünya çapında internet kullanıcıları tarafından kullanılan ünlü ve popüler bir internet güvenlik çözümüdür. Ivacy VPN, 256 bit’e kadar farklı...Devamını Gör

Ivacy VPN, dünya çapında internet kullanıcıları tarafından kullanılan ünlü ve popüler bir internet güvenlik çözümüdür. Ivacy VPN, 256 bit’e kadar farklı sınıf şifreleme protokolleri sunar. State-of-the-art teknolojileri ile, internet kullanıcıları ne olursa olsun onlar bağlanmak VPN sunucusu kendi cihazlarında güvenilir ve güçlü güvenlik keyfine varacaksınız.

Daha Az Göster

Nord VPN (Ücretli)

Global anlamda en çok tercih edilen VPN uygulamaları arasında yer alan Nord VPN; gizli internet, hızlı VPN deneyimi ve uygun fiyat gibi kavramlar özelinde birleşen bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Dev bir sunucu ağır ve yüksek şifreleme yetenekleri ile en iyi VPN uygulamaları içerisinde kendine has özellikleriyle öne çıkıyor.

Nord VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Windows, Linux ve Mac masaüstü işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. Ayrıca, Firefox ve Chrome gibi tarayıcılarda da eklenti olarak tercih edilebiliyor.
 • Verilerinizi kayıt altına almıyor; AES 256 bit şifreleme ve diğer birçok veri filtreleme politikası ile askeri düzeyde gizlilik sağlıyor.
 • Bir lisanslı Nord VPN ürünü, 6 cihazda kullanılabiliyor.
 • 59 ülkede 5400 sunucu ile hizmet veriyor ancak ne yazık ki Türkiye’de sunucusu bulunmuyor.
 • Android ve IOS gibi işletim sistemlerinde mobil VPN ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
68% indirim
NordVPN large Logo
İndirim Kodu - Kupon Kodu
NordVPN’de 2 yıllık alımlarda 68% indirim kodu

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve cihazınız ile VPN sunucusu arasında güçlü ve güvenilir şifreleme sağlar. Varsayılan olarak...Devamını Gör

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve cihazınız ile VPN sunucusu arasında güçlü ve güvenilir şifreleme sağlar. Varsayılan olarak, NordVPN uygulamaları hassas verilerinizin nihai korunmasını garanti etmek için OpenVPN ve IKEv2/IPSec protokollerini kullanır.

Daha Az Göster

Kaspersky VPN (Ücretli – Ücretsiz)

Kaspersky VPN, veri gizliliği konusunda sağladığı hizmetlerle birlikte VPN ürünüyle de bu veri gizliliği potansiyelini kullanıcılarına cüzi bir ücret karşılığında sağlıyor. VPN uygulaması ücretsiz olarak küçük bir kota ile kullanılabiliyor ancak ücretli sürümü, çok daha yüksek özellikleriyle öne çıkıyor.

Kaspersky VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Windows ve Mac işletim sistemleriyle birlikte kullanılırken, Firefox ve Chrome gibi tarayıcılarda da eklenti olarak tercih edilebiliyor.
 • 2000’i aşkın sunucu ile hizmet veriyor ve Türkiye’de aktif sunucuları da bulunuyor.
 • Tek bir lisans 5 farklı cihazda kullanılabiliyor.
 • Ağ gizliliği, veri gizliliği, anonim gezinti, coğrafi kısıtlamaların aşılması ve internet virüslerine karşı koruması bulunuyor.
 • IOS ve Android mobil uygulamalar marketlerinde uygulaması bulunuyor.
Kaspersky
Kodsuz Kampanya
Oyunculara özel Kaspersky Internet Security ürününde % 50 indirim fırsatı

Virüslere, fidye yazılımlarına, kimlik avı ve kimlik hırsızlığına karşı korunmanıza yardımcı olan Kaspersky Internet Security ile PC, Mac ve mobil...Devamını Gör

Virüslere, fidye yazılımlarına, kimlik avı ve kimlik hırsızlığına karşı korunmanıza yardımcı olan Kaspersky Internet Security ile PC, Mac ve mobil cihazlarınızda internette huzurla dolaşın, sosyalleşin ve alışveriş yapın. Kaspersky Internet Security, tam koruma sağlar, banka ve online alışveriş işlemlerinizde güvenliği artırır.

Daha Az Göster
İndirim
Kaspersky
Kodsuz Kampanya
Kaspersky VPN planlarında ilk ay için % 70 indirim fırsatı

Virüslere, fidye yazılımlarına, kimlik avı ve kimlik hırsızlığına karşı korunmanıza yardımcı olan Kaspersky Internet Security ile PC, Mac ve mobil...Devamını Gör

Virüslere, fidye yazılımlarına, kimlik avı ve kimlik hırsızlığına karşı korunmanıza yardımcı olan Kaspersky Internet Security ile PC, Mac ve mobil cihazlarınızda internette huzurla dolaşın, sosyalleşin ve alışveriş yapın. Kaspersky Internet Security, tam koruma sağlar, banka ve online alışveriş işlemlerinizde güvenliği artırır.

Daha Az Göster

Hotspot Shield VPN (Ücretli – Ücretsiz)

Hotspot Shield VPN, ücretsiz ve ücretli en iyi VPN uygulamaları içerisinde her iki tarafta da başarısıyla öne çıkıyor. Hızı konusunda dünyada ender VPN uygulamalarından biri olan Hotspot, aynı zamanda veri gizliliğini de her açıdan başarıyla sağlıyor.

Hotspot Shield VPN Öne Çıkan Özellikler:

 • Windows ve Mac masaüstü cihazlar için VPN hizmeti sunuyor.
 • Verilerinizi ne yazık ki kaydediyor ancak internet gizliliğini AES 256 bit şifreleme protokolü ile sağlıyor.
 • Tek bir lisans ile 5 farklı cihaz bağlantı sağlayabiliyor.
 • 80’den fazla ülkede 3200 civarı sunucusu bulunuyor ve Türkiye’de de sunucusu mevcut.
 • Android ile IOS gibi mobil işletim sistemlerinde kullanımı mümkün.

Express VPN (Ücretli – Ücretsiz)

Express VPN, dünyanın en bilinen ve güvenilen VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Gizliliği ön planda tutuyor ve aynı zamanda hıza da önem veriyor. Dünyanın birçok bölgesinde yer alan sunucuları, hız unsurunu çok daha başarılı bir şekilde destekliyor.

Express VPN Öne Çıkan Özellikleri:

 • Tüm Windows sürümleriyle uyumlu çalışabiliyor ve internet hızınızı VPN ile birlikte maksimum verimlilikle kullanmanıza yardımcı oluyor.
 • Türkiye’de 1 adet sunucusu bulunuyor ve dünyada 90 ülkede 3.000 sunucu ile hizmet veriyor.
 • Tek hesabı 5 cihaz kullanabiliyor.
 • 256 bit şifreleme, oto kill switch, ayrık tünelleme, ve DNS sızma koruması içeriyor.
 • IOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.

Dashlane (Ücretli)

Dashlane ilk etapta bir parola yönetici uygulaması gibi görünüyor ancak içerisinde dahili olarak VPN uygulaması da yer alıyor. Dashlane uygulamasının ücretsiz sürümünde VPN yer almasa da ücretli sürümünde dahili bir şekilde VPN özelliği de geliyor.

Dashlane Öne Çıkan Özellikleri:

 • Windows ve Mac gibi işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
 • AES 256 bit veri gizleme yöntemi tercih ediyor.
 • Bir parola yöneticisi uygulamasına göre hızlı VPN deneyimi sağlıyor.

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın
Default image
Erkan Akdağ
Adım Erkan, MAKÜ/ Yönetim Bilişim Sistemleri mezunuyum. 8 yılı aşkın bir süredir çeşitli kategorilerde dijital içerik üreticiliği yapıyorum.
Articles: 5

Leave a Reply