En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Türkiye’nin en iyi VPN uygulamaları / Ücretli-Ücretsiz +20

Türkiye için en iyi VPN uygulamalarını arıyorsanız doğru yere yönlendirildiniz. Bu yazıda, VPN uygulamaları bilmeniz gereken her şeyde size rehberlik edeceğim. Sadece Türkiye’deki en iyi VPN uygulamalarını kapsamakla kalmayacak, aynı zamanda bir VPN’nin ne olduğunu, internet kullanımınızı nasıl koruduğunu ve neden bir VPN üyeliği almanız gerektiğini de anlatacağım.

Muhtemelen “2022 için en iyi VPN nedir?” veya “Türkiye’de VPN almaya değer mi?” gibi sorularla dolusunuzdur. Bu konu artık sizin elinizde değil ve benim elimde. Tek yapmanız gereken bu makaleyi hızlı bir şekilde okumak ve ardından bağlantılarımız aracılığıyla beğendiğiniz seçeneği seçmek.

Peki… tam olarak VPN nedir?

VPN bağlantısı, sizinle çevrimiçi sunucular arasında güvenilir bir bağlantı sağlar. VPN aracılığıyla, veri etkinliğiniz ve verileriniz şifreli bir sanal tünel aracılığıyla yönlendirilir. Bu, Türkiye’deki IP adresinizi gizleyerek, internette gezinirken konumunuzu herkes için görünmez hale getirir. Ek olarak, cihazınız veya hesabınız bir bilgisayar korsanı tarafından dışarıdan saldırıya uğrarsa, VPN’niz savunma duvarı oluşturur.

En iyi VPN uygulamaları, sadece belirli URL’lere erişim sağlayabildiğimiz durumlarda, sınırları aşmak adına önemli kurtarıcılar oluyorlar. Özellikle iş yerlerinde, okullarda, ücretsiz internet ağının olduğu birçok toplumsal alanlarda, sınırların ortadan kalkması ve aynı zamanda verilerimizin korunabilmesi adına VPN uygulamaları büyük önem taşıyorlar. İnternete dair sınırları ortadan kaldıran VPN uygulamaları, böylesi faydalı özelliklerinin yanında veri gizliliği konusunda çeşitli risklerde doğurabiliyorlar.

Şimdi! VPN’in ne olduğunu açıkladık, neden bu kadar faydalı olduklarını da özetledik. Asıl soru şu: En iyi VPN uygulamaları hangisi? Güzel soru… Bence bu makalenin derinine girmenin ve Türkiye için en iyi VPN uygulamalarının bir listesini bir araya getirmeye başlamanın zamanı geldi. Bu liste, en iyi ücretsiz seçeneklerin yanı sıra bazı ücretli seçenekleri de içerecektir. Her şeyin ücretsiz olmasını istiyor olabilirsiniz ama ücretli bir seçeneğin de tercih edilmesinin yadsınamaz derecede önemli nedenleri var.

VPN ya da özgür internet ihtiyacı sadece masaüstü ya da mobil cihazlarda ihtiyaç olmuyor. Her iki cihaz türü için gerekli olabiliyor. Bu yüzden içeriğimiz masaüstü cihazlarda ve mobil cihazlarda kullanılabilecek, en güvenilir VPN uygulamaları özelliklerini de içeriyor. Ayrıca her uygulamanın altında sizlere özel sunduğu fırsatları ve indirim kodu promosyonlarını da yerleştirdik. İşte en iyi VPN uygulamaları:

Nord VPN

Dünya çapında binlerce sunucu ve askeri düzeyde en çok tercih edilen VPN uygulamaları arasında yer alan Nord VPN; şifreleme, hızlı VPN deneyimi ve uygun fiyat gibi kavramlar özelinde birleşen en iyi VPN uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. IPSec/IKEv2 ve Open VPN’i birleştiren en gelişmiş şifreleme tünellerini kullanır ve bu da onu çok kullanışlı bir seçim haline getirir.

İzleme ve sızıntılara karşı büyük koruma ile tehlikeli siteleri filtreleyen bir özelliğe sahiptir. Yukarıda belirttiğimiz üst düzey teknolojik konularla ilgilenmiyorsanız, sizi ilgilendiren kısımdan bahsedelim: Nord VPN, güler yüzlü yardımcılarla 7/24 müşteri desteğine sahiptir. Bağlantının kesilmesi durumunda konumunuzun gösterilmesini engelleyen etkili bir kapatma anahtarı da bulunuyor.

Son olarak ve en önemlisi, aşırı düşkünseniz Netflix ve bazı akıllı TV’lerle uyumlu olduğu için Nord VPN’i çok seveceksiniz. Yani bu uygulama ile tüm Amerikan dizilerine bile erişebilirsiniz. Para iade garantisi olan harika fırsatları da var, bu yüzden kesinlikle göz atmanızda fayda var.

NordVPN’de 2 yıllık alımlarda % 66 indirim kodu

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve...Devamını Gör

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve cihazınız ile VPN sunucusu arasında güçlü ve güvenilir şifreleme sağlar. Varsayılan olarak, NordVPN uygulamaları hassas verilerinizin nihai korunmasını garanti etmek için OpenVPN ve IKEv2/IPSec protokollerini kullanır.

Daha Az Göster

Panda VPN

Panda VPN, adıyla size bir şeyler hatırlatıyor olabilir. Evet, bu VPN meşhur Panda Antivirüs uygulamasının bir VPN modeli olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Genel olarak antivirüs uygulamasıyla birlikte VPN özelliği de sunuluyor ve VPN alanında zirve bir isim olan Hotspot Shield ile iş birliği yaparak, kullanıcılarına internette gezinirken maksimum koruma sağlamayı amaçlıyor. AES 256 bit şifreleme ile gizli bağlantı sağlıyor.

2022’deki en iyi VPN uygulamalarından biri olan Panda VPN ultra hızlı ve rakiplerini makul bir oranda geride bırakıyor. Mükemmel müşteri desteği ile son derece güvenlidir. Bu, açık ara en iyi seçeneklerden biridir. Profesyonel seçeneğini veya standart paketini tercih edebilirsiniz. Türkiye’deki en ucuz VPN seçeneklerinden biri olması onu iyi bir seçenek haline getiriyor.

Panda VPN’de 50 dolar ve üzeri siparişlerde 5 dolarlık İNDİRİM kodu

PandaVPN, dünya çapında 1 milyondan fazla İnternet kullanıcısı...Devamını Gör

PandaVPN, dünya çapında 1 milyondan fazla İnternet kullanıcısı tarafından kullanılan güvenilir ve birinci sınıf bir çevrimiçi güvenlik çözümüdür. İnternet trafiğinizi en son güvenlik teknolojisiyle korumak için askeri düzeyde şifrelemeye sahiptir. Bu arada PandaVPN, çoğu cihazınıza bulaşan ve cihazlarınızı koruyan şüpheli web sitelerini otomatik olarak engeller. 68'den fazla ülkede 3.000'den fazla ultra hızlı sunucuyla, herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda herhangi bir cihazda internet deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kesin kayıt tutmama politikası ile kişisel verileriniz ve bilgileriniz kaydedilmeyecek, izlenmeyecek veya günlüğe kaydedilmeyecektir.

Daha Az Göster

McAfee VPN

İnternet üzerinde bağlantı türünüz ne olursa olsun, her şartta ve her platformda maksimum gizliliği vaat eden McAfee VPN, ücretli olmasına karşın en iyi VPN uygulamaları listesinde mutlaka bahsedilmesi gereken VPN uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. İnternette gezinirken verilerinizin ve bağlantı bilgilerinizin korunmasını sağlayarak, maksimum düzeyde anonim bir internet deneyimi sağlıyor.

Endüstri düzeyinde 256-Bit AES şifrelemesi ile güvenliği oldukça standarttır. Reddit’te popüler olarak konuşuluyor, ancak ben olsam bu forumlardan çevrimiçi gizlilik hakkında bilgi almaktan kaçınırdım.

VPN destekli McAfee Total Protection ürününde 150 TL indirim fırsatı

30 yılı aşkın sektör liderliğiyle ve dünya çapında...Devamını Gör

30 yılı aşkın sektör liderliğiyle ve dünya çapında 500.000.000’den fazla müşteriyi koruyan antivirüs korumasının öncüleri McAfee artık en yeni ürünü McAfee Total Protection ile cihazlar arası tam güvenliğe öncülük ediyor. Ürünün içinde antivirüs tarayıcısı, VPN, hız optimizasyonu ve parola yöneticisi de yer alıyor.

Daha Az Göster

Mozilla VPN

Yine tanıdık bir isim: Mozilla VPN. Evet ünlü internet tarayıcısı Firefox’un yapımcılarından. Bu uygulama da diğer tüm VPN’lerin yaptığı her şeyi yapıyor. Bağlantınız için uygun bir hızı korumaya çalışırken, reklamverenlerin ve izleyicilerin çevrimiçi neye baktığınızı görmesini de zorlaştırıyor. Yıllık rekabetçi fiyatıyla Türkiye’deki en ucuz VPN uygulamalarından biridir. Güzel bir seçim olabilir!

Firefox yazılımcıları tarafından geliştirilen Mozilla VPN’de indirim fırsatı

ClearVPN

ClearVPN, üreticisi Macpaw’ın ilk kısmında yer alan “Mac” ibaresinden ötürü sadece Mac için tasarlanmış bir VPN olarak düşünülüyor ancak MacPaw, sadece Mac’de değil daha birçok işletim sisteminde çalışıyor. AES 256 bit şifreleme ve diğer son teknoloji gizlilik protokolleri ile maksimum gizlilik sağlıyor.

Clear VPN, adında da vaad ettiği gibi temiz bir internet geçmişi sunuyor. Güvenli bir şekilde internette gezinmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip iyi bir sunucudur. Bunu yapmak için tasarlanmış sunucularıyla film izlemek, torrent indirmek ya da oyun oynamak mümkündür. Hala Türkiye için en iyi VPN uygulamalarından biridir. Bu VPN’e Setapp aboneliği üzerinden de daha hesaplı fiyata sahip olabilirsiniz.

ClearVPN’in 1 yıllık aboneliklerinde geçerli % 61 indirim fırsatı

ClearVPN, herhangi bir içeriğe erişmenize, çevrimiçi...Devamını Gör

ClearVPN, herhangi bir içeriğe erişmenize, çevrimiçi etkileşimlerinizi güvence altına almanıza ve tek bir dokunuşla internet hayatınızı yepyeni bir düzeye getirmenize yardımcı olur. ClearVPN çevrimiçi ihtiyaçlarınıza odaklanır. İster sitelerin engellemesini kaldırmak, bağlantıyı şifrelemek, ister oyun oynamayı geliştirmek isteyin... Uygulama size hazır kısayollar sağlar ve otomatik olarak en iyi boş sunucuyu seçer (böylece uğraşmanız gerekmez).

Daha Az Göster

Kaspersky VPN

Kaspersky VPN, veri gizliliği konusunda sağladığı hizmetlerle birlikte VPN ürünüyle de bu veri gizliliği potansiyelini kullanıcılarına cüzi bir ücret karşılığında sağlıyor. VPN uygulaması ücretsiz olarak küçük bir kota ile kullanılabiliyor ancak ücretli sürümü ile çok daha iyi bir koruma sağlıyor. Kaspersky VPN, internette gezinmek için çok güvenlidir. Film izlerken ve torrent indirirken de yeterince hızlıdır.

Windows ve Mac işletim sistemleriyle birlikte kullanılırken, Firefox ve Chrome gibi tarayıcılarda da eklenti olarak tercih edilebiliyor. 2000’i aşkın sunucu ile hizmet veriyor ve Türkiye’de aktif sunucuları da bulunuyor.

Tüm Kaspersky antivirüs ürünlerinde geçerli % 10 indirim kodu
Kaspersky VPN aboneliklerinizde 3 aylık BluTV üyeliği hediye!

Hide.me VPN

Hide.me VPN, en iyi ücretsiz vpn uygulamaları arasında tamamen ücretsiz vpn ve güvenli olarak tanımlanabilecek nadir uygulamalardan biri olarak tanımlanabilir. Ücretsiz sürümde dahi yüksek veri koruması ve IP filtrelemesine sahip olan Hide.me, aynı zamanda ücretli sürümle de kullanıcılarına hizmet veriyor. 256 bit şifreleme, Open VPN ve IKEv2 gibi önemli güvenlik protokolleri içeriyor.

Hide.me VPN’de geçerli % 61 indirim fırsatı

20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen dünyanın en hızlı...Devamını Gör

20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen dünyanın en hızlı VPN'i hide.me ücretsiz - ücretli paketleriyle VPN kullanmak isteyen herkes için hızlı ve kolay kurulum uygulamalar sunuyor. Teknoloji konusunda bilgili olmayan kullanıcıların gizlilik ve güvenliklerini kolayca sağlayabilmeleri için oluşturulmuştur. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, "Ücretsiz Planınızı Alın"a tıklamak, "VPN'i Etkinleştir"e dokunmak ve başlamak.

Daha Az Göster

HotBot VPN

En iyi VPN uygulamaları içerisinde HotBot VPN, yüksek veri güvenliği ve maksimum derecede gizlilik ve askeri düzeyde şifreleme gibi temel özellikleriyle çok güvenli bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu gibi detaylara ek olarak sunucu sayısının fazla olmasından ötürü oldukça hızlı bir internet deneyimi sunması da bu VPN uygulamasının daha cazip bir uygulama halini almasına neden oluyor.

Verilerinizi kaydetmezken, askeri düzeyde olan AES-256 şifreleme özelliği, Kill Switch, IP adresi gizleme ve DNS sızıntı koruması gibi birçok özelliği bulunuyor. 2000’den fazla sunucu nedeniyle dünyanın neresinde olursanız olun tatmin edici bir internet gezinti hızı sağlıyor.

Dünyanın en hızlı VPN hizmetlerinden biri olan HotBot VPN’de geçerli % 40 indirim fırsatı

HotBot VPN; hızlı ve güvenli bir şekilde aynı anda 6 cihazı...Devamını Gör

HotBot VPN; hızlı ve güvenli bir şekilde aynı anda 6 cihazı bağlamanıza olanak tanıyan bir VPN hizmetidir. Dünya çapında bulunan sunucularıyla tek tıklamayla anında veri koruması ve tam gizlilik sağlıyor. Kendinizi güvende ve anonim tutmak için web'de gezinirken hızlı ve güvenli bir sanal özel ağ hizmeti kullanın. 3 günlük ücretsiz denemeden yararlanmak için bugün kaydolun. Önemli verilerinizin bilgisayar korsanları, işletmeler ve İSS'ler tarafından çalınmasını beklemeyin. Bu saniye gizliliğinizin ve güvenliğinizin sorumluluğunu üstlenin.

Daha Az Göster

Private Internet Access VPN

Ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için gerçekten anlamlı olan bir ismi var: Private Internet Access (Özel İnternet Erişimi). Adıyla müsemma gizlilik için önemli olan sıfır geçmiş özelliği ile çok güvenlidir.

Bazı ülkelerde, hükümetler bu konuyla ilgili olarak mahkemede veya herhangi bir yerde tarama faaliyetlerinizi ifşa edebilir. Ayrıca, indirmesi hızlıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı şifreleme düzeyleri vardır.

Private Internet Access VPN’de 3 ay ücretsiz kullanım ve % 83 indirim kodu

Private Internet Access, internette güvenlik sağlayan çeşitli gizlilik...Devamını Gör

Private Internet Access, internette güvenlik sağlayan çeşitli gizlilik ve güvenlik katmanları oluşturan güvenli, şifreli VPN tünellerinde uzmanlaşmış önde gelen VPN servis sağlayıcısıdır. 48’den fazla ülkede, 70’den fazla bölgede erişim ile dünya çapında birden fazla ağ geçidi tarafından desteklenmektedir.

Daha Az Göster

CyberGhost VPN

Sınırlı olarak ücretsiz kullanım ve ücretli kullanım seçenekleriyle, internette gizliliğe büyük bir önem veren CyberGhost VPN, pc için en iyi VPN uygulamaları arasında da yer alıyor. Globalde geniş bir kullanım ve kolay kullanılabilir özellikleriyle dikkat çekiyor.

Dünyadaki en büyük sunucu ağlarından birine sahiptir ve aynı anda birden fazla bağlantıya sahip olabilirsiniz. Kayıt tutma politikası yüksek gizlilik içerir ve 256 bit şifreleme ile otomatik kesme anahtarı, gizlilik konusunda en büyük silahlarıdır.

Bluf VPN

Bluf VPN, direkt olarak ücretli olarak kullanılabilen VPN’ler arasında yer alıyor ve kullanıcılarından talep ettiği ücretin büyük bir kısmını yüksek gizlilik nedeniyle talep ediyor. Söz konusu VPN uygulamasının asıl amacı, herhangi bir verinizin üçüncü taraf şahıslar tarafından erişilememesi oluyor ve internette gezinirken, coğrafi sınırlardan çok gizliliğe önem veren kullanıcılar açısından Bluf VPN çok daha ön planda yer alıyor.

Kill switch yoktur, yani siz ve VPN arasındaki bağlantı kesildiğinde, IP adresiniz bulunabilir ve aradığınız gizlilik kaybolur. Bu nedenle güvenlik açısından daha iyi seçenekler olduğunu söylemek mümkün, ancak temel bir VPN arıyorsanız, BlufVPN işini gayet iyi yapıyor.

AES-256 bit şifreleme ve kendine has çeşitli koruma özellikleriyle IP ya da DNS sızıntılarına karşı tam koruma sağlamayı amaç ediniyor.

BlufVPN’nin 1 aylık planlarında % 61 indirim fırsatı ve 30 gün içinde para iade garantisi

BlufVPN, interneti özgürce kullanmak ve olması gerektiği gibi görmeniz...Devamını Gör

BlufVPN, interneti özgürce kullanmak ve olması gerektiği gibi görmeniz amacıyla 2020 yılında Estonya'da kurulan bir ücretsiz ve sınırsız VPN sanal özel ağ servis sağlayıcısıdır. BlufVPN ile yaşadığınız yer veya kim olduğunuzla sınırlı olmaksızın, erişmek istediğiniz web sitelerine ve hizmetlere erişme özgürlüğüne sahip olmaya başlayın. Sınırsız akış ve indirme işlemlerinin yanı sıra, geçmiş tutmama politikası gibi sınıfının en iyisi şifreleme ve son derece yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.

Daha Az Göster

Ivacy VPN

Bu bir okul futbolu olsaydı, Ivacy VPN B Takımı merkez orta saha oyuncusu olurdu. Tam anlamıyla bir VPN ve tam anlamıyla anonim internet deneyimi kavramları, Ivacy VPN premium sürümüyle VPN kullanıcılarının karşılarına çıkıyor. Çok özel bir şey yok ama tutarlı ve yetkindir. Üst düzey veri şifreleme yöntemleri, her an destek, hızlı internet ve daha birçok özel VPN servisi ile internet kullanıcılarının bir VPN uygulamasından tüm beklentilerini karşılıyor.

Harika bir özellik olan protokol seçeneklerine sahip olursunuz ve bunlar oldukça hızlıdır. 7/24 müşteri desteği ile sınırsız torrent mevcuttur. Verilerinizi; AES 256 bit, IKeV, IPsec, L2TP, TCPA, UD ve OpenVPN ile gizliyor. IP ya da DNS sızıntılarında ise Kill Switch devreye giriyor.

Ivacy VPN 2 ve 5 yıllık alımlarda % 10 indirim kodu

Ivacy VPN, dünya çapında internet kullanıcıları tarafından...Devamını Gör

Ivacy VPN, dünya çapında internet kullanıcıları tarafından kullanılan ünlü ve popüler bir internet güvenlik çözümüdür. Ivacy VPN, 256 bit’e kadar farklı sınıf şifreleme protokolleri sunar. State-of-the-art teknolojileri ile, internet kullanıcıları ne olursa olsun onlar bağlanmak VPN sunucusu kendi cihazlarında güvenilir ve güçlü güvenlik keyfine varacaksınız.

Daha Az Göster

Turbo VPN

Mobil cihazlarda yani, Android ve IOS işletim sistemlerinde hizmet vermeyi amaçlayan Turbo VPN, en kullanıcı dostu VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Gizlilik ve güvenlik konusunda biraz şüpheli bir konumda yer alsa da hem sınırsız veri kullanımı hem de buna rağmen ücret ödememe gibi önemli bir detayı kullanıcıları ya da bu VPN uygulamasını kullanmak isteyenleri cezbediyor.

Turbo VPN’de yalnızca birkaç bölgesel hizmet ve kitaplık barındırıyor. Amazon, Netflix, Disney veya BBC iPlayer ile çalışmaz, bu da onu oldukça kötü bir seçim haline getirir. Ama güvenilirdir, internette sadece gezinmek için bir VPN arıyorsanız işini doğru yapacaktır.

AVG Secure VPN

AVG Secure VPN çok yüksek indirme hızlarına sahip olması değil, insanların bir VPN istemesinin ana nedenlerinden biri olan Amerika Netflix’i ile son derece iyi çalışmasıdır. Bunun dışında AVG Secure VPN, sınırlı sayıda sunucu ve az sayıda güvenlik imkanları ile oldukça zayıf bir seçenektir. Yine de tercih edilebilir.

AVG Secure VPN ürününde geçerli % 70’e varan indirim kampanyası

AVG, çevrimiçi koruma, performans ve gizlilik için çevrimiçi tehdit...Devamını Gör

AVG, çevrimiçi koruma, performans ve gizlilik için çevrimiçi tehdit korumasında dünyanın en tanınmış isimlerinden biridir. 200 milyondan fazla aktif kullanıcısıyla insanların en sevdikleri şeyi güvenli bir şekilde yapmalarına olanak tanır: sörf, e-posta ve sosyal ağdan alışveriş, bankacılık ve daha fazlası... AVG'nin ürün ve hizmet yelpazesi, VPN'in yanı sıra hem tüketici hem de iş ürünlerine sahip PC'leri, Mac'leri, cep telefonlarını ve tabletleri kapsar.

Daha Az Göster
Tüm AVG Antivirüs ürünlerinde ’a varan indirimin keyfini çıkarın

AVG, çevrimiçi koruma, performans ve gizlilik için çevrimiçi tehdit...Devamını Gör

AVG, çevrimiçi koruma, performans ve gizlilik için çevrimiçi tehdit korumasında dünyanın en tanınmış isimlerinden biridir. 200 milyondan fazla aktif kullanıcısıyla insanların en sevdikleri şeyi güvenli bir şekilde yapmalarına olanak tanır: sörf, e-posta ve sosyal ağdan alışveriş, bankacılık ve daha fazlası... AVG'nin ürün ve hizmet yelpazesi, VPN'in yanı sıra hem tüketici hem de iş ürünlerine sahip PC'leri, Mac'leri, cep telefonlarını ve tabletleri kapsar.

Daha Az Göster

SurfShark VPN

Verilerinizin gizliliği adına çeşitli veri gizleme protokolleri ile hizmet veren Surfshark VPN, en uygun fiyatlı VPN uygulamaları arasında öne çıkıyor. Oldukça iyi hızlara sahip iyi bir seçenektir.

Bu seçenek, her şeyin bir parçası olsa da hiçbir seçeneğin kralı değildir. En iyi teknoloji değil ama en kötüsü de değil. Yine de Surfshark VPN son derece güvenilirdir. Çin’de değilseniz veya yüksek teknolojili oyunlar oynamaya çalışmıyorsanız tercih edebilirsiniz. Kill Switch, DNS ve IP sızma korumaları ile tam anonim bir uygulama olarak çalışıyor. Kamuflaj modu ile internet sağlayıcınızın dahi VPN kullanıp kullanmadığınızı anlamasını imkansız hale getiriyor. OpenVPN, AES-256-GCM ve IKEv2/IPsec protokolleri ile yüksek düzeyde anonimlik sağlıyor.

Surfshark VPN için 24 aylık planlarda % 81 indirim kodu

Surfshark VPN ile çevrimiçi güvenliğinizi ve...Devamını Gör

Surfshark VPN ile çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi geliştirerek zirvelere taşıyın. Surfshark VPN'i bugün kurun ve uygun bir fiyata birinci sınıf bir deneyimin keyfini çıkarın. Dünya çapında 3200 sunucuyu sınırsız cihazda kullanın.

Daha Az Göster

Vypr VPN

Vypr VPN, çoğu VPN uygulamasında olduğu gibi Türkiye VPN ücretsiz kullanım sunuyor ancak bu ücretsiz kullanımın son derece sınırlı olması, bu VPN uygulamasını direkt olarak ücretli sınıfında değerlendirilmesine yol açıyor. İsviçre’de kurulan Vypr VPN, internet gizliliğinin temel bir hak olduğuna kanaat getirilerek faaliyetlerine başlayan bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

VYPR VPN’in en iyi özelliklerinden biri, Hulu, Amazon prime, meta hizmetler ve tabii ki Netflix gibi en iyi medya hizmetleriyle son derece uyumlu olmasıdır. Bununla birlikte, hizmeti nereden aldığınız konusunda sıklıkla aldatıldığınız için oldukça büyük bir olumsuzluk olan sanal konumları kullanır. Bu nedenle Türkiye için en iyi VPN uygulamalarından biri sayılmaz.

Web gizliliği konusunda AES 256 bit şifreleme yöntemini tercih ediyor ve kullanıcı seçimine göre; PPTP, L2TP/IPsec, Chameleon ve OpenVPN gibi şifreleme yöntemleri de tercih edilebiliyor. Yüksek teknolojili faaliyetlerle veya üst düzey grafik işleriyle ilgileniyorsanız, bunu tercih etmezdim.

VyprVPN ile Bahar Fırsatı: 12 Aya Kadar Ücretsiz Üye Olun

VyprVPN, on yıldan fazla bir süredir bir VPN...Devamını Gör

VyprVPN, on yıldan fazla bir süredir bir VPN sağlayıcısı olarak sektörüne liderlik yapıyor. Son teknoloji şifreleme ile VyprVPN, çevrimiçi bağlanırken kullanıcılarına güvenlik ve gizlilik sunuyor.

Daha Az Göster

Pure VPN

Pure VPN, kalitenin değil niceliğin tanımıdır. Bu durumun temelinde ise kullanıcı dostu ve aynı zamanda hem yüksek veri hem de yüksek bağlantı gizliliği gibi unsurlar yer alıyor.

60’tan fazla ülkede 500’den fazla sunucusuyla, rakiplerine kıyasla çok büyük olan çok sayıda lokasyona sahiptir. Ancak hızları gerçekten çok yavaş. Özellikle Avrupa’da çok uzun gecikme süreleri bulunuyor. Open VPN, Stealth, SSTP, IKEv2, PPTP, AES 256 bit ve daha birçok veri şifreleme yöntemi ile maksimum veri gizliliği sağlıyor.

PureVPN hizmetini yalnızca 0,99 dolara, 7 gün deneyin

PureVPN, internet kullanıcılarının sanal bir özel ağ...Devamını Gör

PureVPN, internet kullanıcılarının sanal bir özel ağ (VPN) kullanarak çevrimiçi güvenliklerini ve gizliliklerini güçlendirmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Hong Kong'da faaliyet gösteren şirket, on yılı aşkın süredir VPN hizmetleri sunuyor.

Daha Az Göster

Atlas VPN

Ücretsiz olarak dahi yüksek koruma ve yüksek internet hızı gibi önceliklerle hizmet sağlayan Atlas VPN, oldukça yeni çözümlerden biridir. Ücretsiz olmasına karşın can sıkıcı reklamlar içermiyor ve bilgisayar için vpn ücretsiz sürümünde dahi ferah bir kullanım sağlıyor.

AES-256 şifreleme özelliği, en yüksek güvenlik seviyelerinden biri olan askeri düzeyde güvenlik konusunda oldukça etkilidir. Ülkemiz şartlarında en uygun fiyatlı VPN uygulamalarından biri sayılır.

En sevdiğiniz YouTube videolarının keyfini çıkarabilir ve 90’lı yıllardaki dizilerin bölümlerini yeniden izleyebilirsiniz.

Atlas VPN ile 3 Yıl geçerli indirim kodu (1.39$/ay) + 3 ay Ücretsiz

Avast Secureline VPN

Kullanımı basit, korunaklı, orta derece hızlı ve 19 farklı ülkeden bağlantı kurma özelliği sağlayan Avast Secureline VPN, askeri sınıf AES-256 ile çok güvenli bir seçenek. Avast Antivirüs uygulamasıyla birlikte entegre çalışabilen Secureline VPN, böylelikle cihazlarınızın internetteki kimliklerini koruyor ve cihazınızı virüs gibi tehlikeli yazılımlara karşı da çok daha korunaklı hale getiriyor.

Peki pek çok seçenekten daha güvenliyken neden listemizde bu kadar düşük? Cevap… yavaş, çok yavaş. Netflix, Google TV veya Apple TV gibi diğer akış platformlarıyla başa çıkacak kadar büyük değil. Üzgünüm, Avast SecureLine VPN!

Avast SecureLine VPN ile % 33 indirim fırsatı

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz...Devamını Gör

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz milyonlarca insanı ve işletmeyi koruyan, dünyanın en güvenilir mobil, Mac ve PC güvenliğinin yaratıcısıdır. 30 yılı aşkın bir süre önce kurulan Avast, PC, Mac ve Android için antivirüsün yanı sıra hem ev hem de iş için premium hizmetler içeren portföyüyle siber güvenlik sektörünün öncülerinden biridir.

Daha Az Göster
Avast Premium Security için sınırlı bir süre geçerli % 38 indirim fırsatı

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz...Devamını Gör

Avast Software, güvenlik uygulamalarıyla yüz milyonlarca insanı ve işletmeyi koruyan, dünyanın en güvenilir mobil, Mac ve PC güvenliğinin yaratıcısıdır. 30 yılı aşkın bir süre önce kurulan Avast, PC, Mac ve Android için antivirüsün yanı sıra hem ev hem de iş için premium hizmetler içeren portföyüyle siber güvenlik sektörünün öncülerinden biridir.

Daha Az Göster

ZenMate

Anonim olarak web deneyimine önem veren masaüstü cihaz kullanıcılarının en çok tercih ettikleri VPN uygulamalarının başında ZenMate geliyor. ZenMate, dünyanın en geniş sunucu ağına sahip VPN uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu, yukarıdaki VPN’lere benzemiyor. Sunucuları çoktur ama ne yazık ki her zaman çalışmazlar, bu da sorunludur. Bazı coğrafi engelleri aşabilir, ancak etkili bir şekilde güvenilmezdir.

ZenMate VPN’e 2.22€’ya kayıt olma fırsatı

Dünya çapında 43 Milyondan fazla kullanıcısıyla ZenMate VPN, bir...Devamını Gör

Dünya çapında 43 Milyondan fazla kullanıcısıyla ZenMate VPN, bir Sanal Özel Ağ yazılımıdır. Tüm cihazlarınızı ZenMate ile her yerde koruyun. ZenMate'in uygulamalarını tarayıcılarda, mobil cihazlarda ve masaüstünde kullanabilirsiniz. PC, Mac, iOS, Android, Linux, Amazon FireTV, AndroidTV, Chrome ve çok sayıda işletim sisteminde…

Daha Az Göster

Hola VPN

Hola VPN, tam olarak bir VPN olarak nitelendirilemiyor ancak P2P çalışma mantığıyla, genel olarak özgür internet isteğinizin önemli bir bölümünü karşılıyor. Ücretsiz bir servis olması en önemli özellikleri arasında yer alıyor ve P2P çalışma mantığına sahip olmasına karşın herhangi bir kayıt tutmuyor olması, kullanıcı adaylarını da şaşırtıyor. Ücretsiz sürümü güvenlik konusunda zaafiyetler içeriyor ancak ücretli sürümü çok daha korunaklı bir VPN hizmeti sağlıyor.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

Express VPN

Express VPN, dünyanın en bilinen ve güvenilen VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Gizliliği ön planda tutuyor ve aynı zamanda hıza da önem veriyor. Dünyanın birçok bölgesinde yer alan sunucuları, hız unsurunu çok daha başarılı bir şekilde destekliyor. 256 bit şifreleme, oto kill switch, ayrık tünelleme, ve DNS sızma koruması içeriyor.

Size uygun bir plan seçin ve ExpressVPN’de % 35 Tasarruf Edin
Kupon Kodu Gerektirmiyor
Size uygun bir plan seçin ve ExpressVPN’de % 35 Tasarruf Edin

En iyi VPN programı hangisi?

VPN programlarının en iyisinin hangisinin olduğunun kararını vermek aslında sizde bitiyor. Bu içeriğimizdeki VPN’lerin önce ücretsiz sürümlerini deneyebilir, daha sonra beğenirseniz ücretli sürümlerine geçiş yapabilirsiniz.

En hızlı VPN programı hangisi?

VPN programları çalışma mantıkları gereği bazen yavaş hizmet verebiliyorlar. Bu nedenle bu programların daha üst sürümlerine geçerek daha hızlı bir VPN deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer kullandığınız VPN yavaşsa bu yazımızda size sunduğumuz diğer programlara da şans verebilirsiniz.

Ücretsiz en iyi VPN hangisi?

Bu yazımızda sizlere ücretli ve ücretsiz kullabileceğiniz en iyi VPN programlarını zaten listeledik. En iyisinin hangisi olduğunun kararını vermek size düşüyor.

Hangi VPN daha iyi Android?

Android telefonlarınızda VPN kullanmak, iOS telefonlara göre biraz daha kolay. Android’in özgür dünyası size çok daha fazla uygulamanın kapısını açıyor. Ama kullanırken dikkatli olmanızda da fayda var.

PC için en iyi VPN hangisi ücretsiz?

Bilgisayarınız için en iyi VPN programını bu yazımızda yer alan programları deneyerek bulabilirsiniz.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.