En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

2022 yılında en iyi ihtiyaç kredisi veren banka hangisi?

İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Hayatın size sunduğu diğer her şeyle uğraşırken paranızı yönetmek bazen zor olabilir ve beklenmedik bir fatura ya da durumdaki bir değişiklikle daha da zorlaşabilir. Bu nedenle düşük faizli bir kredi, borçlanmanızı daha uygun fiyatlı tutmanıza yardımcı olabilir.

Eğer hızlı bir nakit desteğine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız; işlerinizi yoluna koymanıza yardımcı olabilecek kredi ürünleri arasında tercih yapabilmeniz adına sizler için bu içeriği hazırladık. İşte bir ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile kendinize en uygun kredi hesaplama yaparak kullanabileceğiniz bu yılın en iyi ihtiyaç kredisi veren banka listesi.

En iyi ihtiyaç kredisi veren banka listesi

Aşağıdaki tablo, sizlere son zamanlarda bankaların sunduğu en iyi ihtiyaç kredisi fırsatları için mevcut en iyi tekliflerini göstermektedir. Kredi çekmeden önce aşağıdaki fırsatlardan birini değerlendirmeniz sizin için iyi olabilir.

Vakıfbank

vakifbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Vakıfbank ile 3.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Vakıfbank müşterilerine 3 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Vakıfbank son zamanlarda müşterilerine %1,55 civarı faiz oranı sunuyor.

Fibabanka

fibabanka banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Fibabanka ile 3.000 TL – 130.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Fibabanka müşterilerine 3 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Fibabanka son zamanlarda müşterilerine %1,59 – %2,05 civarı faiz oranı sunuyor.

Halkbank

halkbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Halkbank ile 1.000 TL – 10.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Halkbank müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Halkbank son zamanlarda müşterilerine %1,71 civarı faiz oranı sunuyor.

CEPTETEB

cepteteb banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

CEPTETEB ile 1.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

CEPTETEB müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

CEPTETEB son zamanlarda müşterilerine %1,85 civarı faiz oranı sunuyor.

ING Bank

ingbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

ING Bank ile 1.000 TL – 500.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

ING Bank müşterilerine 3 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

ING Bank son zamanlarda müşterilerine %1,59 – %1,89 civarı faiz oranı sunuyor.

TEB

teb banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

TEB ile 1.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

TEB müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

TEB son zamanlarda müşterilerine %1,85 civarı faiz oranı sunuyor.

QNB Finansbank

qnb finansbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

QNB Finansbank ile 1.000 TL – 50.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

QNB Finansbank müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

QNB Finansbank son zamanlarda müşterilerine %1,89 civarı faiz oranı sunuyor.

Ziraat Bankası

ziraat bankasi logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Ziraat Bankası ile 1.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Ziraat Bankası müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Ziraat Bankası son zamanlarda müşterilerine %1,94 civarı faiz oranı sunuyor.

Alternatif Bank

alternatifbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Alternatif Bank ile 1.000 TL – 200.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Alternatif Bank müşterilerine 3 – 24 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Alternatif Bank son zamanlarda müşterilerine %1,95 – %2,25 civarı faiz oranı sunuyor.

Enpara

enpara banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Enpara ile 1.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Enpara müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Enpara son zamanlarda müşterilerine %1,99 civarı faiz oranı sunuyor.

ICBC

icbc banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

ICBC ile 1.000 TL – 50.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

ICBC müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

ICBC son zamanlarda müşterilerine %2,01 – %2,07 civarı faiz oranı sunuyor.

Akbank

akbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Akbank ile 1.000 TL – 500.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Akbank müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Akbank son zamanlarda müşterilerine %2,03 – %2,49 civarı faiz oranı sunuyor.

Türkiye İş Bankası

turkiye is bankasi banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Türkiye İş Bankası ile 3.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Türkiye İş Bankası müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Türkiye İş Bankası son zamanlarda müşterilerine %2,20 civarı faiz oranı sunuyor.

Fastpay

fastpay banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Fastpay ile 1.000 TL – 200.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Fastpay müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Fastpay son zamanlarda müşterilerine %2,32 civarı faiz oranı sunuyor.

Denizbank

denizbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Denizbank ile 1.000 TL – 200.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Denizbank müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Denizbank son zamanlarda müşterilerine %2,52 civarı faiz oranı sunuyor.

N Kolay

nkolay banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

N Kolay ile 2.000 TL – 40.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

N Kolay müşterilerine 3 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

N Kolay son zamanlarda müşterilerine %2,49 civarı faiz oranı sunuyor.

GarantiBBVA

garanti bbva banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Garanti BBVA ile 1.000 TL – 500.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Garanti BBVA müşterilerine 3 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Garanti BBVA son zamanlarda %2,49 – %2,94 arası faiz oranı sunuyor.

Şekerbank

sekerbank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Şekerbank ile 1.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Şekerbank müşterilerine 3 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Şekerbank son zamanlarda %2,50 arası faiz oranı sunuyor.

Yapı Kredi

yapikredi banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Yapı Kredi ile 1.000 TL – 500.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Yapı Kredi müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Yapı Kredi son zamanlarda müşterilerine %2,59 – %2,94 civarı faiz oranı sunuyor.

Odeabank

odeabank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

Odeabank ile 1.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

Odeabank müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

Odeabank son zamanlarda müşterilerine %2,73 civarı faiz oranı sunuyor.

AnadoluBank

anadolubank banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

AnadoluBank ile 1.000 TL – 100.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

AnadoluBank müşterilerine 1 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

AnadoluBank son zamanlarda müşterilerine %2,79 civarı faiz oranı sunuyor.

HSBC

hsbc banka logo İster yeni bir şey satın almak için, ister aniden oluşan para ihtiyacınız için olsun en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasına çıkmış ve banka kredi faiz oranları seçenekleri arasında kafanız karışmış olabilir. Zaman zaman çoğumuz kendimizi para sıkıntısı çekerken ve maddi yardım ararken bulabiliriz. Mali açıdan iyi bir yerde olsanız bile, örneğin bir aile tatili veya bazı ev tadilatları için kenara biraz para ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi, finansal yardım almanın hızlı ve kullanışlı bir yolu olabilir. Ancak bu, hafife alınmaması gereken bir karardır.

Kredi Tutarı

HSBC ile 1.000 TL – 50.000 TL arasında ihtiyaç kredi çekebilirsiniz.

Kredi Vadesi

HSBC müşterilerine 3 – 36 Ay arasında ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Faiz Oranı

HSBC son zamanlarda müşterilerine %2,99 civarı faiz oranı sunuyor.

Araştırmalarımıza göre son zamanların en iyi ihtiyaç kredisi veren bankası %1,55 faiz oranı ile Vakıfbank oluyor.


İhtiyaç Kredisi Nedir?

Düşük faizli ihtiyaç kredisi, düşük faiz oranı sunan ve borçlanmayı daha uygun hale getiren bir kredidir. Bununla beraber hesabınıza hızlı bir şekilde para çekmenin de harika bir yoludur. Seçtiğiniz en iyi ihtiyaç kredisi veren banka üzerinden onay aldıktan sonra, paranız genellikle anında ya da birkaç saat içinde size gelir.

Faiz oranı düşükse, aylık ödemeleriniz daha düşük olur ve genel olarak daha az faiz ödersiniz. Düşük faizli bir kredi almak için, büyük olasılıkla, iyi bir kredi geçmişi ile birlikte güçlü bir kredi skoruna ihtiyacınız olur. Bunun dışında düşük faizli kredi almak için birçok faktör vardır. Size sunulan faiz oranı genellikle aşağıdakilere bağlı olacaktır:

  • Çekmek istediğiniz kredi tutarı
  • Çekmek istediğiniz kredi için ödeme vadesi
  • Geliriniz ve bankadaki mali geçmişiniz
  • Kredi skorunuz — puanınız ne kadar iyiyse, en ucuz kredilere hak kazanma şansınız o kadar artar

Her zaman, gelirinizin izin verdiği kadar kredi çekip, bu kredileri hızlı bir şekilde kapatmaya öncelik vermeye çalışmalısınız. Geciken eksik ödemeler kredi skorunuza çok zarar verebilir ve bu durum size uzun vadede daha maliyetli olabilir.

En iyi düşük faizli kredi nasıl bulunur?

En iyi ihtiyaç kredisi veren banka ve en iyi düşük faizli krediyi bulmak aslında biraz da size bağlı. Çoğu kredide olduğu gibi, kredi skorunuz hak ettiğiniz faiz için önemli bir faktör olacaktır. En iyi kredi oranları genellikle sadece kredi notu iyi olanlara sunulur. İyi kredi skorları, daha düşük oranlara yol açar ve size en ucuz kredileri alma şansını verir. Eğer kredi skorunuz kötüyse, düşük faizli kredi almanız zor olacaktır. Ancak yine de kötü bir oranda ihtiyaç kredisi almak mümkündür.

Düşük faizli kredi bulmanın bir diğer yolu da daha az vade seçmektir. Kredi vadeniz ne kadar uzun olursa, her ay o kadar az ödersiniz, ancak muhtemelen genel olarak daha fazla faiz ödersiniz.

Bunun dışında çalıştığınız bankada maaş müşterisiyseniz genellikle size daha iyi oranlarda kredi imkanları sunarlar. Fakat bazen en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırması yapmak ve düşük faizli krediler bulmak her zaman en iyi seçenek olmayabilir. Eğer sadece küçük bir miktar borç ihtiyacınız varsa bir kredi kartı almak, kredi çekmekten daha iyi ve daha ucuz olabilir. Bunun için en çok mil kazandıran kredi kartları ve öğrenci kredi kartları yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Ne kadar borç alabileceğinizi ve geri ödeme gücünüzün olup olmadığını öğrenmek için biraz zaman ayırmaya çalışın. Bunun için bu içeriğimizdeki en iyi ihtiyaç kredisi veren banka listesini inceleyebilirsiniz.

Kredi başvurusu kredi notumu etkiler mi?

Bir bankada kredi başvurusunda bulunduğunuzda genellikle bir kredi notu kontrolü gerçekleşir. Bankalar başvurunuzu onaylayıp onaylamamaya karar verirken, kredi raporunuza mutlaka göz atacaktır. Bu durum genellikle kredi notunuzu etkiler. Çünkü eğer bir bankadan kredi çekerken ret alırsanız ve bunu farklı bankalardan arka arkaya yaparsanız, büyük ihtimalle kredi skorunuz olumsuz etkilenecektir ve bir sonraki kredi işleminize etki edecektir. Krediniz çıktığında da kredi skorunuz etkilenir ama düzenli ödeme yaptığınızda ve borcunuzu zamanında ödediğinizde tam tersi kredi skorunuz daha da yükselecektir. Kredi notuyla ilgili detaylı bilgiyi ilgili içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kredi için çok sayıda başarısız başvurunuz varsa, raporunuzda bırakılan kredi kontrol bilgileri kredi puanınıza zarar verebilir. Bankalar bunları görecek ve finansal zorluklar yaşadığınızı veya borçlarınızı geri ödeyemeyeceğinizi düşünecektir. Bu nedenle bütün kredilere başvurmadan önce en iyi ihtiyaç kredisi veren banka araştırmasını doğru yapıp, en mantıklı seçeneğe bir kez başvurmalısınız.

Kredi borcumu nasıl öderim?

Kredinizi aldıktan sonra nasıl yöneteceğinizi bilmek çok önemlidir. Geri ödemelerinizi zamanında ve doğru miktarda yapmanız, kredi konusunda harika bir iş çıkardığınız anlamına gelir. Bir kredi çekerken, bankalarla geri ödemeleri ne kadar süreyle yapmanız gerektiğine dair bir anlaşma yaparsınız. Bu genellikle 1 ila 5 yıl arasında olur ve borçlarınızı bu tarihler arasında her ay taksitler halinde geri ödemeniz gerekir. Bu taksitlerin tutarı, ödünç aldığınız miktara, vade uzunluğuna ve faiz oranına bağlı olacaktır.

Kredi borcunuzu beklenenden daha erken ödeyebilecek kadar şanslıysanız, bankanızdan erken kredi ödeme tutarı olarak adlandırılan tutarı geri isteyebilirsiniz. Bu sayede kredinizi erken kapatarak ödediğiniz faizin bir kısmını geri alabilirsiniz. Fakat bankalar kredinizin ilk taksitlerinde sizlerden önce faiz tutarlarını tahsil ettiği için; erken ödeme yapmak her zaman avantajlı olmayabilir. Erken ödeme yapmadan önce bu konuya dikkat etmenizde dayda var.

Borçlarınızı ödeyemiyorsanız vadenizi uzatmak veya kredinizi yapılandırmak için bankanızla iletişime geçmenizde fayda var. Mevcut kredi şartlarınızı büyük ihtimalle değiştiremeyebilirsiniz, ancak size daha uygun olan yeni bir anlaşma teklif edebilirler.


Ne olursa olsun kredi veren bankalar?

Bankalar kredi verirken birçok kriteri değerlendirir ve ödeme sıkıntısı yaşatacak kişilere kredi vermekten çekinir. Ayrıca bu durum Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından da bir standarta oturtulmuştur ve bankaların kredi verme koşulları kriterlere bağlanmıştır. Bu nedenle bankalar ne olursa olsun kredi vermez.

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka hangisi?

Araştırmalarımıza göre son zamanların en iyi ihtiyaç kredisi veren bankası %1,55 faiz oranı ile Vakıfbank oluyor.

En kolay kredi veren banka hangisi?

Her ne kadar bu durum kredi notunuz ve finansal geçmişinizle ilgili olsa da bazı bankaların daha kolay kredi dağıttığı bir gerçek. Özellikle Enpara, CEPTETEB ve N Kolay gibi dijital bankalar müşterilerine kredi verme konusunda daha esnek olabiliyor. Ayrıca maaş müşterisi olduğunuz banka da genellikle size en kolay kredi veren banka olabilir.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Her bankanın güncel sunduğu kredi faiz oranları zaman zaman değişmektedir. Kuponigo’daki bu sayfada sizlere bankaların en güncel tekliflerini sunmaya çalışıyoruz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Yorumunuzu Bırakın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun