Ekstra kazandıran en iyi kripto para uygulamaları

Günümüz dünyasının yeni trendi artık kripto paralar. Her geçen gün artan kripto borsa çılgınlığına dahil olmayan kişi neredeyse kalmadı gibi. Özellikle şimdilerde para yatıran kişiler, gelecekte çok karlı çıkabilir. Fakat bu kazanç ortamında tuzağa düşmemek için kripto para aldığınız hizmeti iyi seçmeniz gerekiyor. Diğer türlü dolandırılma olasılığınız oldukça yüksek.

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, DeFİ gibi dünyaca ünlü kripto paralara yatırım yapmak en güvenli yol. Bu nedenle her gün yenisi çıkan kripto paralara yatırım yaparken çok büyük risk alacağınızı hatırlatmak isteriz. Bizim yeni başlayanlara tavsiyemiz daha çok ünlü olan borsalara ufak miktarlarla katılmanız ve işleyişi görmeniz. Ardından kendinize güvendiğinizde yatırım miktarını da artırabilirsiniz.

Bizler de sizler için araştırdık ve dünyada en çok kullanılan kripto para uygulamalarını listeledik. Üstelik listelerden de elbette kupon kodu ve indirimleri unutmadık. Aşağıdaki listeden üye olabilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

CoinGate ile kriptolarla dünyaca ünlü markalardan % 10 indirimli hediye kartı fırsatı
Fırsat
CoinGate ile kriptolarla dünyaca ünlü markalardan % 10 indirimli hediye kartı fırsatı

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme...Devamını Gör

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak entegre etmek isteyen şirketler için ödeme çözümleri geliştirmek olan CoinGate; ayrıca sizlere kripto parayla satılan geniş bir hediye kartı envanteri sunuyor. Kripto paralarınızı CoinGate hediye kuponu mağazasında % 10 daha değerli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Az Göster
% 1,5 BTC
Wirex ile harcadıkça BTC'de % 1,5 kazanma fırsatı
Davet Kodu
Wirex ile harcadıkça BTCde % 1,5 kazanma fırsatı

Wirex ile sorunsuz bir şekilde Bitcoin...Devamını Gör

Wirex ile sorunsuz bir şekilde Bitcoin, Litecoin, XRP, Ethereum, GBP, EUR ve USD satın alın, saklayın ve takas edin. Wirex Visa kartını kullanarak kripto paranızı geleneksel para birimlerine dönüştürün ve harcayın. Ayrıca CryptobackTM ödül programı ile mağaza içi satın alımlarda % 0,5 BTC kazanabilirsiniz.

Daha Az Göster
coinbase
Kupon Kodu
Coinbase ile 39 dolara kadar kripto para kazanma fırsatı

Dünya çapında 32 ülkede 25 milyondan fazla kullanıcısı...Devamını Gör

Dünya çapında 32 ülkede 25 milyondan fazla kullanıcısı olan dünyanın en büyük kripto para cüzdanıdır. Coinbase: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ve daha fazlası gibi kripto para birimlerini güvenli bir şekilde satın almanızı, saklamanızı ve satmanızı sağlar.

Daha Az Göster
Bu Fırsatı Paylaşın

FIrsatlardan Haberdar Olun

Ücretsiz bültenimize abone olmak için e-posta adresinizi aşağıya girebilirsiniz. Size en güncel fırsatları göndermeye çalışacağız.

Leave a Reply

ÇiçekSepeti [CPI] TR