En hızlı domain transferi nasıl yapılır? Alan adı transferi nedir?

Domain transferi nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız, büyük ihtimalle siz de kullanmak istediğiniz domain adının daha önceden başkası tarafından alındığını fark ettiniz. Bu ve benzeri bir durumla karşılaşıldığında ilk iş olarak alan adının sorgulanması gereklidir. Bunun yanı sıra alan adını transfer eden kullanıcıları da bulmak isteyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz domaini kullanma şansı elde edebilirsiniz.

En hızlı alan adı transfer sorgulaması için en doğru sonuçlara kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bu platformlar sayesinde gerçek hizmeti alacaksınız. Oldukça hızlı ve doğru bir hizmet sunan bu servisler, alan adı ile alakalı olarak aklınızda yer alan bütün soruların cevabını en net biçimi ile veriyor. Rekabetçi bir anlayışın hâkim olduğu günümüzde ayakta kalabilmek için mutlaka teknolojiden ve getirilerinden yararlanmak şart. İnternetin milyonlarca kullanıcıya sahip olması değerlendirilebilir bir ortam yaratıyor.

Bu ortam içerisine girmek daha fazla insana ulaşmak ve hizmet sunmak anlamına geliyor. Sizde bunu yaşarken alan adı ile alakalı bütün sorunlarını kolay yoldan çözebileceksiniz. İşte alan adı satışı da yapan hosting şirketlerinin en güncel fırsatları;

LimonHost hosting paketlerinde % 80’e varan indirim kampanyası

LimonHost, 2009 yılında en ileri bulut teknolojilerini müşterileriyle...Devamını Gör

LimonHost, 2009 yılında en ileri bulut teknolojilerini müşterileriyle buluşturarak işlerini hızlandırmak ve büyüme hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla başladığı yolculuğuna aynı heyecan ve tutkuyla devam ediyor. Bulut Servisleri, Barındırma Hizmetleri ve Teknoloji danışmanlığı alanlarında hizmetlerini genişleterek, AWS ve Microsoft gibi konusunda lider firmalarla yaptığı stratejik iş ortaklıkları ile gücüne güç katıyor.

Daha Az Göster
Bluehost’ta WordPress hosting alımlarınızda geçerli özel fırsatlar

2 milyondan fazla web sitesine güç veren Bluehost, en üst düzey...Devamını Gör

2 milyondan fazla web sitesine güç veren Bluehost, en üst düzey WordPress platformunu sunar. WordPress için ayarlanmış, tek tıklamayla kurulum, ÜCRETSİZ alan adı, e-posta, FTP ve daha fazlasıyla birlikte WordPress merkezli panolar ve araçlar sunuyor.

Daha Az Göster
% 10 indirim
Domain.com’da alan adı, hosting, SSL ve e-posta alımlarında geçerli % 10 indirim kodu

Domain.com, ICANN tarafından akredite edilmiş domain, web hosting...Devamını Gör

Domain.com, ICANN tarafından akredite edilmiş domain, web hosting, e-posta, SSL sertifikası, tasarım ve e-posta pazarlaması dahil olmak üzere web siteleri oluşturmak ve pazarlamak için eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunan bir platformdur.

Daha Az Göster
WP Engine Hosting planlarında yıllık alımlarda 5 ay ücretsiz kupon kodu

WP Engine; Yönetimli WordPress hosting, e-Ticaret çözümleri ve...Devamını Gör

WP Engine; Yönetimli WordPress hosting, e-Ticaret çözümleri ve WordPress çözümü dahil kurumsal teklifleriyle her büyüklükteki şirketler ve ajanslar için dünya çapında 1,5 milyon dijital deneyime güç sağlar.

Daha Az Göster
Kinsta Hosting planlarında yıllık alımlarda 2 ay indirim fırsatı

Kinsta, statükoyu değiştirmek amacıyla 2013 yılında kuruldu...Devamını Gör

Kinsta, statükoyu değiştirmek amacıyla 2013 yılında kuruldu. Dünyanın en iyi WordPress barındırma platformunu oluşturmak için yola çıkan Kinsta, Yönetimli WordPress hosting performansını bir sonraki düzeye taşıyor. Google Cloud Platform ve ışık hızındaki premium katman ağı tarafından desteklenen WordPress kullanıcıları, dünya çapındaki 25 veri merkezi arasından seçim yapabilir. Küçük bloglardan, Fortune 500 müşterisine kadar her tür siteyi barındırıyor. 25 veri merkezi aracılığıyla dünya çapında 128 ülkeden binlerce müşteriye hizmet veriyor.

Daha Az Göster

Bilgisayar teknolojileri son zamanlarda hayatımızda yer alan ve faal olarak kullandığımız şeylerden biri. Önceleri çok pahalı olan bu teknolojiler geçen zaman ile birlikte ucuzladı ve artık hemen her masa başında kullanılmaya başladı. Bilgisayarlar ile birlikte gelen internet olanakları ise bu teknolojiyi daha da ileriye götürdü. Günümüzde internet aracılığı ile birçok işlem yapmak olanaklı hale geldi. Aynı zamanda internetin oldukça fazla kullanıcıya sahip olması birçok sektörü bu alana itiyor. Günümüzde birçok kurum ve kuruluşun yanı sıra resmi dairelerde dâhil olmak üzere internet üzerinden hizmet veriyor. İnternet ortamında yer alabilmek için mutlaka bir web adresi bulunmalı. Bunun için en doğru hosting ve en doğru alan adı gerekli. 

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu Fırsatı Paylaşın
Default image
Kuponigo
Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.
Articles: 20

Leave a Reply