Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

Avrupa Yakası'nın en çok turist alan alışveriş merkezlerinden biri olan Cevahir Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi ve bilmeniz gerekenler.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Avrupa Yakası’nın en çok turist alan alışveriş merkezlerinden biri olan Cevahir Alışveriş Merkezi; 2005 yılından beri Şişli Mecidiyeköy’deki merkezi konumuyla, 300’den fazla mağaza ve markaya ev sahipliği yapıyor. Kampanyalarıyla indirimli alışveriş olanakları yaratan müşteri odaklı mağazaları, fiyat performans ürünleriyle her kesime hitap ediyor. Yemekten giyime, oyuncaktan mücevherata kadar uzanan geniş kategori yelpazesi Cevahir Alışveriş Merkezi rakiplerinin karşısında güçlendiriyor.

Ürün ve marka çeşitliliğiyle göz dolduran alışveriş merkezi 6 katlı geniş bir alana sahiptir. Cevahir‘in popüler mağazaları arasında Zara, Koçtaş, Teknosa, Boyner, Marks&Spencer gibi markalar bulunuyor. Elektronik ev aletleriyle birlikte yaşam ürünleri için Miele, Jumbo, Arçelik, Karaca, English Home, Madame Coco ve diğer benzer mağazalar da Cevahir Alışveriş Merkezi’nde sizler için sayısız alternatiflerle tercih imkânı sağlıyor. 

Öneri İçerik
150+ İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi – En İyi AVM’ler

Bir araya getirdiğimiz benzersiz İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi ile İstanbul'daki 150'nin üzerinde alışveriş ortamını keşfedin. Modadan elektroniğe, perakende terapisinde kendinizi şımartmak için mükemmel bir yer bulun.

Şimdi Okuyun

Cevahir Alışveriş Merkezi 11 salonlu Cinemaximum sinemalarıyla hem yetişkinlere hem de çocuklara vizyondaki en yeni filmleri kaçırmadan izleyebileceği bir ortam sağlıyor. Tiyatro salonunda ise zaman zaman Devlet Tiyatrosu’nun oyunlarını izlemek mümkün.

AVM aynı zamanda özel günler için düzenlenen etkinlikler ve sosyal kültür programlarıyla da güncel gelişmeleri ziyaretçilerine aktarıyor. Kuaför, eczane, terzi gibi hizmetleriyle de tüm ihtiyaçların karşılandığı Cevahir AVM, her gün 10.00 – 22.00 saat aralığında sporseverleri Macfit spor merkezinde buluşturuyor. Ayrıca alışveriş merkezinde yer alan bir diğer etkinlik alanı olan İstanbul Cevahir Çocuk Kulübü de, yetişkinlerin alışveriş sürelerinde çocuklara eğlenceli vakitler geçirme imkânı sunuyor. 

Cevahir Alışveriş Merkezi; metrobüs, metro ve otobüsler ile ulaşılabilecek bir lokasyondadır. Metrobüs tercih eden ziyaretçiler için Mecidiyeköy metrobüs durağı, metro tercih edecek ziyaretçiler için Şişli-Mecidiyeköy metro durağı AVM’ye oldukça kısa mesafededir. Bunların yanı sıra 2500 araçlık kapasitesiyle özel araçlara alan tanıyan otoparkıyla da ziyaretçilerini karşılayabiliyor.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Rahat ve lüks alışveriş deneyiminden yararlanılan Cevahir AVM’de ilgili çalışanlar ve personeller sayesinde memnuniyet oranı artarak yükselmeye devam ediyor.

Cevahir Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 25G, 26B, 27T, 29Ş, 30M, 46T, 46Ç, 48H, 48N, 49, 49A, 49B, 49G, 49GB, 49K, 49M, 49Y, 54E, 54K, 54Ç, 54ÖR, 55, 59A, 59K, 59N, 59R, 64Ç, 65G, 66, 74, 74A, 77, 77A, 252, 256, DT2, HM3, HM4 (Şişli Merkez Durağı)

Otobüs: İstanbul’un dört bir yanından tabelasında Mecidiyeköy ya da Şişli gördüğünüz tüm otobüsleri kullabilirsiniz.

Metrobüs: Mecidiyeköy İstasyonu

Metro: M1 Yenikapı – Hacıosman Metrosu (Şişli-Mecidiyeköy İstasyonu), M7 Mecidiyeköy – Mahmutbey Metrosu (Mecidiyeköy İstasyonu)

Adres: 19 Mayıs, Büyükdere Cd. No:22, 34360 Şişli/İstanbul

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir