Abone Olun & Tasarruf Edin

Cevahir Alışveriş Merkezi

Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

Avrupa Yakası'nın en çok turist alan alışveriş merkezlerinden biri olan Cevahir Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi ve bilmeniz gerekenler.


Avrupa Yakası’nın en çok turist alan alışveriş merkezlerinden biri olan Cevahir Alışveriş Merkezi; 2005 yılından beri Şişli Mecidiyeköy’deki merkezi konumuyla, 300’den fazla mağaza ve markaya ev sahipliği yapıyor. Kampanyalarıyla indirimli alışveriş olanakları yaratan müşteri odaklı mağazaları, fiyat performans ürünleriyle her kesime hitap ediyor. Yemekten giyime, oyuncaktan mücevherata kadar uzanan geniş kategori yelpazesi Cevahir Alışveriş Merkezi rakiplerinin karşısında güçlendiriyor.

Ürün ve marka çeşitliliğiyle göz dolduran alışveriş merkezi 6 katlı geniş bir alana sahiptir. Cevahir‘in popüler mağazaları arasında Zara, Koçtaş, Teknosa, Boyner, Marks&Spencer gibi markalar bulunuyor. Elektronik ev aletleriyle birlikte yaşam ürünleri için Miele, Jumbo, Arçelik, Karaca, English Home, Madame Coco ve diğer benzer mağazalar da Cevahir Alışveriş Merkezi’nde sizler için sayısız alternatiflerle tercih imkânı sağlıyor. 

[lasso ref=”150-stanbul-alveri-merkezleri-listesi-en-yi-avmler” id=”50476″ link_id=”4569″]

Cevahir Alışveriş Merkezi 11 salonlu Cinemaximum sinemalarıyla hem yetişkinlere hem de çocuklara vizyondaki en yeni filmleri kaçırmadan izleyebileceği bir ortam sağlıyor. Tiyatro salonunda ise zaman zaman Devlet Tiyatrosu’nun oyunlarını izlemek mümkün.

AVM aynı zamanda özel günler için düzenlenen etkinlikler ve sosyal kültür programlarıyla da güncel gelişmeleri ziyaretçilerine aktarıyor. Kuaför, eczane, terzi gibi hizmetleriyle de tüm ihtiyaçların karşılandığı Cevahir AVM, her gün 10.00 – 22.00 saat aralığında sporseverleri Macfit spor merkezinde buluşturuyor. Ayrıca alışveriş merkezinde yer alan bir diğer etkinlik alanı olan İstanbul Cevahir Çocuk Kulübü de, yetişkinlerin alışveriş sürelerinde çocuklara eğlenceli vakitler geçirme imkânı sunuyor. 

Cevahir Alışveriş Merkezi; metrobüs, metro ve otobüsler ile ulaşılabilecek bir lokasyondadır. Metrobüs tercih eden ziyaretçiler için Mecidiyeköy metrobüs durağı, metro tercih edecek ziyaretçiler için Şişli-Mecidiyeköy metro durağı AVM’ye oldukça kısa mesafededir. Bunların yanı sıra 2500 araçlık kapasitesiyle özel araçlara alan tanıyan otoparkıyla da ziyaretçilerini karşılayabiliyor.

Rahat ve lüks alışveriş deneyiminden yararlanılan Cevahir AVM’de ilgili çalışanlar ve personeller sayesinde memnuniyet oranı artarak yükselmeye devam ediyor.

Cevahir Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 25G, 26B, 27T, 29Ş, 30M, 46T, 46Ç, 48H, 48N, 49, 49A, 49B, 49G, 49GB, 49K, 49M, 49Y, 54E, 54K, 54Ç, 54ÖR, 55, 59A, 59K, 59N, 59R, 64Ç, 65G, 66, 74, 74A, 77, 77A, 252, 256, DT2, HM3, HM4 (Şişli Merkez Durağı)

Otobüs: İstanbul’un dört bir yanından tabelasında Mecidiyeköy ya da Şişli gördüğünüz tüm otobüsleri kullabilirsiniz.

Metrobüs: Mecidiyeköy İstasyonu

Metro: M1 Yenikapı – Hacıosman Metrosu (Şişli-Mecidiyeköy İstasyonu), M7 Mecidiyeköy – Mahmutbey Metrosu (Mecidiyeköy İstasyonu)

Adres: 19 Mayıs, Büyükdere Cd. No:22, 34360 Şişli/İstanbul

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

İstanbul'dan Londra'ya gelir gelmez, tasarruf yapmanızı sağlayacak ekonomik ipuçları ve püf noktalarıyla dolu bir web sitesi olan Kuponigo'yu kurdum. Web geliştirme ve tasarım konusundaki yeteneğimle güzel ve işlevsel web siteleri hazırlarken, yazılarımla da insanlara tasarruf etmeleri için güç veriyorum. Klavyeye yapışmadığım zamanlarda, daha az sıradan bir hayata denk geleceksiniz - belki arada sırada şehirden kaçmak ya da söylenen bir iki Eurovision marşı.

Düşüncenizi Paylaşın