En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.


İnternetten anket doldurarak para kazanma siteleri

İnternetten anket doldurarak para kazanma siteleri evdeki vakti nakde dönüştürmenin en iyi yollarından biri olarak bireylerin karşılarına çıkıyor. Pandemi hayatımıza girdiğinden beri evde yapılabilecek aktiviteler konusunda sınırlar her geçen gün genişliyor ancak evde vakit geçirmek zorunda kalan her bireyin aklının bir köşesinde evdeki boş vakti evden para kazanma uygulamaları ile nakde dönüştürme fikri kurcalıyor.

Sizlere sorulan sorular karşılığında fikriniz üzerinden para kazanabileceğimiz uygulamalar ile internet üzerinden gerek Türk lirası gerekse döviz kazanmanız mümkün. Anket doldurarak para kazanma siteleri bu kolaylığı açısından online para kazanma yöntemlerinin başında geliyor. Peki, bu platformlar neler? Ne gibi hizmetler sağlıyorlar? Online anket doldurarak para kazanma konusunda kimlerin hangi platformu seçmeleri gerekiyor? Bu yazımızda bu sorularınıza cevap niteliğinde olacak olan yurt dışı merkezli internetten anket doldurarak para kazanma siteleri listesini hazırladık.

Bu arada Kuponigo Türkiye bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca sosyal medyadan takip edebilir ve e-mail bültenimize abone olabilirsiniz.

İnternetten anket doldurarak para kazanma siteleri

Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards edited

Google Opinion Rewards, Türkçe adıyla “Google Ödüllü Anketler” olarak bilinen bir anket doldurarak para kazanma uygulaması olarak hizmet veriyor. Sistem gayet basit bir şekilde işliyor ve uygulamayı indirerek ya da direkt olarak masaüstü site üzerinden anket doldurma işlemleri yapılabiliyor. Türkiye ve daha birçok ülkede aktif bir şekilde çalışıyor. 18 yaş ve üzeri olan her birey, Google Ödüllü Anketler uygulaması üzerinden para kazanabiliyor. Uygulamanın öne çıkan özellikleri ise şu şekilde potansiyel kullanıcıların karşısına çıkıyor:

 • Türkçe olarak anket doldurma işlemi yapılabiliyor.
 • Mobil uygulama ile kullanım söz konusu iken, kullanıcılar sistem içerisinde sadece anket doldurma işlemi yapıyor. 
 • Google Ödüllü Anketler uygulaması Paypal üzerinden ödeme yapıyor. Türkiye’deki kullanıcılar her ne kadar Paypal’ı kullanamasalar da çeşitli yöntemler ile Paypal hesabı edinip ödeme alınması söz konusu oluyor.
 • Para çekebilmeniz adına hesabınızda 2 USD’nin birikmesi yeterli oluyor. 

Yandex Toloka

Yandex Toloka edited

Dünyanın en çok tercih edilen arama motorlarından biri olan Yandex, internet kullanıcılarına Yandex Toloka üzerinden çeşitli ve basit görevler veriyor. Görevleri yerine getiren kullanıcılar ise görev başı cüzi miktarlarda para kazanıyor. Görevler ve ücretleri farklılık gösterebilirken, genel anlamda her kullanıcının kolayca yapabileceği görevler sunuyor. Yandex Toloka şu özellikleriyle öne çıkıyor:

 • Yandex Toloka Türkçe dil seçeneği ile kullanılabiliyor.
 • Saha görevleri, bilgilerin internet üzerinde taranması, çeşitli arama motoru sonuçlarının karşılaştırılması ve arama sonuçlarının sorgularla uygunluğunun değerlendirilmesi gibi görevler ile para kazanılmasını sağlıyor.
 • Paypal, Skrill,YooMoney, Papara ve Payoneer ile ödeme alınabiliyor.
 • Görev başına 0,01 ila 0,08 USD arasında ücret alınabiliyor. Bazı durumlarda görevin türüne göre bu ücretin çok daha yüksek seviyelere çıkması söz konusu olabiliyor.
Görev yaparak para kazanabileceğiniz Yandex Toloka için arkadaş davet kodu
Görev yaparak para kazanabileceğiniz Yandex Toloka için arkadaş davet kodu

Yandex Toloka uygulamasında ilk üyelikte geçerli ekstra puan kazanmak...Devamını Gör

Yandex Toloka uygulamasında ilk üyelikte geçerli ekstra puan kazanmak için üye olurken Kuponigo davet kodunu girebilirsiniz. Yandex Toloka, basit görevleri tamamlayarak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Eve dönüş yolunda veya dışarıda yürürken web sayfası içeriğini değerlendirebilir veya bir haritanın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Bu görevler için özel bir bilgi gerekmez. Ücretli görevleri gerçekleştirebilir veya sadece sevdiklerinizi yapabilirsiniz. Bir kuruluşun iletişim bilgilerini kontrol etmeyi tercih ederken, diğerleri arama sonuçlarının belirli bir arama sorgusu ile eşleşip eşleşmediğini kontrol etmeyi tercih edebilirsiniz. Kazançlarınız, talepte bulunanın görevi kabul etmesinden hemen sonra Toloka hesabınıza yatırılır. Kazançlar dolar olarak ödenir ve bunları Papara aracılığıyla nakde çevirebilirsiniz.

Daha Az Göster

Toluna

Toluna mockup edited

İnternetten anket doldurarak para kazanma siteleri içerisinde Toluna da anket doldurma konusunda farklı seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Toluna, anket doldurma gibi bir şekilde kazanç elde etmenin yanında, bazı sorulara cevap vermenizi de istiyor. Buraya tıklayıp üye olduktan sonra anketlere verdiğiniz cevaplar, sorulara verdiğiniz cevaplar ve diğer eylemleriniz ise Toluna üzerinden puan kazanmanıza olanak sağlıyor. 2000 yılından bu yana benzer niteliklerde hizmet veren Toluna, ülkemizde az bilinen ancak en çok fayda sağlayan anket uygulamaları arasında yer alıyor. Nakitten çok hediye puanı, kartı veya kuponu almanıza olanak sağlayan bu anket doldurma uygulamasının aşağıdaki özellikleriyle potansiyel kullanıcılarına göz kırpıyor:

 • Anket doldurma işlemleri ve sitenin kullanımı konusunda Türkçe dil seçeneği bulunuyor.
 • İnternet adresi üzerinden, Android veya IOS uygulamaları üzerinden de kazanç sağlayan etkinliklere katılım sağlanabiliyor.
 • Nakit ödeme konusunda şu an için Türkiye’de herhangi bir yöntem bulunmuyor. Kullanıcılar anket doldurarak, sorulara cevap vererek ve diğer etkinliklerle Toluna üzerinden puan kazanabiliyorlar. Kazanılan puanlar ise Toluna ile anlaşmalı olan platformlarda kupon olarak kullanılabiliyor. Öte yandan; hediye kartı, çekiliş bileti ve e-hediye kartı gibi puan harcama seçenekleri de sunuluyor.
 • 25.000 ila 100.000 puan aralığında hediye kartları bulunuyor. Örnek; 25.000 puan çeşitli platformlarda 25 TL gibi bir bakiye veyahut indirim sağlıyor. 100.000 puan ise 100 TL tutarında bir bakiye ya da indirim sunuyor. 

Zap Surveys

Zap Surveys edited

Anket doldurarak internetten para kazanma konusunda tercih edilebilecek platformlardan biri ise Zap Surveys. Çok fazla zaman almayan, kolay cevaplanabilen ve kullanışlı bir arayüz ile kullanılabilecek bu platform sayesinde, fazla bir dijital beceriye sahip olmadan dahi para kazanmak söz konusu olabiliyor. Zap Surveys şu özellikleriyle öne çıkan internetten para kazanma yolları seçeneklerinden biri oluyor:

 • Platformda İngilizce dil seçeneği öne çıkıyor.
 • Ülkeye göre anketler, logo tasarımlarına dair anketler, birçok konuya dair araştırma anketleri ve diğer anket türleri doldurularak para kazanılabiliyor.
 • Paypal ile nakit ödemesi yapıyor. Bununla birlikte Amazon hediye kartı, Visa hediye kartı ve diğer birçok hediye kartı sayesinde hak edilen tutarlar alınabiliyor.
 • Minimum 25 USD para çekme alt limiti bulunuyor ve ilk anket doldurma işleminiz adına 6,25 USD ödeme yapıyor. Günlük giriş işlemleriniz adına belirli tutarda ödeme yapıyor ve anket başına 0,50 ila 10 USD arasında para kazanılabiliyor. 
Anket doldurarak para kazanma uygulaması Zap Surveys’e üye olurken hediye $6.25 veren arkadaş davet linki
Yalnızca telefonunuzdan aktif edebilirsiniz
Anket doldurarak para kazanma uygulaması Zap Surveys’e üye olurken hediye $6.25 veren arkadaş davet linki

Poll Pay

Poll Pay edited

Anket doldurarak para kazanmak konusunda önemli seçeneklerden biri de Poll Pay olarak biliniyor. Ülkemizde az bilinen bir anket doldurarak para kazanma platformu olsa da global anlamda en popüler platformlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kısa sürede dolduracağınız anketler ile cüzi miktarlarda gelirler elde etmenize olanak sağlıyor. Poll Pay hakkındaki önemli detaylar ise şu şekilde kullanıcıların karşılarına çıkıyor:

 • Platformda İngilizce dili kullanılıyor.
 • Sadece anket doldurma işlemi yapılarak kazanmak mümkün oluyor.
 • Paypal üzerinden ödeme yapıyor veyahut çeşitli platformlarda hediye kartı ile hak edişlerinizi almanıza olanak sağlıyor.
 • Anket başına 0,25 ila 7 USD arasında gelir elde edilebiliyor. Ayrıca influencer olarak veyahut arkadaş davet ederek de önemli gelirler sağlanabiliyor. 
Anket doldurarak para kazanma uygulaması Poll Pay’e üye olurken kazandıran arkadaş davet kodu
Anket doldurarak para kazanma uygulaması Poll Pay’e üye olurken kazandıran arkadaş davet kodu

Basit anketleri yanıtlayarak para ve hediye kartları kazanın. Para...Devamını Gör

Basit anketleri yanıtlayarak para ve hediye kartları kazanın. Para kazanma uygulaması Poll Pay ile evden çalışırken ek gelir olarak para kazanabilirsiniz. Poll Pay, ayırdığınız zaman için sizi gerçekten ödüllendiren anket uygulamalarına öncülük ediyor! Basit soruları yanıtlayan ve fikriniz için ödeme alan milyonlarca kişiye katılın. Poll Pay'i indirim, Kuponigo arkadaş davet kodunu kullanıp ekstra kazanarak kayıt olun ve bugün ikinci maaşınızı kazanmaya başlayın!

Daha Az Göster

Bu arada Kuponigo Türkiye bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca sosyal medyadan takip edebilir ve e-mail bültenimize abone olabilirsiniz.


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Sözleşmesi'ni kabul ediyorum.