İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Rehberi

Anket Doldurarak Para Kazanmak sandığınızdan daha kolay! Anket sitelerini nasıl bulacağınızı ve zamanınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için bu adım adım kılavuzu izleyin.
0 / 5 Puan: 4.33

Puan:

Evden ekstra para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, çevrimiçi anketlerden para kazanmak sizin için uygun bir seçenek olabilir. Sizi zengin etmeyecek olsa da, ekstra gelir sağlayabilir. Ancak, dolandırıcılıktan kaçınmak için dikkatli olmak ve meşru anket siteleri bulmak zorunludur.

Pandeminin vurmasından bu yana ev aktiviteleri arttı. Bununla birlikte, çoğu insan evde para kazanma uygulamalarını kullanarak para kazanmak için neler yapabileceklerini merak ederek zaman geçirir. Soruları cevaplayarak çevrimiçi para kazanmak istiyorsanız, birçok web sitesinde para için çevrimiçi anketler doldurarak para kazanabilirsiniz. İngiltere’deki en iyi ücretli anketler evden tamamlanabilir ve bu süreçte para kazanabilirsiniz.

Çevrimiçi anketler gerçekten ödeme yapıyor mu? Anketleri tamamlayarak para kazanabileceğiniz bir web sitesini nerede bulabilirsiniz? Peki, nedir bu online anket siteleri? Bu soruları cevaplamanın bir yolu olarak, çevrimiçi anketleri doldurarak para kazanabileceğiniz web sitelerinin bir listesini derledik.

Size İngiltere’de para için çevrimiçi anketler sunan en iyi web sitelerinin ve mobil uygulamaların bir listesini sunacağım. Bu makalenin amacı, her bir web sitesinin ne hakkında olduğunu, her sitede ne tür anketlere katılabileceğinizi ve hangi sitelerin en iyi yüksek ücretli çevrimiçi anket seçimine sahip olduğunu açıklamaktır.

Çevrimiçi anketlere başlayın ve bu adımları izleyerek zamanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Ancak anketler arasında mola vermeyi unutmayın, aksi takdirde kendinizi formları doldurma ve düğmeleri tıklama konusunda sonsuz bir döngüde sıkışıp kalmış bulacaksınız! 🙂

En İyi Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Zamanınız ve görüşleriniz için size ödeme yapan birçok meşru anket sitesi vardır. Para için çevrimiçi anketleri doldurmak için en iyi platformlardan bazıları. Bu siteler farklı konularda çeşitli anketler sunar ve nakit, hediye kartları veya diğer ödüllerle ödeme yapar.

Meşru ve zaman ayırmaya değer olduğundan emin olmak için herhangi bir anket sitesine kaydolmadan önce yorumları okuduğunuzdan ve araştırmanızı yaptığınızdan emin olun. İşte sizin için derlediğimiz sitelerden bazıları:

Toluna

Sadece 2 dakikada ücretsiz kaydolun ve hoşgeldin hediyesi olarak 500 bonus puan kazanın @Toluna

Online anketlere katılın ve PayPal, Amazon ve Tesco e-kuponları ile ödüllendirilin. Sadece 2 dakikada ücretsiz kaydolun ve hoşgeldin hediyesi olarak 500 bonus puan kazanın!

500 Bonusu Etkinleştir iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Toluna, kullanıcıların çevrimiçi anketler oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanıyan bir anket yazılımıdır. Toluna, hedefli anketler, kamuoyu anketleri ve müşteri geri bildirim anketleri gibi çeşitli anket türleri sunar. Toluna ayrıca, kullanıcıların anketleri için ödeme almalarına olanak tanıyan yerleşik bir ödeme ağ geçidine sahiptir.

Toluna’nın kullanımı ücretsizdir ve kullanıcılar kendi anketlerini oluşturabilir veya anket doldurarak para kazanma fırsatı için bir hesaba kaydolabilir. Toluna, katılımcıları davet etme, yanıtları izleme ve sonuçları gerçek zamanlı olarak görüntüleme gibi bir dizi özellik sunar. Toluna ayrıca kullanıcılara anketlerinde yardımcı olmak için 7/24 hizmet veren bir destek ekibine sahiptir.

Genel olarak, Toluna, kullanıcılar için çeşitli özellikler ve seçenekler sunan, kullanımı kolay bir anket yazılımıdır. Kullanımı ücretsizdir ve yerleşik ödeme ağ geçidi, anketleriniz için ödeme almanızı mümkün kılar.

Zap Surveys

Zap Surveys davet kodu ile hediye 2$ kazanın ve anket doldurarak kazanmaya devam edin

Zap Surveys ile çevrimiçi para kazanın. Anketlere katılarak çevrimiçi para kazanın! Ücretli anketlerle kendi evinizin rahatlığında para kazanın. Şimdi katılın ve bugün kazanmaya başlayın! Hızlı, kolay ve sorunsuz.

Davet Kodunu Etkinleştir iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Zap Surveys, anket doldurarak para kazanma işlemlerini kolaylaştıran bir mobil uygulamadır. Nakit veya hediye kartlarıyla ödeme alma imkanıyla; kısa, kolay anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca, uzun vadeli anketlere katıldığınız için ödüller de alabilirsiniz. Zap Surveys’i indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

Uygulama, birden fazla platformdan anket alma yeteneği ve kalifiye olmasanız bile katıldığınız için ödül alma seçeneği dahil olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir. Zap Surveys ayrıca, kullanıcıların verilerinin nasıl kullanıldığını kontrol etmelerine olanak tanıyan çeşitli gizlilik özellikleri sunar.

Poll Pay

Poll Pay'de hoşgeldin bonusu almak için bu davet koduyla üye olun @Poll Pay

Poll Pay, internetten para kazanmak isteyen herkes için nihai anket uygulamasıdır. Kullanıcı dostu uygulamaları ile ücretli anketlere katılabilir, pazar araştırması çalışmalarına katılabilir ve Amazon hediye kartları gibi PayPal ve hediye kartları aracılığıyla kullanabileceğiniz para ödülleri kazanabilirsiniz.

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: 2NUCK942HC
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Poll Pay, kullanıcıların para karşılığında anket yapmalarını sağlayan çevrimiçi bir anket platformudur. Platform, para için çevrimiçi anketler yapmaya başlamayı kolaylaştıran çeşitli araçlar ve özellikler sunar. Ayrıca platform, kredi kartları, PayPal ve banka kartları dahil olmak üzere çok çeşitli ödeme seçenekleri sunar.

Poll Pay ile ne kadar para kazanabileceğinizin bir sınırı yoktur. Anketleriniz onaylandığı ve yayında olduğu sürece, katılımcılar anketlere katılabilecek ve sonuçlara göre ödüller kazanabilecektir. Anketinize ne kadar çok katılımcı katılırsa, ödeme o kadar yüksek olur.

Anket sonuçlarına dayalı ödemelere ek olarak, Poll Pay ayrıca anket başına tamamlanma süresine ve tekil ziyaret sayısına göre ödeme seçenekleri sunar. Bu, anketinizi kimse doldurmasa bile para kazanabileceğiniz anlamına gelir!

Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards Logo

Google Opinion Rewards, Türkçe adıyla “Google Ödüllü Anketler”, arama sonuçları ve diğer web siteleri hakkında geri bildirim sağlayan kullanıcıları ödüllendiren bir programdır. Online para kazanmak için yapılan diğer çevrimiçi anketlere benzer, ancak büyük bir farkla: anketleri doldurmak için ödeme yapmanız gerekmez. Aslında, Google Ödüllü Anketler, tüm sektörlerde en çeşitli anket seçeneklerini sunar.

Google Ödüllü Anketler’e kaydolduğunuzda, size aralarından seçim yapabileceğiniz bir anket listesi verilir. Her anketin farklı bir ödülü vardır, böylece ödeme alırken puan kazanabilirsiniz.

Ödül kazanmaya başlamak için tek ihtiyacınız olan bir Google hesabı ve internet erişimi. Bunlara sahip olduğunuzda, Google Ödüllü Anketler web sitesini açın ve internetten anket doldurarak para kazanmak fırsatının tadını çıkarın.

Yandex Toloka

Yandex Toloka ile çevrimiçi basit görevleri tamamlayarak para kazanın

Bilgisayarların altından kalkamayacağı basit görevleri yerine getirerek internet üzerinden para kazanmak için Toloka'yı kullanabilirsiniz. Çoğunlukla çeşitli içerik türlerini analiz etmeniz ve değerlendirmeniz gerekir. Örneğin, sitelerin arama sorgularıyla eşleşip eşleşmediğini kontrol etmeniz, görselleri karşılaştırmanız ve ürün kategorilerini belirlemeniz gerekebilir. Toloka ile çok kolay — sadece bir görev seçin, tamamlayın ve ödüllendirilin. Tek ihtiyacınız olan, internet erişimi olan bir bilgisayar veya mobil cihaz ve biraz boş zaman

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: ULAJGXNK
Kayıt Olun iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Yandex Toloka, kullanıcıların anket doldurarak para kazanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Hareket halindeyken anketlere katılma, hızlı bir şekilde geri bildirim alma ve katılımınız için ödüller kazanma gibi çeşitli özellikler sunar.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir ve kullanıcılar anketleri hemen yanıtlamaya başlayabilir. Her anketin tamamlanması yaklaşık 5 dakika sürer ve kullanıcılar katılımları karşılığında nakit veya hediye kartları gibi ödüllerle değiştirilebilecek puanlar kazanabilirler.

Genel olarak, Yandex Toloka, kullanıcılara çevrimiçi anketler yoluyla para kazanmaları için birçok fırsat sunan, kullanımı kolay bir uygulamadır.

Farklı anket sitesi türlerini anlayın.

Online anketleri doldurmaya başlamadan önce, farklı anket sitesi türlerini anlamak önemlidir. Bazı siteler nakit ödüller sunarken, diğerleri hediye kartları veya başka teşvikler sunar. Bazı sitelerin minimum ödeme eşiği de vardır, yani para çekmeden önce belirli bir miktar kazanmanız gerekir. Tercihlerinize ve hedeflerinize uygun siteleri araştırdığınızdan ve seçtiğinizden emin olun.

Güvenilir anket sitelerini arayın.

Çevrimiçi anketlerden para kazanmak söz konusu olduğunda, güvenilir anket siteleri bulmak önemlidir. Ne yazık ki, orada büyük ödemeler vaat eden ancak asla teslim etmeyen birçok dolandırıcılık var. Bu dolandırıcılıklardan kaçınmak için araştırmanızı yapın ve iyi bir üne ve diğer kullanıcılardan olumlu eleştirilere sahip siteleri arayın.

Ayrıca, siteye karşı herhangi bir şikayet olup olmadığını görmek için Şikayetvar veya diğer tüketici koruma kurumlarına da danışabilirsiniz. Unutmayın, gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, muhtemelen gerçek değildir.

Anketler için ayrı bir e-posta adresi oluşturun.

Anket yanıtlamanızı düzenli tutmak ve kişisel gelen kutunuzdaki karmaşayı önlemek için, özellikle anketler için ayrı bir e-posta adresi oluşturmak iyi bir fikirdir. Bu şekilde, tüm anket davetleri ve bildirimleri tek bir yere giderek, hangi anketleri tamamladığınızı ve hangilerini hala yapmanız gerektiğini takip etmenizi kolaylaştırır.

Ayrıca, kişisel e-posta adresinizi olası spam veya istenmeyen e-postalardan korumaya yardımcı olur. Gmail veya Yahoo gibi sağlayıcılar aracılığıyla kolayca ücretsiz bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz.

Profilinizi eksiksiz doldurun.

Anket sitelerine kaydolurken, profilinizi tamamen doldurmanız önemlidir. Bu, anket şirketlerinin sizi ilgi alanlarınız ve demografinizle alakalı anketlerle eşleştirmesine yardımcı olur. Yaşınız, cinsiyetiniz, geliriniz, eğitim düzeyiniz ve mesleğiniz gibi bilgileri eklediğinizden emin olun.

Bazı anket siteleri, alışveriş alışkanlıklarınız veya seyahat tercihleriniz gibi daha spesifik bilgiler de isteyebilir. Ne kadar çok bilgi verirseniz, sizin için uygun olan anketleri alma olasılığınız o kadar artar.

Özet

Günümüzün rekabetçi dünyasında, yoğun yaşam tarzınıza uyan para kazanmanın yollarını bulmak önemlidir. Bunu yapmanın harika bir yolu, anket doldurarak para kazanma yollarına başvurmaktır. Bu uygulamalar ile her gün çeşitli konularda kısa anketler yapabilir ve katılımınız için para kazanabilirsiniz.

Online anketlerinin doldurulması kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça sık ödeme yaparlar – hatta bazen nakit olarak! Bu nedenle, gelirinizi artırmanın yollarını arıyorsanız veya yalnızca cebinizde biraz fazla değişiklik yapmak istiyorsanız, bu uygulamalar harika bir seçenektir.

0 / 5 Puan: 4.33

Puan:

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.
Bunu Sevdiklerinizle Paylaşın
Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

Kuponigo by BudgetFitter'in Kurucusu ♥️ #Eurovision Fanı 🎤 Londra Sakini 🇬🇧 FozDigital London'da UI/UX Designer, WordPress/Shopify Developer and SEO/Affiliate Marketing Expert 👨‍💻🚀

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.